Düğün Fotoğrafçıları Sakarya

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi Sıkça Sorulan Sorular

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Gelişmiş ekipmanlarla, en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız, dört dörtlük bir hizmet kalitesini hedefliyor. Sadece fotoğraf değil, videography alanında da iddialıyız. Çeşitli platformlarda paylaşabileceğiniz mini klipler hazırlayabiliriz. Şehir dışındaki çiftlerimize de hizmet verebiliyor ve tecrübeli ekibimizle yola koyuluyoruz. Dayanıklı ve şık albüm çeşitlerimizi size sunuyor veya tüm görsellerinizi USB ile orijinal kopya olarak sunuyoruz."

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi şehir dışında hizmet veriyor.

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Plato, sahil ve serbest çekimler"

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi Hakkında

Mutlu anlarınızı sonsuza kadar hatırlamak ve en keyifli gününüzde harika bir çekim deneyimi yaşamak istediğinizi biliyoruz. Sakarya düğün fotoğrafçıları arasında özel bir yere sahip olan Bir Hikaye Film & Fotoğraf Evi, size layık olduğunuz kalitede düğün albümleri sunmaya hazır. Tecrübeli ekibi ve titiz çalışma prensipleriyle size de benzersiz ve rahat bir gün yaşatacak ve sonuçlarla sizi memnun edeceğiz.

Deneyim

Uzun yıllardır düğün fotoğrafçılığında tecrübe edinen ekibimizle her yeni gelin ve damat için aynı heyecan ve coşkuyla güne başlıyoruz. Sürekli yeni trendleri ve gelişmeleri takip ediyoruz, günden güne daha iyi işler çıkarmanın gayretiyle daha çok çalışıyoruz. Her çiftin kendine özgü romantik hikayesini önemsiyor ve bu ışığı karelerimize mutlulukla yansıtmaya çalışıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Yeni evlenecek çiftimizle ön görüşme yaparak zevklerini, isteklerini öğreniyoruz. Çekim türlerimizle ilgili bilgiler vererek size en uygun olanı belirliyor ve organize oluyoruz. Dilerseniz düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseliyle tüm gününüzü kayıt altına alıyoruz. Konsept çekimi veya katalog çekimiyle farklı işler çıkarıyoruz. Davetiyenizde kullanabileceğiniz dış mekan Save The Date çekimi yapabiliyoruz.

Çekim için mekan konusunda sınır tanımıyoruz. Stüdyo veya plato çekimleri yapıyoruz. Sakarya düğün fotoğraf çekim mekanlarına oldukça hakimiz. En muhteşem kareleri alabileceğiz gizli doğa cennetlerini biliyoruz. Bazen bir orman nehir kenarı veya bir kır bahçesinde çekim yapıyoruz. Kumsal ve deniz kenarları da ayrıca favorilerimizden. Tarihi mekanlar da yine çokça tercih edilen çekim alanlarımız oluyor.

Ek Hizmetler

Gelişmiş ekipmanlarla, en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız, dört dörtlük bir hizmet kalitesini hedefliyor. Sadece fotoğraf değil, videography alanında da iddialıyız. Çeşitli platformlarda paylaşabileceğiniz mini klipler hazırlayabiliriz. Şehir dışındaki çiftlerimize de hizmet verebiliyor ve tecrübeli ekibimizle yola koyuluyoruz. Dayanıklı ve şık albüm çeşitlerimizi size sunuyor veya tüm görsellerinizi USB ile orijinal kopya olarak sunuyoruz.

‘Bir Hikayeniz Olsun’ mottosuyla yola çıkan markamız, siz güzel gelin ve damadımıza; yazdığınız bu güzel hikayenin başrolü olma şansı veriyor. Hikayenizi nesilden nesile aktarmak ise bizim işimiz. En güzel fotoğraflar ve albümlere imza atıyoruz. Siz de bizimle tanışmak için sayfa bulunun numaraları arayabilir ya da Sakarya düğün dış çekim fiyatlarımız için formu doldurup iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Dilmen Mah. Sakarbaba Cad. Erenler54 İş Merkezi ( Yeni Erenler Belediyesi Karşısı ) Erenler Sakarya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.