En Güzel Gelin Damat Pozları

17.07.2020

Her çift hayalini kurduğu düğünün en özel anlarını en güzel şekilde fotoğraflamak ister. Bu nedenle sana ilham verebilecek en güzel gelin damat fotoğraflarını bu galeri altında topladım. Ayrıca beğendiğin fotoğrafları çeken düğün fotoğrafçıları ile de iletişime geçebileceğini buraya not düşüyorum. Haydi, hemen incelemeye başla...

Aşk ve Tutku!

Görsel Numarası: D546065

“Çektiğimiz fotoğraflarda aşkınızı, duygularınızı ve sevdiklerinizi göreceksiniz” diyen evlilik güncesi, özellikle romantik gelin damat pozları ile dikkatleri çekiyor. Eğer sen de içinde aşkın, tutkunun ve mutluluğun olduğu bir düğün fotoğraf albümü istersen mutlaka firma ile iletişime geçmelisin. Fiyatları konusunda bilgi vermem gerekirse, minimum paket fiyatının 2000 TL’den başladığını söyleyebilirim. Evlilik güncesi, stüdyo ve dış mekan çekimi yapmanın yanı sıra seninle Türkiye ve dünyanın her yerine de seyahat edebilir. Yalnız firma ile düğünden en az 3 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


En Güzel Gelin Damat Pozları ve Düğün Fotoğrafçısı Önerileri

Görsel Numarası: D947467

Düğün albümün için nasıl bir çekim yaptırmak istediğine karar vermediysen işte sana fırsat! Burada hem en güzel düğün fotoğraflarını görecek hem de beğendiğin fotoğrafları çeken düğün fotoğrafçılarına ulaşabileceksin. Üstelik düğün fotoğrafçıları fiyatları konusunda da bilgi verdiğimi belirtmek istiyorum. İşte sana ilham kaynağı olacak en güzel gelin damat pozları ve profesyonel İstanbul fotoğrafçıları...

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Aksesuarlı Gelin Damat Pozu

Görsel Numarası: D1375903

Gelinlerin müstakbel eşlerinin omuzlarındayken verdikleri pozlardan böyle eğlenceli kareler ortaya çıkıyor! Ayrıca son dönemlerde dış çekim esnasında şapka gibi aksesuarların kullanılması da oldukça yaygın. Sen de Rüya Kareler ile iletişime geçerek, böyle bir düğün fotoğrafına sahip olabilirsin.

Ebru Doğan

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Yakın Çekim Gelin Damat Pozu

Görsel Numarası: D1361459

Caner Demir Photography'nin bu çalışmasında olduğu gibi müstakbel eşinle mutluluğunuzu yansıtan gülümsemelerinizin yakın plandan çekilmesini isteyebilirsiniz.

Ebru Doğan

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Hayata Sıkı Sıkı Sarılmak!

Görsel Numarası: D933499

İşte sana tablo gibi düğün fotoğrafları çekecek bir fotoğrafçı: Aylin Akın! Firmanın profilini incelediğinde karşına çıkan fotoğraflar eminim seni de etkileyecek. Çekimlerde kullanılan aksesuarlar, yakın çekim planlar, en doğal anlar ve en çok da sarı ile turuncu rengin ağırlıkta olduğu romantik fotoğraflar gerçekten oldukça hoş! “Kendinizi doğallığın akışına bırakın” diyen Aylin Akın ve ekibinin minimum paket fiyatları ise 1000 TL! Şehir dışı ya da yurt dışı çekimlerinde de destek alabileceğin firmayla düğünden en az 2 hafta önce iletişime geçmelisin. Ayrıca Aylin Akın Photography’nin düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, Save the Date ve Trashday çekimi yaptığını da bilmende fayda var.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


İçindeki Çocuğu Uyandır!

Görsel Numarası: D889932

Uğur Tekdal Photography’nin fotoğraflarını incelediğimde ilk dikkatimi çeken samimiyetle gülen, kahkaha atan ve oradan oraya koşturan doğal çiftlerin olmasıydı. Çünkü çekimler esnasında gerilmedikleri ve hatta büyük keyif aldıkları ortada. Bu nedenle Uğur Tekdal ve ekibinin çektiği düğün fotoğraflarını özellikle incelemeni tavsiye ediyorum. Rustik konsept seven çiftler için oldukça hoş bir çekim tarzına sahip olan firmanın paket fiyatı minimum 1000 TL’den başlıyor. Unutmaman gereken önemli bir bilgiyi de seninle paylaşmak istiyorum. Uğur Tekdal ile düğün tarihinden 6-7 hafta öncesinde iletişime geçmen gerekiyor.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Bazen Bir Bakış Her Şeyi Anlatır!

Görsel Numarası: D840813

Turuncu rengin ağırlıkta olduğu fotoğraflarla romantik bir ambiyans yakalayan Record Yapım, “Sade tonlar, doğal anlar” diyerek ne tarz çekimler yaptığı hakkında güzel bir tüyo veriyor diyebilirim. En güzel gelin damat pozları için iletişime geçmeni önereceğim firmanın düğün çekimi fiyatları hakkında bilgi istersen de hemen söyleyeyim. Minimum başlangıç paket fiyatı 1500 TL! Hem stüdyo hem de dış çekim düğün fotoğrafları çeken Record ekibinin profil sayfalarındaki diğer fotoğrafları da incelemeyi unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum