Düğün Fotoğrafçıları Sakarya

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Şehir dışı çekimler bizi çok heyecanlandırıyor ve çok sık seyahat ediyoruz. Bölgeyi çok iyi tanıyoruz. Güzel ilişkilerimizden ve çevre illerde mekanlarla işbirliklerimiz sonucu, harika düğün fotoğrafları elde ediyoruz. Konsept çekimler, sizin olduğu gibi bizimde favorilerimizden biri. Düğün hikayesi çekimleri de sizinle çok daha fazla vakit geçirebildiğimiz keyifli bir deneyim ve kalıcı anılar ortaya çıkartıyor."

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu şehir dışında hizmet veriyor.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Ormanlık alan, deniz kenarı, nehir kenarı, stüdyoda yer alan çeşitli konseptlerde, mimari yapılar içerisinde. Seçenek çiftin talepleri doğrultusunda arttırılabilmektedir."

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"konsept çekim, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Saat

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Hakkında

Düğün fotoğrafı; hayatınızın en özel gününün sizinle daima yaşaması demek. Bu muhteşem aynı zamanda heyecanlı günde, sizinle beraber olup anlarınızı ölümsüzleştirecek ekip için doğru yerdesiniz. Sakarya’da mutluluğa evet diyecek çiftlerimize Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Adımızdan da anlaşılacağı gibi bir düğün fotoğrafçısından çok daha fazlasıyız.

Deneyim

Kurucumuz Cihad Eser, uzun yıllardır devam eden profesyonel düğün fotoğrafçılığı mesleğini büyük bir aşkla yapıyor. Yıllardır birçok çiftle çalıştıktan sonra ‘Çiftlerimi nasıl daha mutlu ve rahat ettiririm’ diye düşünürken konsept bir mekan kurmaya karar veriyor. Yine bölgede çok sevilen ve başarılı ortağı kuaför Nuray Eser’le, 2020 yılında Eser Fotoğraf & Gelin tasarım Stüdyosu’nu kuruyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Sakarya düğün fotoğrafçısı arayışınızda sizi hem rahat ettirecek hem de harika sonuçlar alacağınız çözümler sunuyoruz. Tüm özel günleriniz için yanınızdayız, büyük bir keyifle yaptığımız çekim türlerimiz içinde; düğün hikayesi, klibi, katalog çekimi ve konsept çekimi var. Ayrıca söz, nişan, kına çekimleriniz için de bize güvenebilirsiniz. Dilerseniz Sakarya dış mekan çekim mekanları önererek, gününüze farklı bir anlam katabiliriz.

Düğün davetiyenizi farklılaştıracak Save the Date çekimi favorilerimizden. Eğer son dönemin trendi Trash day çekimiyle, çift olarak yeni hayatınıza eğlence ve biraz macera katmak isterseniz biz yine buradayız. Tercih ettiğiniz çekim türlerine göre birkaç saatten tüm güne kadar sizin yanınızdayız. Gölcük’te bulunan 3 katlı konsept mekanımızda da kuaför hizmeti, hazırlık odaları ve 18 farklı dekora sahip fotoğraf stüdyomuzla size hizmet veriyoruz.

Ek Hizmetler

Şehir dışı çekimler bizi çok heyecanlandırıyor ve çok sık seyahat ediyoruz. Bölgeyi çok iyi tanıyoruz. Güzel ilişkilerimizden ve çevre illerde mekanlarla işbirliklerimiz sonucu, harika düğün fotoğrafları elde ediyoruz. Konsept çekimler, sizin olduğu gibi bizimde favorilerimizden biri. Düğün hikayesi çekimleri de sizinle çok daha fazla vakit geçirebildiğimiz keyifli bir deneyim ve kalıcı anılar ortaya çıkartıyor.

Sakarya’da düğün fotoğrafçısı arayışında olan güzel çiftlerimiz için, tecrübeli ekibimizle hayatınızın en güzel kareleri için deklanşöre basıyoruz. Şu ana kadar birçok çiftimizin evlerinde yerlerini alan keyifli kareler ve albümlerimizle hayatınıza dokunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Heyecanınızı paylaşacak ve size keyifli bir deneyim yaşatacak ekibimizle tanışmak için bize sayfada bulunan numaralardan veya formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Sakarya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.