En Güzel Gelin Damat Pozları

10.10.2019

Her çift hayalini kurduğu düğünün en özel anlarını en güzel şekilde fotoğraflamak ister. Bu nedenle sana ilham verebilecek en güzel gelin damat fotoğraflarını bu galeri altında topladım. Ayrıca beğendiğin fotoğrafları çeken düğün fotoğrafçıları ile de iletişime geçebileceğini buraya not düşüyorum. Haydi, hemen incelemeye başla...

Aşk ve Tutku!

Görsel Numarası: D546065

“Çektiğimiz fotoğraflarda aşkınızı, duygularınızı ve sevdiklerinizi göreceksiniz” diyen evlilik güncesi, özellikle romantik gelin damat pozları ile dikkatleri çekiyor. Eğer sen de içinde aşkın, tutkunun ve mutluluğun olduğu bir düğün fotoğraf albümü istersen mutlaka firma ile iletişime geçmelisin. Fiyatları konusunda bilgi vermem gerekirse, minimum paket fiyatının 2000 TL’den başladığını söyleyebilirim. Evlilik güncesi, stüdyo ve dış mekan çekimi yapmanın yanı sıra seninle Türkiye ve dünyanın her yerine de seyahat edebilir. Yalnız firma ile düğünden en az 3 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Evlilik Güncesi

İstanbul

0850 241 1770


En Güzel Gelin Damat Pozları ve Düğün Fotoğrafçısı Önerileri

Görsel Numarası: D947467

Düğün albümün için nasıl bir çekim yaptırmak istediğine karar vermediysen işte sana fırsat! Burada hem en güzel düğün fotoğraflarını görecek hem de beğendiğin fotoğrafları çeken düğün fotoğrafçılarına ulaşabileceksin. Üstelik düğün fotoğrafçıları fiyatları konusunda da bilgi verdiğimi belirtmek istiyorum. İşte sana ilham kaynağı olacak en güzel gelin damat pozları ve profesyonel İstanbul fotoğrafçıları...

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Hayata Sıkı Sıkı Sarılmak!

Görsel Numarası: D933499

İşte sana tablo gibi düğün fotoğrafları çekecek bir fotoğrafçı: Aylin Akın! Firmanın profilini incelediğinde karşına çıkan fotoğraflar eminim seni de etkileyecek. Çekimlerde kullanılan aksesuarlar, yakın çekim planlar, en doğal anlar ve en çok da sarı ile turuncu rengin ağırlıkta olduğu romantik fotoğraflar gerçekten oldukça hoş! “Kendinizi doğallığın akışına bırakın” diyen Aylin Akın ve ekibinin minimum paket fiyatları ise 1000 TL! Şehir dışı ya da yurt dışı çekimlerinde de destek alabileceğin firmayla düğünden en az 2 hafta önce iletişime geçmelisin. Ayrıca Aylin Akın Photography’nin düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, Save the Date ve Trashday çekimi yaptığını da bilmende fayda var.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Aylin Akın Photography

İstanbul

0850 241 1770


İçindeki Çocuğu Uyandır!

Görsel Numarası: D889932

Uğur Tekdal Photography’nin fotoğraflarını incelediğimde ilk dikkatimi çeken samimiyetle gülen, kahkaha atan ve oradan oraya koşturan doğal çiftlerin olmasıydı. Çünkü çekimler esnasında gerilmedikleri ve hatta büyük keyif aldıkları ortada. Bu nedenle Uğur Tekdal ve ekibinin çektiği düğün fotoğraflarını özellikle incelemeni tavsiye ediyorum. Rustik konsept seven çiftler için oldukça hoş bir çekim tarzına sahip olan firmanın paket fiyatı minimum 1000 TL’den başlıyor. Unutmaman gereken önemli bir bilgiyi de seninle paylaşmak istiyorum. Uğur Tekdal ile düğün tarihinden 6-7 hafta öncesinde iletişime geçmen gerekiyor.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Uğur Tekdal Photography

İstanbul

0850 241 1770


Romantik İlk Dans

Görsel Numarası: D442347

Özellikle tarihi yapılar arasında yaptığı dış çekim düğün fotoğrafları ile dikkat çeken Epikare, isteklerin doğrultusunda çalışarak bir kompozisyon ve çekim planı oluşturuyor. Yani kısaca, her şey sen nasıl istersen öyle oluyor. Düğün hazırlıkları esnasında fotoğrafa ayrılan bütçe için de Epikare’den bahsederken birazcık yüzünü gülümsetebilirim. Firmanın minimum başlangıç fiyatı 750 TL! “Düğünüme 1 hafta kaldı, bu kadar kısa sürede profesyonel düğün fotoğrafçısı nasıl bulabilirim?” diye de telaş yapma. Epikare ile düğünden en az 1 hafta önce iletişime geçebilirsin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Epikare

İstanbul

0850 241 1770


Mutluluğun Şerefine Kadeh Kaldır!

Görsel Numarası: D849628

Mutluluk sarhoşu olmak isteyen çiftleri böyle alalım! En doğal ve en güzel anları fotoğraflayacak profesyonel bir düğün fotoğrafçısı için bir diğer önerim Fotoğraf Penceresi! Sade, doğal ve samimi kareler çekmeyi ilke edinen firmanın minimum paket fiyatı 1500 ile 2000 TL arasında. Unutmadan, sadece dış çekim gelin damat fotoğrafları çeken Fotoğraf Penceresi, senin için denizleri ve kıtaları aşarak uzun bir yolculuğa da çıkabilir. Firmanın Düğün.com’a özel indirim uyguladığını da ayrıca belirtmek istiyorum. Düğünden en az 1 hafta önce bu arkadaş canlısı ekiple iletişim kurabilirsin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Fotoğraf Penceresi

İstanbul

0850 241 1770


Aşkın En Can Alıcı Anı Göz Göze Gelmektir!

Görsel Numarası: D894815

Anıları geleceğe taşıma arzusu, hepimizin içinde var. Bu nedenle de en güzel anlarımızı fotoğraflama içgüdüsüne sahibiz. Sen de Lokomotif Wedding ile aşkını geleceğe taşıma fikrine ne dersin? İster romantik gelin damat pozları çektir ve harika bir düğün albümü oluştur, istersen de aşkını senaryoya dök ve düğün belgeseli, düğün hikayesi ya da düğün klibi çektir. Tüm bunlardan önce düğün tarihimi ilan edeyim dersen de Save the Date çekimi yaptır. Tercih senin! Sana her konuda yardımcı olabilecek Lokomotif Wedding, bütçen için de oldukça uygun! Minimum paket fiyatı 750 TL’den başlıyor. Düğün fotoğrafçısı ile davetten en az 3 hafta önce iletişime geçmeni öneriyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Lokomotif Wedding

İstanbul

0850 241 1770


Bazen Bir Bakış Her Şeyi Anlatır!

Görsel Numarası: D840813

Turuncu rengin ağırlıkta olduğu fotoğraflarla romantik bir ambiyans yakalayan Record Yapım, “Sade tonlar, doğal anlar” diyerek ne tarz çekimler yaptığı hakkında güzel bir tüyo veriyor diyebilirim. En güzel gelin damat pozları için iletişime geçmeni önereceğim firmanın düğün çekimi fiyatları hakkında bilgi istersen de hemen söyleyeyim. Minimum başlangıç paket fiyatı 1500 TL! Hem stüdyo hem de dış çekim düğün fotoğrafları çeken Record ekibinin profil sayfalarındaki diğer fotoğrafları da incelemeyi unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Record Yapım Wedding

İstanbul

0850 241 1770


Bu Aşk Ayağını Yerden Kesecek!

Görsel Numarası: D920522

İşte sana ilham vermesi için harika bir düğün fotoğrafı örneği! Mutluluktan havalara uçacağın bir günün her anını aynı mutlulukla ve heyecanla fotoğraflayacak düğün fotoğrafçısı için adresin, Düğün Fotoğrafım! Fotoğraf çekim fiyatlarının minimum 1000 TL’den başladığı firma, özellikle sarının hakim olduğu romantik dış çekim düğün fotoğrafları çekiyor. Bu arada fiyatını saate göre belirlediğini de buraya not düşüyorum. Yani Düğün Fotoğrafım ekibi ile seninle çekim yapacağı saat süresi üzerinden bir anlaşma sağlaman gerekiyor. Seninle şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de katılabilen firma ile düğünden 2 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Düğün Fotoğrafım

İstanbul

0850 241 1770


Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum