Doğa Butik Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Doğa Butik Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Doğa Butik Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Doğa Butik Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Doğa Butik Fotoğrafçılık Hakkında

Adapazarı düğün fotoğrafçıları arasında, Doğa Butik Fotoğrafçılık ailesi olarak, en özel günlerinizi kalıcı hale getiriyoruz. Doğum günleri, nişan törenleri, kına geceleri ve düğünler gibi unutulmayacak organizasyonlarınızı, ölümsüz kılmak için profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. En güzel hislerinizi ve heyecanınızı fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Size de bu güzel anların tadını çıkarmak kalıyor!

Fotoğrafçılık bizim için bir meslek değil, adeta bir tutku! Sanat eserlerimizi büyük bir özen ve titizlikle meydana çıkarıyoruz. Düğün fotoğraflarınızı ise, bu hassasiyetle çekiyoruz. Birbirinize olan aşkınızı mükemmel bir şekilde fotoğraflıyoruz. İlk olarak sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, nasıl bir fotoğraf çekimi hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Bunu gerçeğe dönüştürmek için de elimizden geleni yapıyoruz. Bu konu hakkında bir fikriniz yoksa veya daha önce hiç düşünmediyseniz endişe etmeyin! Yaptığımız işler arasından birkaç örnek göstererek karar vermenize yardımcı oluyoruz. Çekim tarihini ve türünü belirledikten sonra, hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Dış çekimlerinizde; Adapazarı’nın eşsiz tarihi dokusunu, muhteşem doğa manzaralarını ve keşfedilmemiş yerlerini kullanıyoruz. Özellikle çekim yapmak istediğiniz bir yer olursa, öncelik veriyoruz. Yapay pozlardan uzak kalmayı tercih ettiğimiz fotoğraflarda genellikle, gün ışığından maksimum derecede faydalanmaya çalışıyoruz. Bu sayede daha doğal fotoğraflar elde ediyoruz.

Çekimlerinizi son teknoloji makineler ve profesyonel bir bakış açısıyla gerçekleştiriyoruz. Muhteşem kalitedeki bu fotoğrafları size, çekim tarihinden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz. Ömür boyu saklama garantisine sahip bu belgeleri, ileride çocuklarınıza gösterirken, bizi tebessüm ederek anmanızı umuyoruz!

Siz değerli çiftlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve düğün fotoğraflarınızı bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz; düğün fotoğrafları fiyat bilgisi edinmek için, sayfanın hemen yanında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Kurtuluş Mah. Bankalar Cad. Çağaç İş Merkezi No:59/A K:1 D:1 Adapazarı/Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.