• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Işık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Foto Işık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Foto Işık Sıkça Sorulan Sorular

Foto Işık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Işık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Foto Işık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Işık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Işık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Işık şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Işık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Bir çok alternatifimiz mevcuttur ve bu alternatiflerimizi Çiftlerimize sunarak onların tercihleri doğrultusunda 3-4 farklı mekanda çekim yapabiliyoruz."

Foto Işık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Işık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Işık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Işık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Işık Hakkında

Foto Işık ekibiyle birlikte mutlu bir gün geçirmek için hazır olun! Evlilik sürecinin en güzel zamanlarını çekimler sırasında yaşayacaksınız. Genç ve dinamik ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca her baktığınızda mutlu olacağınız ânılar biriktireceksiniz. HD kalitede, yüksek çözünürlükteki fotoğraf ve video kayıtlarını torunlarınız için saklayabileceksiniz.

Tüm bunlar ve birbirinden özel çekim türleri arasında tercih yapmak için sizi stüdyomuza davet ediyoruz. Randevu alarak geldiğiniz görüşmede her şeyi en ince ayrıntısına kadar konuşuyor ve isteklerinizi öğreniyoruz. Aşkınıza layık çekimler tasarlamak için detaylar üzerinde duruyor, içinizdeki heyecana ortak oluyoruz. Aşkınızı dolu dolu yaşadığınız ve gerisini bize bıraktığınız bir çekim süreci vaat ediyoruz. Üstelik dış mekân çekimi mekânları için sunduğumuz pek çok alternatif arasından karar vermekte zorlanmamanızı da sağlıyoruz. 3 ila 4 farklı dış mekâna kadar dolaşabiliyor, çekimlerde farklı arka fonlar kullanabiliyor ve konseptinizi de tasarlıyoruz... Profesyonel ve yenilikçi bakış açımızla fark yaratan çalışmalar yapmak için hazırız.

Son teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak Foto Işık Sakarya’da doğanın zarafetini güzelliğinizle buluşturuyoruz. Yalnızca bölgemizde değil, Türkiye’nin birçok farklı yerinde ve yurt dışında da çekimler yapabiliyoruz. Işığınızı en iyi şekilde yansıtacağınızdan, düğün öncesi save the date, evlilik sürecinde tüm fotoğraf ve video kayıt türlerini kullanarak çekimlerinizi yapabiliyoruz. Düğün belgeseli mi tercih edersiniz, yoksa sevdiğiniz şarkının klibini aşkınıza göre yeniden canlandırmak mı? Fark etmez her ân yanınızdayız. Hatta trash day ile fark yaratan doğa çekimleri de yapabiliriz.

Çekimler bittiğinde Sakarya düğün fotoğrafçınız olarak belgelerinizi de teslim ediyoruz. Anılarınızı sevgiyle kayıt ettiğimiz gibi yüksek çözünürlükte orijinal kopyalarınızı, albüm ve montajlı videolarınızı da hazırlıyoruz.

Siz de Foto Işık Adapazarı’nda ekibimizle tanışmak isterseniz, iletişim bilgilerimiz sayfanın üst kısmında yer alıyor. Gelin, düşlerinizi gerçekleştirelim!

İletişim

  • Adres:

    Semerciler mahallesi Atatürk Bulvarı Ç.E.K 2.İşhanı No:22 (Türk telekom yanı)54100 Adapazarı / Sakarya

  • Haritadaki Konumu

    Foto Işık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.