Yurdaç Butik Fotoğraf

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Yurdaç Butik Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Yurdaç Butik Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Yurdaç Butik Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

Yurdaç Butik Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Yurdaç Butik Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Yurdaç Butik Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Yurdaç Butik Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi".


Yurdaç Butik Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Yurdaç Butik Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Yurdaç Butik Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yurdaç Butik Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Yurdaç Butik Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yurdaç Butik Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Yurdaç Butik Fotoğraf Hakkında

Yıllar sonra bile her baktığınızda sizi muhteşem düğün gününüze tekrar döndüren, kusursuz düğün fotoğraflarına sahip olmak isterseniz Yurdaç Butik Fotoğraf Beşiktaş düğün fotoğrafçısı hizmetinizde.

Düğün fotoğraflarını bir iş olarak değil, bir sanat olarak gören profesyonel bir ekibiz. Son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ederek, günceli devamlı yakalıyor, size en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Çekimlerimizin tamamında son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Işığı ve fotoğrafçılık tekniklerini ustalıkla kullanarak en küçük detaydaki güzelliği bile kaçırmıyor, size tüm ayrıntılarıyla kusursuz düğün anıları bırakıyoruz.

Çekimlerinize başlamadan önce siz ve müstakbel eşinizle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede sizi tanıyor, düğün fotoğraflarınıza dair tüm istek ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından attığımız her adımda bu istek ve beklentilerinizi göz önünde bulunduruyor, sizin hayallerinizin ötesine geçmek için çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Düğün fotoğraflarınızda bulunduğunuz anın güzelliğini karelere yansıtmayı seviyoruz. Karların altında iç ısıtan kareler veya doğanın kalbinde neşeli fotoğraflar çekebiliyoruz. Her tarza ve konsepte uygun düğün fotoğrafları elde edebiliyoruz. Bazen kesilmiş odun parçalarının önünde, toprak tonlarında rustik çekimler, bazen de bir ay çiçeği tarlasında ışık huzmelerinin arasında bohem çekimler yapabiliyoruz.

Düğün fotoğraflarının yanında tüm duygusal ve coşkulu anlarıyla birbirinden güzel kına gecesi fotoğrafları da çekebiliyoruz. Kına yakmadan, çömlek kırmaya kadar kına gecenizin en özel anlarını, farklı bir bakış açısıyla kadraja alıp, en güzel karelerde ölümsüzleştiriyoruz.

Siz de her detayıyla kusursuz, sevdiklerinizle paylaşmaya can atacağınız düğün fotoğraflarına sahip olmak isterseniz biz Yurdaç Butik Fotoğraf olarak sizi bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Yurdaç Butik Fotoğraf İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu formunu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.