En güzel düğün fotoğraflarınızın olduğu bir düğün albümü istiyorsan doğru yerdesin! Birbirinden kaliteli ve profesyonel düğün fotoğrafçılarını bir araya getirdim. İşte İstanbul'daki düğün fotoğrafçıları ve düğün fotoğrafçısı fiyatları...

İstanbul Düğün Fotoğrafçıları

Görsel No: D934664

İstanbul fotoğrafçıları arasından seçerek bir araya getirdiğim ve tüm detaylarıyla paylaştığım düğün fotoğrafçıları hakkında bilgi almaya hazır mısın? Düğün albümü, çekimleri, düğün fotoğrafçısı fiyatları ve çok daha fazlasını burada bulacağını bilmelisin. Üstelik aradığın profesyonel düğün fotoğrafçısı belki de bu listenin içerisindedir kim bilir? Haydi, başlayalım...

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Lokman Çıtak Photography

Görsel No: D864952

Özellikle alan derinliğinin olduğu detay fotoğraflarıyla dikkat çeken Lokman Çıtak Photography, farklı dış çekim gelin damat çekimleri için tercih edebilirsin. Sıradanlıktan uzak bir düğün albümü için Lokman Çıtak Photography ile iletişime geçmeni öneriyorum. Minimum paket fiyatı 1000 ile 1500 TL arasında olan firmayı Bakırköy’deki ofislerinde ziyaret edebilirsin. Son yıllarda oldukça popüler olan Save The Date ve Trashday çekimleri için de sana yardımcı olabilecek olan firma ile düğüne 1 hafta kala bile iletişime geçebileceğini de unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Düğününü Ölümsüzleştirecek Fotoğrafçıyı Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 fotoğrafçıyla seni iletişime geçirsin!


Şebnem Eldes

Görsel No: D916882

Şebnem Eldes, fotoğrafta sadeliğe ve yalınlığa inanan bir düğün fotoğrafçısı. Bu nedenle de abartıdan uzak ve minimalist düğün çekimleri yapmaya çalışan Eldes, özellikle doğal düğün fotoğraflarıyla dikkat çekiyor. Minimum paket fiyatı 1000 ile 1500 TL arasında olan fotoğrafçı ile düğünden en az 3 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de bilmende fayda var. Ayrıca Şebnem Eldes’in şehir dışı ve yurt dışı fotoğraf çekim hizmeti sunduğunu da belirtmek istiyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Şebnem Eldes

İstanbul

0216 706 2761

HEDİYE

Erken Rezarvasyonlarda, 2 Dakikalık Mini Video Klip Hediye...


Neris Studio Wedding

Görsel No: D689149

“Hikayenize ortak oluyor ve anlarınızı belgeliyoruz.” diyen Neris Studio Wedding ekibi, Kadıköy’de bulunuyor. Özellikle yeşil tonların ağırlıkta olduğu doğal ve harika fotoğraflara imza atan ekip, çiftlerin 1. yılında onların adına bir fidan dikerek, “Aşkla çıkılan her yol ve dikilen her fidan yaşanabilir bir dünya için önemlidir.” diyor. Nişan çekimi, Save The Date, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim ve Trashday çekimler de yapan Neris Studio Wedding’in minimum paket fiyatının 3000 ile 5000 TL arasında olduğunu bilmende fayda var. Ayrıca şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de katılan ekip ile düğünden en az 6 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Ajans Red

Görsel No: D902716

Profesyonel bir ekibe ve geniş ekipmanlara sahip olan Ajans Red’in Burcu Biricik ve eşi Emre Yetkin’in düğün fotoğrafçılığını yaptığını söyleyerek giriş yapmak istiyorum. Farklı ve temalı düğün fotoğraflarıyla dikkatleri üzerine çeken firma, Save The Date çekimleriyle de çiftlerin beğenisini kazanmayı başarmış. Minimum paket fiyatı 1000 ile 1500 TL arasında olan Ajans Red’i Bakırköy’deki ofislerinde ziyaret edebilirsin. Ayrıca firma ile iletişime geçmen gereken sürenin düğünden en az 4 hafta önce olduğunu da unutmamanı istiyorum. Ayrıca şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de katılan Ajans Red’in, fotoğrafları teslim ederken orijinal kopya teslimi yaptığını da bilmelisin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Ajans Red

İstanbul

0212 963 3762

%51

31 Mart Tarihine Kadar Anlaşmalarda Save The Date Çekimi+Drone Klibi %51 İndirimle 2000 TL


Ersin Çiçek Photography

Görsel No: D834287

Düğün fotoğraf albümü için farklı gelin damat çekimleri arayan çiftlerdensen, Ersin Çiçek Photography senin için doğru adres olabilir. Çekimlerini “Doğallık” sloganıyla gerçekleştiren firma, özellikle doğayla iç içe çektirilen düğün fotoğrafları ile dikkat çekiyor. Minimum paket fiyatının 1000-1500 TL olduğu Ersin Çiçek Photography’yi Beyoğlu’nda ziyaret edebilirsin. Düğünden en az 3 hafta önce iletişime geçmeni önereceğim firmanın şehir dışı ve yurt dışı hizmeti sunduğunu da buraya not düşüyorum. Trashday ve orman çekimlerini çok beğendiğimi de dile getireceğim Ersin Çiçek Photography’nin profilini hemen inceleyebilirsin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Ersin Çiçek Photography

İstanbul

0212 963 2635

%24

Aralık Sonuna Kadar Yapılan Rezervasyonlarda Geçerli %25 İndirim !


Saros Fotoğrafçılık

Görsel No: D824408

Kadıköy’de bulunan Saros Fotoğrafçılık’ın, özellikle soft renklerdeki düğün fotoğrafları ile dikkat çektiğini söyleyebilirim. Sadece dış çekim düğün fotoğrafları çeken Saros Fotoğrafçılık, nişan çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli, katalog çekimi, konsept çekim, Trashday ve Save The Date için sana yardımcı olacak ekipmana ve tecrübeye sahip. Minimum paket fiyatı 750 ile 1000 TL arasında olan firmanın şehir dışı çekimlerine de katıldığını söylemeliyim. “Düğünden ne kadar süre önce iletişime geçmeliyim?” diye soracak olursan da cevabı: 1 hafta!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Saros Fotoğrafçılık

İstanbul

0216 706 6832


Lokomotif Wedding

Görsel No: D827614

Düğün fotoğrafçılığını bir iş olarak değil tutku olarak gören Lokomotif Wedding ekibi, “Fotoğrafları bu kadar önemli kılan şey sizce nedir?” sorusuna “Anılarımızı geleceğe taşıma arzusu.” cevabını veriyor. Eğer sen de müstakbel eşinle beraber geçireceğin o muhteşem zamanları geleceğe taşımak istersen doğru adres Lokomotif Wedding olabilir! Beşiktaş, Ortaköy’de bulunan firmanın, özellikle yakın çekim gelin damat fotoğraflarıyla dikkat çektiğini söyleyebilirim. Minimum paket fiyatı 750 ile 1000 TL arasında olan Lokomotif Wedding’in şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine katıldığını da bilmelisin. Ayrıca firma ile iletişime geçmen gereken süre de düğünden önce en geç 3 hafta!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Halil Sarı Fotoğrafçılık

Görsel No: D675085

Özellikle Trashday çekimleriyle dikkat çeken Halil Sarı Fotoğrafçılık, Kadıköy’de yer alıyor. Çiftlerimizden “sadece fotoğraf çekmiyor, size o anı doyasıya yaşatıyor” şeklinde yorumlar alan Halil Sarı, portfolyosunu mutlaka incelemen gereken bir İstanbul düğün fotoğrafçısı. Trashday çekimleriyle öne çıkıyor olması harika kış düğünü fotoğrafları çekmesine de engel değil elbette. Senin için örnek olarak seçtiğim bu düğün fotoğrafı sence de harika değil mi? Sadece dış çekim değil, stüdyo çekimi de yapan firmayı şehir dışı ve yurt dışı çekimleri için de tercih edebileceğini bilmeni istiyorum. Minimum paket fiyatı 1000-1500 TL olan Halil Sarı Fotoğrafçılık, çiftlerin kendileriyle düğünden en az 3 hafta önce iletişime geçmesini istiyor.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Halil Sarı Fotoğrafçılık

İstanbul

0212 963 0997

%50

Aralık, Ocak, Şubat, Mart Aylarında Yapılacak Olan Çekimlerde %50 İndirim!


Eles Photography

Görsel No: D908229

Düğün çekimlerinin yanı sıra düğün öncesi söz, nişan, Save The Date gibi çekim türlerinde de sana yardımcı olabilecek tecrübeye ve kaliteye sahip olan Eles Photography, Beşiktaş’ta bulunuyor. Düğün çekimlerinde özellikle doğayı ve kumsalı temada kullanmayı tercih eden firma, Trashday düğün fotoğrafları ile oldukça beğeni topluyor. Düğün albümü için romantik ve sıradan olmayan fotoğraflar çekilmek istiyorsan, kesinlikle Eles Photography’yi incelemeni öneririm. Minimum paket fiyatı 1000 ile 1500 TL arasında olan firma ile düğünden 3 hafta önce iletişime geçebilirsin. Şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de katılabilen firmanın, düzenlenmiş ve işlenmiş fotoğrafların yanında orijinal kopya teslimi de yaptığını bilmende fayda var.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!