Kusursuz Bir Düğün Albümü İçin İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Önerileri

12.10.2020

En güzel düğün fotoğraflarınızın olduğu bir düğün albümü istiyorsan doğru yerdesin! Birbirinden kaliteli ve profesyonel düğün fotoğrafçılarını bir araya getirdim. İşte İstanbul'daki düğün fotoğrafçıları ve düğün fotoğrafçısı fiyatları...

İstanbul Düğün Fotoğrafçıları

Görsel Numarası: D934664

İstanbul fotoğrafçıları arasından seçerek bir araya getirdiğimiz ve tüm detaylarıyla paylaştığımız düğün fotoğrafçıları hakkında bilgi almaya hazır mısın? Düğün albümü, çekimleri, düğün fotoğrafçısı fiyatları ve çok daha fazlasını burada bulacağını bilmelisin. Üstelik aradığın profesyonel düğün fotoğrafçısı belki de bu listenin içerisindedir kim bilir? Haydi, başlayalım!

Bürde Özkök

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Onur Özcan Photography

Görsel Numarası: D1466722

Romantik fotoğraflarla dolu bir düğün albümü istiyorsan, Onur Özcan Photography'nin çalışmalarını mutlaka incelemelisin. Üsküdar'da bulunan firma, çiftlerin ihtiyaç duyabileceği her tür çekim için hizmet verebiliyor. Üstelik açık ya da kapalı mekan ayrımı da yapmıyor. Hatta firmanın şehir ve yurt dışı çekimleri yaptığını da belirtmeden geçmeyelim.

Bürde Özkök

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE


Caner Demir Photography

Görsel Numarası: D1361673

Kadıköy düğün fotoğrafçıları arasında yer alan bir diğer firma da Caner Demir Photography. Düğün belgeseli, hikayesi, klibi, katalog çekimi, konsept çekim gibi hizmet seçenekleri sunan firmadan nişan ve save the date çekimleri için de görüşebilirsin. Firmanın özellikle dış çekimde iddialı olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Bürde Özkök

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Rüya Kareler

Görsel Numarası: D1546808

Rüya Kareler, sahip olduğu göl kenarı çekim platosuyla birbirinden romantik ve etkileyici fotoğraflara imza atıyor. Burada farklı konseptlerde çekimler gerçekleştirebilen firma, 1 haftalık kısa teslim süresiyle de dikkat çekiyor!

Bürde Özkök

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Stüdyo Tek

Görsel Numarası: D1476053

Stüdyo Tek, İstanbul’un Ataşehir ilçesinde faaliyet gösteriyor. 1994'ten bu yana sektörde yer alan firma, İstanbul'daki en deneyimli markalardan biri. Çekimleri tamamladıktan sonra maksimum 2 hafta içinde fotoğraflarını teslim edebilen firmayla çalışmak istersen düğün tarihinden en geç 1 hafta önce iletişime geçmen yeterli.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Stüdyo Tek

Stüdyo Tek

Firmayı İncele

Şebnem Eldes

Görsel Numarası: D916882

Şebnem Eldes, fotoğrafta sadeliğe ve yalınlığa inanan bir düğün fotoğrafçısı. Bu nedenle de abartıdan uzak ve minimalist düğün çekimleri yapmaya çalışan Eldes, özellikle doğal düğün fotoğraflarıyla dikkat çekiyor. Minimum paket fiyatı 1000 ile 1500 TL arasında olan fotoğrafçı ile düğünden en az 3 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de bilmende fayda var. Ayrıca Şebnem Eldes’in şehir dışı ve yurt dışı fotoğraf çekim hizmeti sunduğunu da belirtmek istiyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Şebnem Eldes

Şebnem Eldes

Firmayı İncele

Lokman Çıtak Photography

Görsel Numarası: D864952

Özellikle alan derinliğinin olduğu detay fotoğraflarıyla dikkat çeken Lokman Çıtak Photography, farklı dış çekim gelin damat çekimleri için tercih edebilirsin. Sıradanlıktan uzak bir düğün albümü için Lokman Çıtak Photography ile iletişime geçmeni öneriyorum. Minimum paket fiyatı 1000 ile 1500 TL arasında olan firmayı Bakırköy’deki ofislerinde ziyaret edebilirsin. Son yıllarda oldukça popüler olan Save The Date ve Trashday çekimleri için de sana yardımcı olabilecek olan firma ile düğüne 1 hafta kala bile iletişime geçebileceğini de unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Neris Studio Wedding

Görsel Numarası: D689149

“Hikayenize ortak oluyor ve anlarınızı belgeliyoruz.” diyen Neris Studio Wedding ekibi, Kadıköy’de bulunuyor. Özellikle yeşil tonların ağırlıkta olduğu doğal ve harika fotoğraflara imza atan ekip, çiftlerin 1. yılında onların adına bir fidan dikerek, “Aşkla çıkılan her yol ve dikilen her fidan yaşanabilir bir dünya için önemlidir.” diyor. Nişan çekimi, Save The Date, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim ve Trashday çekimler de yapan Neris Studio Wedding’in minimum paket fiyatının 3000 ile 5000 TL arasında olduğunu bilmende fayda var. Ayrıca şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de katılan ekip ile düğünden en az 6 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum