Yenal Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Yenal Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Yenal Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yenal Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Yenal Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Konsept çekim, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Yenal Fotoğrafçılık Hakkında

Mutluluğunuzu en güzel şekilde yansıtan pozları çekecek bir fotoğrafçı arıyorsanız Yenal Fotoğrafçılık olarak tatlı telaşınıza ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz!

Yıllar sonra albümlerden bakarak sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirdiğiniz dönemdeki mutluluğunuzu hatırlamak istediğinizde her anıyla bugünleri size hatırlatacak fotoğrafları çekiyoruz. Düğün planlamanın ve gece boyunca her şeyin yolunda gidip gitmediğiyle ilgilenmenin telaşını yaşarken düğününüze dair bazı detayları kaçırabiliyorsunuz. En güzel açılardan gecenizi kayıt altına alan kameramınız sayesinde düğününüzde yaşanan her anı sonrasında tekrardan yaşayabileceksiniz! Pendik Yenal Fotoğrafçılık olarak sahip olduğumuz güler yüzlü ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor ve en güzel pozlar için size fikir veriyor.

Pek çok farklı çekim türünde size hizmet sağlıyoruz. Bu çekimlerden önce save the date ve trash day çekimlerimiz için hangi mekânları tercih etmek istediğinize karar veriyoruz. Fotoğraflarınızda oluşturmak istediğiniz ambiyansa göre değişik mekânlar tercih edebiliriz. Save the date türündeki çekimlerimizi düğününüz öncesinde gerçekleştiriyoruz. Bu çekimler sonucu ortaya çıkan fotoğraflara düğün tarihinizi ekliyoruz. Bu fotoğrafı davetlilerinize yollayarak düğün tarihinizi kaydetmelerini rica edebilirsiniz. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında en yaratıcı olan ekiplerden birine sahip olmamız sayesinde çektiğimiz fotoğraflarda hep en güzel açıları ve en farklı pozları yakalayabiliyoruz. Düğününüz sonrasında sizinle birlikte doğayla iç içe bir ortamda belki bir ormanda belki de bir deniz kenarında trash day çekimlerine gidiyoruz. Bu mekânlarda oldukça keyifli ve eğlenceli bir çekim gerçekleştiriyoruz. Bu çekimler sonucu ortaya çıkan fotoğraflar evliliğiniz sonrasında ne kadar mutlu olduğunuzu yansıtıyor.

Düğününüzü öncesi ve sonrasıyla beraber en iyi şekilde sonsuzlaştıracak fotoğrafçı olarak Yenal Fotoğrafçılık’ı tercih ediyorsanız bize ulaşmak oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklamanız bizimle iletişime geçmek için yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.