Foto Işık

1

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Adapazarı, Sakarya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Trashday, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Bir çok alternatifimiz mevcuttur ve bu alternatiflerimizi Çiftlerimize sunarak onların tercihleri doğrultusunda 3-4 farklı mekanda çekim yapabiliyoruz.

Önerilen Firmalar

Leyla Yaprak Photography
7

Erenler

Leyla Yaprak Photography

1.000-1.500 TL
Erkan Çiftçi Wedding
39 1 3

Adapazarı

Erkan Çiftçi Wedding

1.000-1.500 TL
3 iki 1 Production
36 2 1

Adapazarı

3 iki 1 Production

1.000-1.500 TL

Hakkında

Foto Işık ekibiyle birlikte mutlu bir gün geçirmek için hazır olun! Evlilik sürecinin en güzel zamanlarını çekimler sırasında yaşayacaksınız. Genç ve dinamik ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca her baktığınızda mutlu olacağınız ânılar biriktireceksiniz. HD kalitede, yüksek çözünürlükteki fotoğraf ve video kayıtlarını torunlarınız için saklayabileceksiniz.

Tüm bunlar ve birbirinden özel çekim türleri arasında tercih yapmak için sizi stüdyomuza davet ediyoruz. Randevu alarak geldiğiniz görüşmede her şeyi en ince ayrıntısına kadar konuşuyor ve isteklerinizi öğreniyoruz. Aşkınıza layık çekimler tasarlamak için detaylar üzerinde duruyor, içinizdeki heyecana ortak oluyoruz. Aşkınızı dolu dolu yaşadığınız ve gerisini bize bıraktığınız bir çekim süreci vaat ediyoruz. Üstelik dış mekân çekimi mekânları için sunduğumuz pek çok alternatif arasından karar vermekte zorlanmamanızı da sağlıyoruz. 3 ila 4 farklı dış mekâna kadar dolaşabiliyor, çekimlerde farklı arka fonlar kullanabiliyor ve konseptinizi de tasarlıyoruz... Profesyonel ve yenilikçi bakış açımızla fark yaratan çalışmalar yapmak için hazırız.

Son teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak Foto Işık Sakarya’da doğanın zarafetini güzelliğinizle buluşturuyoruz. Yalnızca bölgemizde değil, Türkiye’nin birçok farklı yerinde ve yurt dışında da çekimler yapabiliyoruz. Işığınızı en iyi şekilde yansıtacağınızdan, düğün öncesi save the date, evlilik sürecinde tüm fotoğraf ve video kayıt türlerini kullanarak çekimlerinizi yapabiliyoruz. Düğün belgeseli mi tercih edersiniz, yoksa sevdiğiniz şarkının klibini aşkınıza göre yeniden canlandırmak mı? Fark etmez her ân yanınızdayız. Hatta trash day ile fark yaratan doğa çekimleri de yapabiliriz.

Çekimler bittiğinde Sakarya düğün fotoğrafçınız olarak belgelerinizi de teslim ediyoruz. Anılarınızı sevgiyle kayıt ettiğimiz gibi yüksek çözünürlükte orijinal kopyalarınızı, albüm ve montajlı videolarınızı da hazırlıyoruz.

Siz de Foto Işık Adapazarı’nda ekibimizle tanışmak isterseniz, iletişim bilgilerimiz sayfanın üst kısmında yer alıyor. Gelin, düşlerinizi gerçekleştirelim!

İletişim

Muharrem Kılıç

Kubilay Besen

 • Adres: Semerciler mahallesi Atatürk Bulvarı Ç.E.K 2.İşhanı No:22 (Türk telekom yanı)54100 Adapazarı / Sakarya

Foto Işık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.