Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Saat


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Ormanlık alan, deniz kenarı, nehir kenarı, stüdyoda yer alan çeşitli konseptlerde, mimari yapılar içerisinde. Seçenek çiftin talepleri doğrultusunda arttırılabilmektedir.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Hakkında

Düğün fotoğrafı; hayatınızın en özel gününün sizinle daima yaşaması demek. Bu muhteşem aynı zamanda heyecanlı günde, sizinle beraber olup anlarınızı ölümsüzleştirecek ekip için doğru yerdesiniz. Sakarya’da mutluluğa evet diyecek çiftlerimize Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Adımızdan da anlaşılacağı gibi bir düğün fotoğrafçısından çok daha fazlasıyız.

Deneyim

Kurucumuz Cihad Eser, uzun yıllardır devam eden profesyonel düğün fotoğrafçılığı mesleğini büyük bir aşkla yapıyor. Yıllardır birçok çiftle çalıştıktan sonra ‘Çiftlerimi nasıl daha mutlu ve rahat ettiririm’ diye düşünürken konsept bir mekan kurmaya karar veriyor. Yine bölgede çok sevilen ve başarılı ortağı kuaför Nuray Eser’le, 2020 yılında Eser Fotoğraf & Gelin tasarım Stüdyosu’nu kuruyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Sakarya düğün fotoğrafçısı arayışınızda sizi hem rahat ettirecek hem de harika sonuçlar alacağınız çözümler sunuyoruz. Tüm özel günleriniz için yanınızdayız, büyük bir keyifle yaptığımız çekim türlerimiz içinde; düğün hikayesi, klibi, katalog çekimi ve konsept çekimi var. Ayrıca söz, nişan, kına çekimleriniz için de bize güvenebilirsiniz. Dilerseniz Sakarya dış mekan çekim mekanları önererek, gününüze farklı bir anlam katabiliriz.

Düğün davetiyenizi farklılaştıracak Save the Date çekimi favorilerimizden. Eğer son dönemin trendi Trash day çekimiyle, çift olarak yeni hayatınıza eğlence ve biraz macera katmak isterseniz biz yine buradayız. Tercih ettiğiniz çekim türlerine göre birkaç saatten tüm güne kadar sizin yanınızdayız. Gölcük’te bulunan 3 katlı konsept mekanımızda da kuaför hizmeti, hazırlık odaları ve 18 farklı dekora sahip fotoğraf stüdyomuzla size hizmet veriyoruz.

Ek Hizmetler

Şehir dışı çekimler bizi çok heyecanlandırıyor ve çok sık seyahat ediyoruz. Bölgeyi çok iyi tanıyoruz. Güzel ilişkilerimizden ve çevre illerde mekanlarla işbirliklerimiz sonucu, harika düğün fotoğrafları elde ediyoruz. Konsept çekimler, sizin olduğu gibi bizimde favorilerimizden biri. Düğün hikayesi çekimleri de sizinle çok daha fazla vakit geçirebildiğimiz keyifli bir deneyim ve kalıcı anılar ortaya çıkartıyor.

Sakarya’da düğün fotoğrafçısı arayışında olan güzel çiftlerimiz için, tecrübeli ekibimizle hayatınızın en güzel kareleri için deklanşöre basıyoruz. Şu ana kadar birçok çiftimizin evlerinde yerlerini alan keyifli kareler ve albümlerimizle hayatınıza dokunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Heyecanınızı paylaşacak ve size keyifli bir deneyim yaşatacak ekibimizle tanışmak için bize sayfada bulunan numaralardan veya formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.