Yunus Emre Derya

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Yunus Emre Derya Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Yunus Emre Derya Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Yunus Emre Derya Sıkça Sorulan Sorular

Yunus Emre Derya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Yunus Emre Derya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Yunus Emre Derya hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Yunus Emre Derya aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli".


Yunus Emre Derya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Yunus Emre Derya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Yunus Emre Derya ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin isteklerine göre farklı mekanlarda çekim yapıyorum."


Yunus Emre Derya şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yunus Emre Derya şehir dışında hizmet veriyor.


Yunus Emre Derya ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yunus Emre Derya ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Yunus Emre Derya Hakkında

Merhaba ben Yunus Emre Derya. Yaklaşık 5 yıldır fotoğrafçılık sektöründe hizmet vermekteyim. Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Video Bölümü üzerine almış olduğum eğitim sayesinde mesleğimde eğitimli bir kişiyim.

Düğün gününüz için özel fotoğraflara sahip olmanız gerektiği inancı içerisindeyim. Bu sebeple klasik stüdyo çekimlerinden uzaklaşarak son dönemlerde üzerine daha da yoğunlaşılan dış mekan düğün çekimleri ile özel günlerinizi ölümsüzleştirmeye çalışıyorum. İstanbul, fotoğraf ve video çekimleriniz için pek çok alternatif yeri içerisinde barındıran bir şehir. Örneğin Çatalca Yarımadası’nın en doğusunda yer alan Belgrad, sahip olduğu tarihi dokusunu kaybetmemiş su kemerleri ile harika çekim olanaklarını bize sunuyor. Yine İstanbul’un tarihe tanıklık etmiş yapılarından bir diğeri olan Büyük Londra Oteli’nde yapacağımız çekimler ile görkem ve ihtişamı fotoğraflarınıza taşıyabiliriz. Bir sonbahar geliniyseniz, işte sizin için harika bir öneri geliyor… Sonbaharda yapılacak çekimler için kuşkusuz en iyi opsiyonel yerlerden biridir Atatütük Alboretumu. Bu mevsimde doğanın her rengine kucağını açan bu yer fotoğraflarınıza doğal efekti taşıyor. İşte sadece İstanbul bile başlı başına bir çekim stüdyosu olarak yerini alırken hayallerinizdeki çekimlere ulaşmak bizim için öyle kolay ki…

Sadece İstanbul değil, ülkemizin her şehri çekim üzerine gerçekten benzersiz yerlere sahip. Bu yüzden başka bir şehirde çekimlerinizi gerçekleştirmek isterseniz dilediğiniz yere sizinle geliyorum. Daha büyük farklılıklar arayan bir çift iseniz de yurt dışı düğün fotoğrafları çekimi sizin için iyi bir alternatif olacaktır ve ben bu aşamada da sizi yalnız bırakmıyorum. Farklı ülke tercih ederseniz size seve seve eşlik ediyorum. Hayalinizdeki çekimleri gerçekleştirebilmemiz için form üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.