Düğün Albümün İçin İlham Verecek Gelin Damat Pozları

10.10.2019

Gelin damat fotoğraf çekimi sırasında hangi pozları vereceğine ilişkin fikir sahibi olmak istiyorsan doğru yerdesin. Başarılı fotoğrafçıların, birbirinden güzel düğün fotoğraflarından ilham almak için galerimizi ziyaret edebilirsin!

Düğün Fotoğraf Albümü

Görsel Numarası: D931788

Düğün fotoğraf albümü gelin ve damadın çok önemsediği, ileride o mutlu günden hatıra kalacak yegane şeydir. En güzel gelin damat pozlarını yakalamak istediğini biliyorum. “Gelin damat pozları nasıl verilir?” merak ediyor, yaratıcı pozlar ile düğün albümünü farklılaştırmak istiyorsan, ilham verecek bir galeri seni bekliyor.

Belgin Yetiş

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Bakış Açısı Önemli

Görsel Numarası: D912405

Bir diğer okullu düğün fotoğrafçısı da Seda İkizoğlu. Marmara Üniversitesi Fotoğraf Bölümü’nde eğitim alan fotoğrafçı, ekibi ile birlikte, 14 yılda pek çok düğün hikayesine tanıklık etmiş. Yurtdışı ya da şehir dışında da çekip yapan firma, fotoğraflarınızın orijinal kopyasını da size teslim ediyor. Hatta, albüm aşamasında sonradan hayal kırıklığı yaşamamınız için baskıdan önce fotoğrafları da onayınıza sunarak ilerliyor. Eğer bu fotoğraftaki gibi, minik detaylardan yola çıkarak, harika fotoğraf karelerinin bir parçası olmak istersen, sanatçının fotoğraflarını incelemeni öneririm.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Sisanat Wedding by Seda İkizoğlu

İstanbul

0216 706 6238

%30 indirim Hikaye Çekimi Anlaşmaları %30 İndirimle Sizlerle!

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Dansa Var Mısın?

Görsel Numarası: D922553

Düğün fotoğraflarında farklılık arayan, yeniliklere açık çiftleri fotoğrafçı Bolkan Gökçen ile tanıştıracağım şimdi de. Elbette farklı olacağım diye de doğallığı elden bırakmamak şart. Gökçen, bu ayrımı oldukça iyi yapıyor. İster deniz kenarında, ister bir gölet etrafında ya da hoş bir evin önünde, farklı ama samimi dış çekim gelin damat pozları verebilirsiniz. Gün batımında değişik mekanlarda yakalanan o etkileyici ışık hüzmeleri, düğününüze ait detaylar, at üzerinde verilen romantik pozlar ve daha pek hoş fotoğraf karesi. Minimum paket fiyatı 1000 TL’den başlayan fotoğrafçı ile iletişime geçerek, sen de düğün albümünü zenginleştirecek böyle hoş pozlara sahip olabilirsin.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Bolkan Gökçen

İstanbul

0850 241 1770


Renkli Anlar, Rengarenk Anılar

Görsel Numarası: D810572

Her düğünün ayrı bir hikayesi ve heyecanı olduğunu düşünen Lokman Çıtak en büyülü anlarınıza tanıklık etsin istersen, portfolyosunu incelemeye başla derim. Paket fiyatları 1000 TL’den başlayan fotoğrafçı ile düğününden bir hafta önce bile iletişime geçebilirsin. Fotoğrafları 2 hafta içerisinde teslim eden fotoğrafçı hakkında bir çift yorumuna kulak kabartalım mı? “Sabah hazırlık aşamasından başlayarak akşama kadar tüm anımızı en güzel karelerle ölümsüzleştirdiniz. Çok stresli olacağımızı düşünürken her konuda bizi çok rahatlattınız. Adete psikolog gibiydiniz.”

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Lokman Çıtak Photography

İstanbul

0850 241 1770


Müzik Aletleri Sadece Çalmak İçin Değildir!

Görsel Numarası: D825848

Müzik aletlerinin gücüne inanın! Bir akordeon düğün albümünüze bambaşka bir lezzet katabilir. Bu çift sadece düğün fotoğrafı çektirmiyor, görünüşe bakılırsa, oldukça da eğleniyor. En doğal anları yakalamayı hedefleyen ve İstanbul’da hizmet veren Record Yapım, talep olması halinde şehir dışı ya da yurt dışı çekimlerine de katılıyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, Save the Date, Trashday gibi türlerin yanı sıra, dilersen nişan çekimi ya da konsept çekimlerini de Record Yapım’a yaptırabilirsin. Minimum paket fiyatı 1500 TL olan fotoğrafçı ile düğünden 6 hafta önce iletişime geçmen gerekiyor. İletişime geçtikten sonra 4 hafta içinde de düğün albümün hazır.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Record Yapım Wedding

İstanbul

0850 241 1770


Romantizmin Doruklarını Düğün Fotonuza Yansıtın

Görsel Numarası: D926774

Düğün dönemi pek çok farklı kalemde harcamalarınız olacağı için, düğün fotoğrafları için çok fazla bütçe ayırmak istemiyor ama kaliteli fotoğraflara da sahip olmayı hayal ediyorsan, sıradaki fotoğrafçı ile tanıştığına çok memnun olacağını söyleyebilirim. Çünkü U-G Wedding, 1000 TL’den başlayan paket fiyatlarının üzerine Düğün.com çiftlerine özel ayrıca indirimler sağlıyor ya da avantajlı paket fiyatları sunuyor. Bu nedenle mutlaka portfolyosunu inceleyip, fiyat teklifi almanı öneririm. Fotoğrafçının yönlendirmeleri ile farklı ve sıcacık pozlarla gelin damat dış çekimi gerçekleştirebilirsin.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

U&G Wedding

İstanbul

0216 706 2775

%45 indirim Dış Çekim + Klip + Albüm Seti %45 İndirimle 999 TL!

Nostaljik Bakışlar

Görsel Numarası: D504759

Ofisi Kadıköy’de olan fotoğrafçı Serhan Serter, Save the Date, Trashday, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi ya da dilersen müstakbel eşin ile sana özel konsept çekimler gerçekleştirebiliyor. Grafiti yapılmış rengarenk bir duvar önünde uçuk kaçık fotoğraflar mı alırdın yoksa karlı bir fonda romantik pozlar mı? Eğer düğün fotoğraflarının çekildiği mekanlar da orijinal olsun dersen, Serter ve ekibi seninle birlikte yurtdışına kadar gelerek, birbirinden eğlenceli düğün fotoğrafları da çekebiliyor. Fiyatları seçtiğin çekimin türüne göre değişen firmada minimum paket fiyatı 1500 TL’den başlıyor.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Serhan Serter Wedding Dreams

İstanbul

0216 706 2135

%20 indirim Tüm Paketlerde %20 İndirim!

Etkileyici Gelin Damat Dış Çekim Pozlarına Ne Dersin?

Görsel Numarası: D889320

Müstakbel eşin ile birlikte stüdyo fotoğrafları yerine birbirinden güzel gelin damat dış çekim fotoğrafları çektirmeyi planlıyorsanız, Eles Photography’nin kapısını çalabilirsiniz. İstanbul’un Beşiktaş semtinde hizmet veren şirketin minimum paket fiyatı 1000 TL’den başlıyor. Dış çekimlerin yanı sıra dilersen, stüdyo çekimi de yaptırabilirsin. Hatta firmanın şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine çıktığını da belirteyim. Ekip olarak çalışan firma, çekimlerin orijinal kopyasını da teslim ediyor. Düğün fotoğraflarının yanı sıra, düğün klibi ya da düğün öncesi Save the Date çekimlerini de Eles Photography’e çektirebilirsin. En güzel düğün fotoğraflarını onlar çeksin istiyorsan, firma ile hemen iletişime geç.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Eles Photography

İstanbul

0850 241 1770


Sen Sus Tarzın Konuşsun

Görsel Numarası: D596114

Ofisi Kadıköy’de olsa da sizinle Fizan’a kadar gelecek fotoğrafçılardan Elif Çiftçi. Üstelik alaylı olmakla da yetinmemiş, bu işin okuluna da giderek, fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünden mezun olmuş. Fotoğrafçı ile çalışan çiftlerin yaptığı yorumlarından anlaşıldığı kadarıyla, çok hoş sohbet biri. Yani ofisine yarım saat diye gidip, 4 saat geçiren müşterisi bile var. Bu da demek oluyor ki, sizi eğlenceli ve gereksiz yere gerilmeyeceğiniz hoş bir çekim günü bekliyor. Balayını yurtdışında geçirip, fotoğraflarını da orada çektirmek isteyen Düğün.com çiftlerine özel indirimler sağladıklarını bilmek istersin diye düşündüm! Farklı mekanlarda, farklı gelin damat dış çekim aksesuarları ile hoş kareler yakalama fırsatı sunan fotoğrafçının minimum paket fiyatı 1000 TL’den başlıyor.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Elif Çifçi Photography

İstanbul

0216 706 2152

Hediye Düğün Hikayesi Alan Çiftlerimize Save The Date Hediye!

Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum