Düğün Fotoğrafçıları Sakarya

Ece Fotoğrafçılık

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Ozan Ece
    Firma Sahibi

Ece Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Ece Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Ece Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Ece Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ece Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Ece Fotoğrafçılık hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Şehir dışında çekim yapabiliriz. Çekimlerimizi 4K ve HD kalitesinde gerçekleştiriyoruz. Özel konsept bir çalışma isterseniz, Trash Day çekimlerimizin çok eğlenceli geçtiğini söyleyebiliriz. Çiftlerimizle son dönemin gözde konseptlerinden Save the Date çekimlerinden de büyük keyif alıyoruz. Hem düğün tarihinizi farklı bir şekilde duyurabilir, hem de düğün albümünüze eğlenceli kareler ekleyebilirsiniz. Ayrıca evlilik teklifi sürprizlerinizde ve zengin davetiye alternatifleri için bize başvurabilirsiniz."

Ece Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ece Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Ece Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ece Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Ece Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerimizin tercihlerine göre veya bizim tavsiyemiz üzerine çekim mekanını belirliyoruz. Birden fazla mekanda da çekim yapmaktayız. Genellikle Sapanca, Karasu, Cebeci, Kefken, Pembe Kayalıklar, Acarlar Longozu, Poyrazlar Tabiat Parkı, Sakarya ve Kocaeli'de bulunan fotoğraf çekim platolarında çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz."

Ece Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ece Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ece Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ece Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Ece Fotoğrafçılık Hakkında

Ece Fotoğrafçılık Sakarya’da her daim çiftlerin memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır. Lisan, önlisans ve sayısız sertifikamızla size profesyonel hizmet sunabilmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz. İşini severek yapan deneyimli ekibimizle en değerli anılarınızı taçlandırmak adına 2007’den beri faaliyet veriyoruz. Yeni bir hayata adım attığınız bu özel daveti en güzel şekilde ölümsüzleştirmek ve size harika fotoğraf kareleri bırakmak için buradayız.

Deneyim

Ekip olarak aldığımız eğitimler ve edindiğimiz tecrübeler sayesinde, evliliğe adım adım yaklaşan çiftlerimizin memnuniyetini kazanmak ve onlarla keyifli saatler geçirmek demek, düğün çekimlerinin en içten kahkahaları demek! Sektördeki 15 yılı aşkın deneyimimizle biz Ece Fotoğrafçılık olarak tüm özel günlerinizde işte o neşeli kahkahaların ve eşsiz pozların peşindeyiz. Düğün, nişan, mezuniyet gibi kutlamalarınızın yanı sıra ürün kurumsal alanda da hizmet veriyoruz.

Ürün çekimi, model çekimi, belgesel, tanıtım ve reklam gibi farklı alanlarda tecrübemiz bulunuyor. Serhan Serter Academy’de düğün fotoğrafçılığı alanında giriş, orta ve ileri seviye sertifikalarımız var. Ayrıca ticari pilot sertifikamız da bulunuyor. Çiftlerimize kapsamlı fotoğrafçılık ve baskı hizmetleri sunarak, hem hayal ettikleri tarzda bir çekim gerçekleştiriyor, hem de tüm bu hizmetleri uygun bütçelerle sunuyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Sakarya düğün fotoğrafçısı hizmetlerimizi stüdyonun dışında dış mekan çekimleri gerçekleştiriyoruz. Ön görüşmemizde çekim mekanını çiftlerimizin tercihleri doğrultusunda belirledikten sonra yaklaşık 2 saat fotoğraf ve 2 saat video çekimi yapabiliriz. Eğer kısıtlı bir vaktiniz varsa, fotoğraf çekimi ile video çekiminizi birleştirebiliriz. Bunun yanı sıra, gün boyunca fotoğraf ve video çekimiyle düğün hikayenizi de ortaya çıkarıyoruz.

Mekan ve poz sınırlamamız yok. Çekim sürecince arzu ettiğiniz kadar yerde istediğiniz kadar çok fotoğraf çekebiliriz. Mekan seçimlerinde çiftlerimize öncelik versek de öneriler sunmaktan da geri durmuyoruz. Çoğunlukla en çok çekim yaptığımız yerlerin başında Sapanca, Cebeci, Kefken, Karasu, Pembe Kayalıklar ve Acarlar Longozu geliyor. Kocaeli, Sakarya ve Poyrazlar Tabiat Parkı da diğer sevdiğimiz ve çekimlerimizi gerçekleştirdiğimiz platolardan bazıları oluyor.

Ekipman

Fotoğraf çekimlerimizde çoğunlukla Canon makineler, video çekimlerimizde ise Fujifilm, Zhiyun gümbal ürünler ve Dji dronlar kullanıyoruz. Hava şartları uygun olduğu takdirde tüm video paketlerimizde drone çekimlerimizi çiftlerimize ücretsiz sunuyoruz. Fotoğraf ve video işlemeyi baskıya uygun 4K ekranlarda yapıyoruz. Fotoğraf düzenlemelerimizde Photoshop, Adobe ve Adobe Lightroom, videolarımızda Adobe After Effect ve Adobe Premiere gibi programlardan destek alıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Çiftlerimize piyasanın en kaliteli albümlerini görebilecekleri en uygun fiyata veriyoruz.Ece Fotoğrafçılık’ta asla solup deforme olacak ürünler bulamazsınız. Albümlerimiz uygun saklandığı takdirde en az 50 yıl ömre sahip olabilecek ürünlerdir. Çiftlerimize albümsüz paket, panoramik albüm ve poster, panoramik albüm, 2 aile albümü ve poster gibi içeriklerle bezeli farklı alternatifler hazırladık. Dilerseniz, kanvas tablo, saat ve diğer hediyelik ürünlerimizi de değerlendirebilirsiniz.

Ek Hizmetler

Şehir dışında çekim yapabiliriz. Çekimlerimizi 4K ve HD kalitesinde gerçekleştiriyoruz. Özel konsept bir çalışma isterseniz, Trash Day çekimlerimizin çok eğlenceli geçtiğini söyleyebiliriz. Çiftlerimizle son dönemin gözde konseptlerinden Save the Date çekimlerinden de büyük keyif alıyoruz. Hem düğün tarihinizi farklı bir şekilde duyurabilir, hem de düğün albümünüze eğlenceli kareler ekleyebilirsiniz. Ayrıca evlilik teklifi sürprizlerinizde ve zengin davetiye alternatifleri için bize başvurabilirsiniz.

Ece Fotoğrafçılık deyince ilk akla gelen kaliteli ürünler, bütçe dostu fiyatlar ve erken rezervasyonlarda indirim ayrıcalıkları oluyor. Kredi kartı ödemelerinizde size kolaylıklar sağlıyor, en geç çekim günü olmak üzere, taksit imkanları sunuyoruz. Hayatınızın bu değerli zamanına ortak olmak için sabırsızlanıyoruz. Yandaki formu doldurarak veya alttaki iletişim bilgilerimizden Ece Fotoğrafçılık fiyatlarımız ve hizmetlerimizle ilgili sorularınızı yanıtlayabiliriz. Siz gülümseyin, biz çekiyoruz!

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş Mahallesi Atik Sokak No: 5/4 Adapazarı/SAKARYA

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.