Yurdaç Butik Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Yurdaç Butik Fotoğraf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yurdaç Butik Fotoğraf Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Yurdaç Butik Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Yurdaç Butik Fotoğraf Hakkında

Yıllar sonra bile her baktığınızda sizi muhteşem düğün gününüze tekrar döndüren, kusursuz düğün fotoğraflarına sahip olmak isterseniz Yurdaç Butik Fotoğraf Beşiktaş düğün fotoğrafçısı hizmetinizde.

Düğün fotoğraflarını bir iş olarak değil, bir sanat olarak gören profesyonel bir ekibiz. Son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ederek, günceli devamlı yakalıyor, size en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Çekimlerimizin tamamında son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Işığı ve fotoğrafçılık tekniklerini ustalıkla kullanarak en küçük detaydaki güzelliği bile kaçırmıyor, size tüm ayrıntılarıyla kusursuz düğün anıları bırakıyoruz.

Çekimlerinize başlamadan önce siz ve müstakbel eşinizle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede sizi tanıyor, düğün fotoğraflarınıza dair tüm istek ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından attığımız her adımda bu istek ve beklentilerinizi göz önünde bulunduruyor, sizin hayallerinizin ötesine geçmek için çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Düğün fotoğraflarınızda bulunduğunuz anın güzelliğini karelere yansıtmayı seviyoruz. Karların altında iç ısıtan kareler veya doğanın kalbinde neşeli fotoğraflar çekebiliyoruz. Her tarza ve konsepte uygun düğün fotoğrafları elde edebiliyoruz. Bazen kesilmiş odun parçalarının önünde, toprak tonlarında rustik çekimler, bazen de bir ay çiçeği tarlasında ışık huzmelerinin arasında bohem çekimler yapabiliyoruz.

Düğün fotoğraflarının yanında tüm duygusal ve coşkulu anlarıyla birbirinden güzel kına gecesi fotoğrafları da çekebiliyoruz. Kına yakmadan, çömlek kırmaya kadar kına gecenizin en özel anlarını, farklı bir bakış açısıyla kadraja alıp, en güzel karelerde ölümsüzleştiriyoruz.

Siz de her detayıyla kusursuz, sevdiklerinizle paylaşmaya can atacağınız düğün fotoğraflarına sahip olmak isterseniz biz Yurdaç Butik Fotoğraf olarak sizi bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Yurdaç Butik Fotoğraf İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu formunu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.