Düğün Albümün İçin İlham Verecek Gelin Damat Pozları

29.04.2020

Gelin damat fotoğraf çekimi sırasında hangi pozları vereceğine ilişkin fikir sahibi olmak istiyorsan doğru yerdesin. Başarılı fotoğrafçıların, birbirinden güzel düğün fotoğraflarından ilham almak için galerimizi ziyaret edebilirsin!

Düğün Fotoğraf Albümü

Görsel Numarası: D931788

Düğün fotoğraf albümü gelin ve damadın çok önemsediği, ileride o mutlu günden hatıra kalacak yegane şeydir. En güzel gelin damat pozlarını yakalamak istediğini biliyorum. “Gelin damat pozları nasıl verilir?” merak ediyor, yaratıcı pozlar ile düğün albümünü farklılaştırmak istiyorsan, ilham verecek bir galeri seni bekliyor.

Ebru Doğan

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Eğlenceli Düğün Pozu

Görsel Numarası: D1376015

O zaman dans! Düğün fotoğraflarını farklılaştırmak için siz de bu tarz yaratıcı pozlar verebilirsiniz. Tabii bu pozlar için düğün tarihi dışında bir gün içerisinde çekim yapmanız ve rahat kıyafetler giymeniz gerekiyor. Rüya Kareler'e ait bu kare ve daha fazlası için firma sayfasını ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Rüya Kareler

İstanbul

0216 706 0597


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Hayvan Dostlarla Düğün Pozu

Görsel Numarası: D1268053

Senin veya müstakbel eşinin hayvan dostu varsa onlara da fotoğraf karelerinde yer verebilirsin. Dilersen onları rahatsız etmeyecek tüllü aksesuarlar da kullanabilirsin. Halil Sarı Fotoğrafçılık'ın evcil hayvanlarla çektiği birçok düğün fotoğrafı bulunuyor, sayfasına göz atmadan geçme.

Ebru Doğan

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Şampanya Eşliğinde Düğün Pozu

Görsel Numarası: D1305982

Evliliğinizi kutladığınız anları albümünüze yansıtmaya ne dersiniz? İşte bunun için sen de müstakbel eşinle şampanya kadehlerini tokuştururken poz verebilirsin. Bu yaratıcı kareyi de Her Aşk Bir Hikaye'nin çektiğini belirtmeden geçmeyelim!

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Her Aşk Bir Hikaye

İstanbul

0212 963 2954

%30 indirim Tüm Gün Hikaye Fotoğraf Çekimi + Klip Paketi %30 İndirimle 2.500 TL!

Kamp Temalı Düğün Fotoğrafı

Görsel Numarası: D1393024

Siz de kamp yapmayı, seyahat etmeyi seven bir çiftseniz; düğün albümünüzde muhakkak böyle bir kare yer almalı. Kalbimizde Düğün Var firmasının çektiği kamp konseptli bir.ok düğün fotoğrafı mevcut. Sayfalarından hepsini inceleyebilirsin.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Kalbimizde Düğün Var

İstanbul

0216 706 6490

%35 indirim Pandemi Özel Kampanyası %35 İndirimle 1.300 TL!

İlk Bakış Fotoğrafı

Görsel Numarası: D1053305

Damadın gelini gördüğü ilk an, düğün albümünüzde mutlaka yer almalı. Caner Demir Photography'nin çektiği ilk bakış fotoğraflarına mutlaka göz atmalısın.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Caner Demir Photography

İstanbul

0850 532 8267

%25 indirim Tüm Paketlerde Geçerli %25 İndirim!

Dansa Var Mısın?

Görsel Numarası: D922553

Düğün fotoğraflarında farklılık arayan, yeniliklere açık çiftleri fotoğrafçı Bolkan Gökçen ile tanıştıracağım şimdi de. Elbette farklı olacağım diye de doğallığı elden bırakmamak şart. Gökçen, bu ayrımı oldukça iyi yapıyor. İster deniz kenarında, ister bir gölet etrafında ya da hoş bir evin önünde, farklı ama samimi dış çekim gelin damat pozları verebilirsiniz. Gün batımında değişik mekanlarda yakalanan o etkileyici ışık hüzmeleri, düğününüze ait detaylar, at üzerinde verilen romantik pozlar ve daha pek hoş fotoğraf karesi. Minimum paket fiyatı 1000 TL’den başlayan fotoğrafçı ile iletişime geçerek, sen de düğün albümünü zenginleştirecek böyle hoş pozlara sahip olabilirsin.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Bakış Açısı Önemli

Görsel Numarası: D912405

Bir diğer okullu düğün fotoğrafçısı da Seda İkizoğlu. Marmara Üniversitesi Fotoğraf Bölümü’nde eğitim alan fotoğrafçı, ekibi ile birlikte, 14 yılda pek çok düğün hikayesine tanıklık etmiş. Yurtdışı ya da şehir dışında da çekip yapan firma, fotoğraflarınızın orijinal kopyasını da size teslim ediyor. Hatta, albüm aşamasında sonradan hayal kırıklığı yaşamamınız için baskıdan önce fotoğrafları da onayınıza sunarak ilerliyor. Eğer bu fotoğraftaki gibi, minik detaylardan yola çıkarak, harika fotoğraf karelerinin bir parçası olmak istersen, sanatçının fotoğraflarını incelemeni öneririm.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Sisanat Wedding by Seda İkizoğlu

İstanbul

0216 706 6238


Romantizmin Doruklarını Düğün Fotonuza Yansıtın

Görsel Numarası: D926774

Düğün dönemi pek çok farklı kalemde harcamalarınız olacağı için, düğün fotoğrafları için çok fazla bütçe ayırmak istemiyor ama kaliteli fotoğraflara da sahip olmayı hayal ediyorsan, sıradaki fotoğrafçı ile tanıştığına çok memnun olacağını söyleyebilirim. Çünkü U-G Wedding, 1000 TL’den başlayan paket fiyatlarının üzerine Düğün.com çiftlerine özel ayrıca indirimler sağlıyor ya da avantajlı paket fiyatları sunuyor. Bu nedenle mutlaka portfolyosunu inceleyip, fiyat teklifi almanı öneririm. Fotoğrafçının yönlendirmeleri ile farklı ve sıcacık pozlarla gelin damat dış çekimi gerçekleştirebilirsin.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

U&G Wedding

İstanbul

0216 706 2775

%50 indirim Tüm Gün Fotoğraf Çekimi+Save The Date+Drone Çekimi+Tasarımlı Albüm %50 İndirimle 1.999 TL

Nostaljik Bakışlar

Görsel Numarası: D504759

Ofisi Kadıköy’de olan fotoğrafçı Serhan Serter, Save the Date, Trashday, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi ya da dilersen müstakbel eşin ile sana özel konsept çekimler gerçekleştirebiliyor. Grafiti yapılmış rengarenk bir duvar önünde uçuk kaçık fotoğraflar mı alırdın yoksa karlı bir fonda romantik pozlar mı? Eğer düğün fotoğraflarının çekildiği mekanlar da orijinal olsun dersen, Serter ve ekibi seninle birlikte yurtdışına kadar gelerek, birbirinden eğlenceli düğün fotoğrafları da çekebiliyor. Fiyatları seçtiğin çekimin türüne göre değişen firmada minimum paket fiyatı 1500 TL’den başlıyor.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Serhan Serter Wedding Dreams

İstanbul

0216 706 2135

Hediye Tüm Gün Paket Anlaşmalarına Drone Çekimi Hediye!

Etkileyici Gelin Damat Dış Çekim Pozlarına Ne Dersin?

Görsel Numarası: D889320

Müstakbel eşin ile birlikte stüdyo fotoğrafları yerine birbirinden güzel gelin damat dış çekim fotoğrafları çektirmeyi planlıyorsanız, Eles Photography’nin kapısını çalabilirsiniz. İstanbul’un Beşiktaş semtinde hizmet veren şirketin minimum paket fiyatı 1000 TL’den başlıyor. Dış çekimlerin yanı sıra dilersen, stüdyo çekimi de yaptırabilirsin. Hatta firmanın şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine çıktığını da belirteyim. Ekip olarak çalışan firma, çekimlerin orijinal kopyasını da teslim ediyor. Düğün fotoğraflarının yanı sıra, düğün klibi ya da düğün öncesi Save the Date çekimlerini de Eles Photography’e çektirebilirsin. En güzel düğün fotoğraflarını onlar çeksin istiyorsan, firma ile hemen iletişime geç.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Sen Sus Tarzın Konuşsun

Görsel Numarası: D596114

Ofisi Kadıköy’de olsa da sizinle Fizan’a kadar gelecek fotoğrafçılardan Elif Çiftçi. Üstelik alaylı olmakla da yetinmemiş, bu işin okuluna da giderek, fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünden mezun olmuş. Fotoğrafçı ile çalışan çiftlerin yaptığı yorumlarından anlaşıldığı kadarıyla, çok hoş sohbet biri. Yani ofisine yarım saat diye gidip, 4 saat geçiren müşterisi bile var. Bu da demek oluyor ki, sizi eğlenceli ve gereksiz yere gerilmeyeceğiniz hoş bir çekim günü bekliyor. Balayını yurtdışında geçirip, fotoğraflarını da orada çektirmek isteyen Düğün.com çiftlerine özel indirimler sağladıklarını bilmek istersin diye düşündüm! Farklı mekanlarda, farklı gelin damat dış çekim aksesuarları ile hoş kareler yakalama fırsatı sunan fotoğrafçının minimum paket fiyatı 1000 TL’den başlıyor.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Elif Çifçi Photography

İstanbul

0216 706 2152

Hediye Düğün Belgeseli Alan Çiftlerimize Save The Date Hediye!

Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum