Düğün Albümün İçin İlham Verecek Gelin Damat Pozları

14.06.2021

Gelin damat fotoğraf çekimi sırasında hangi pozları vereceğine ilişkin fikir sahibi olmak istiyorsan doğru yerdesin. Başarılı fotoğrafçıların, birbirinden güzel düğün fotoğraflarından ilham almak için galerimizi ziyaret edebilirsin!

Düğün Fotoğraf Albümü

Görsel Numarası: D931788

Düğün fotoğraf albümü gelin ve damadın çok önemsediği, ileride o mutlu günden hatıra kalacak yegane şeydir. En güzel gelin damat pozlarını yakalamak istediğini biliyorum. “Gelin damat pozları nasıl verilir?” merak ediyor, yaratıcı pozlar ile düğün albümünü farklılaştırmak istiyorsan, ilham verecek bir galeri seni bekliyor.

Ebru Doğan

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Çoklu Kore Düğün Fotoğrafı

Görsel Numarası: D1721283

Kore düğün fotoğrafları en yeni trendleri arasında yer alıyor. El ele tutuşmuş sade çift pozlarının yanı sıra son yıllarda çoklu karelerden oluşan gelin-damat fotoğrafları düğün albümlerinin hem eğlenceli hem de romantik detaylarını oluşturuyor.

Bürde Özkök

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE


Eğlenceli Düğün Pozu

Görsel Numarası: D1376015

O zaman dans! Düğün fotoğraflarını farklılaştırmak için siz de bu tarz yaratıcı pozlar verebilirsiniz. Tabii bu pozlar için düğün tarihi dışında bir gün içerisinde çekim yapmanız ve rahat kıyafetler giymeniz gerekiyor. Rüya Kareler'e ait bu kare ve daha fazlası için firma sayfasını ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Rüya Kareler

Rüya Kareler

Firmayı İncele

İlk Bakış Fotoğrafı

Görsel Numarası: D1053305

Damadın gelini gördüğü ilk an, düğün albümünüzde mutlaka yer almalı. Caner Demir Photography'nin çektiği ilk bakış fotoğraflarına mutlaka göz atmalısın.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Bakış Açısı Önemli

Görsel Numarası: D912405

Bir diğer okullu düğün fotoğrafçısı da Seda İkizoğlu. Marmara Üniversitesi Fotoğraf Bölümü’nde eğitim alan fotoğrafçı, ekibi ile birlikte, 14 yılda pek çok düğün hikayesine tanıklık etmiş. Yurtdışı ya da şehir dışında da çekip yapan firma, fotoğraflarınızın orijinal kopyasını da size teslim ediyor. Hatta, albüm aşamasında sonradan hayal kırıklığı yaşamamınız için baskıdan önce fotoğrafları da onayınıza sunarak ilerliyor. Eğer bu fotoğraftaki gibi, minik detaylardan yola çıkarak, harika fotoğraf karelerinin bir parçası olmak istersen, sanatçının fotoğraflarını incelemeni öneririm.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Nostaljik Bakışlar

Görsel Numarası: D504759

Ofisi Kadıköy’de olan fotoğrafçı Serhan Serter, Save the Date, Trashday, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi ya da dilersen müstakbel eşin ile sana özel konsept çekimler gerçekleştirebiliyor. Grafiti yapılmış rengarenk bir duvar önünde uçuk kaçık fotoğraflar mı alırdın yoksa karlı bir fonda romantik pozlar mı? Eğer düğün fotoğraflarının çekildiği mekanlar da orijinal olsun dersen, Serter ve ekibi seninle birlikte yurtdışına kadar gelerek, birbirinden eğlenceli düğün fotoğrafları da çekebiliyor. Fiyatları seçtiğin çekimin türüne göre değişen firmada minimum paket fiyatı 1500 TL’den başlıyor.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Sen Sus Tarzın Konuşsun

Görsel Numarası: D596114

Ofisi Kadıköy’de olsa da sizinle Fizan’a kadar gelecek fotoğrafçılardan Elif Çiftçi. Üstelik alaylı olmakla da yetinmemiş, bu işin okuluna da giderek, fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünden mezun olmuş. Fotoğrafçı ile çalışan çiftlerin yaptığı yorumlarından anlaşıldığı kadarıyla, çok hoş sohbet biri. Yani ofisine yarım saat diye gidip, 4 saat geçiren müşterisi bile var. Bu da demek oluyor ki, sizi eğlenceli ve gereksiz yere gerilmeyeceğiniz hoş bir çekim günü bekliyor. Balayını yurtdışında geçirip, fotoğraflarını da orada çektirmek isteyen Düğün.com çiftlerine özel indirimler sağladıklarını bilmek istersin diye düşündüm! Farklı mekanlarda, farklı gelin damat dış çekim aksesuarları ile hoş kareler yakalama fırsatı sunan fotoğrafçının minimum paket fiyatı 1000 TL’den başlıyor.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum