Ozan Ece

Ece Fotoğrafçılık

0850 532 0819

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Ozan Ece
  Firma Sahibi
%10 i̇ndirim

Son gün 30/06/2022

Düğün.com Çiftlerine Özel Gold Paket %10 İndirim İle 1800₺!

Haziran ayı sonuna kadar yapılan rezervasyonlarda Gold Paket 2.000 TL... devamı 

%25 i̇ndirim

Son gün 30/06/2022

Düğün.com Çiftlerine Özel Master Serisi %25 İndirim İle 3750₺!

Haziran ayı sonuna kadar yapılan rezervasyonlarda Master Serisi 5.000... devamı 

Ece Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Ece Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ece Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerimizin tercihlerine göre veya bizim tavsiyemiz üzerine çekim mekanını belirliyoruz. Birden fazla mekanda da çekim yapmaktayız. Genellikle Sapanca, Karasu, Cebeci, Kefken, Pembe Kayalıklar, Acarlar Longozu, Poyrazlar Tabiat Parkı, Sakarya ve Kocaeli'de bulunan fotoğraf çekim platolarında çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Ece Fotoğrafçılık Hakkında

Ece Fotoğrafçılık her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan; lisans, ön lisans ve birçok sertifikaya sahip ekibiyle sizlere profesyonel hizmet verebilmek için sürekli kendini yenileyen bir firmadır. işini aşkla yapan ekibimiz ile birlikte en güzel ânlarınızı taçlandırmak için 2007 yılından beri faaliyet gösteriyor. Yenilikçi bakış açımız, durmaksızın kendini geliştiren ve fotoğrafçılık sanatının hızlı gelişmelerini yakından takip eden ailemizle hayallerinizi süsleyen her anıyı kayıt altına alıyoruz. Aldığımız eğitimler ve tecrübemizle biliyoruz ki evliliğe adım atan çiftlerimizin memnuniyetini sağlamak ve birlikte keyifli vakit geçirmek, çekimlerde en içten kahkahaları yakalamak demek! Bu değerli zamanı verimli kullanmak ve heyecanınıza ortak olmak ise işimizin en güzel kısmı. Siz yeter ki gülümseyin, biz çekiyoruz.

Deneyim

Sektörde yaklaşık 15 yıldır hizmet veren Ece Fotoğrafçılık düğün, nişan, sünnet, mezuniyet, ürün çekimi, model çekimi, evlilik teklifi, zengin davetiye çeşitleri, belgesel, tanıtım, reklam gibi birçok alanda tecrübeye sahiptir. Serhan Serter Academy'den düğün fotoğrafçılığı üzerine giriş, orta ve ileri seviye sertifikalara ve Ticari Pilot sertifikasına sahibiz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Stüdyo çekimlerinin yanı sıra genelde dış mekan çekimi yapılmaktadır. Çiftimizin tercihine göre bir mekan belirlendikten sonra ortalama 2 saat fotoğraf, 2 saat video çekimi yapılır. Vakti olmayan çiftlerimize de fotoğraf çekimi esnasında hem de video çekimi de yapılır. Ayrıca tüm gün fotoğraf ve video çekimi olan düğün hikayesi de çekmekteyiz. Tamamen çiftimizin tercihlerine göre elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kesinlikle mekan ve poz sınırımız yoktur. Çekim süresi dahilinde dilediğiniz kadar mekanda dilediğiniz kadar fotoğraf çekiyoruz.

Ekipman

Fotoğrafta genellikle Canon makineleri, videoda Fujifilm ve Zhiyun'un gimbal ürünlerini ayrıca Dji'ın dronlarını kullanmaktayız. Tüm video paketlerimizde hava şartları uygun olması halinde drone çekimini ücretsiz yapmaktayız. Ayrıca fotoğraf ve video işlemeyi baskıya uygun 4K ekranlarda yapmaktayız. Fotoğrafta Adobe Photoshop, Adobe Lightroom videoda ise Adobe Premiere ve Adobe After Effect kullanmaktayız.

Baskı Hizmetleri

Piyasadaki en kaliteli albümleri en uygun fiyatlara veriyoruz. Asla kalitesiz, bir yıl sonra solacak, deforme olacak ürünleri satmıyoruz. Albümlerimiz uygun şartlarda saklandığında en az 50 yıl ömürleri olan albümlerdir.
Paketlerimiz ;
1- Albümsüz paket
2- Panoramik albüm ve poster
3- Panoramik Albüm 2 adet aile albümü ve poster
4- Panoramik Albüm 2 adet aile albümü, albüm kutusu ve poster
Bunların dışında ekstra kanvas tablo, saat ve hediyelik ürünlerinden de alabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Şehir dışı hizmet, 4K ve HD çekim, Hazır Plato çekimi, Stüdyo çekimi, Düğün Hikayesi, Save the Date, Trash Day, Tüm fotoğrafların ve videoların dijital teslimi, Panoramik Albüm, Kanvas Tablo, Hediyelik Ürünler.


Out of town service, 4K and HD shooting, Ready Plato Story, Studio shot, Wedding, Save the Date, Trash Day, Digital delivery of all photos and videos, Panoramic Album, Canvas Painting, Gift Items.

Kaliteli ürünler, uygun fiyatlar, erken rezervasyonda indirim fırsatları, kredi kartı ile ödeme kolaylığı, en geç çekim günü olmak kaydı ile taksit imkanı gibi avantajlar için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 0819
 • Adres:

  Kurtuluş Mahallesi Atik Sokak No: 5/4 Adapazarı/SAKARYA

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.