Yasemin Karaca Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Yasemin Karaca Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Yasemin Karaca Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Ekip

Yasemin Karaca Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Şile, Kumburgaz, Belgrad ormanı başta olmak üzere çiftin talep ettiği mekânda dış çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Yasemin Karaca Fotoğrafçılık Hakkında

Klasik düğün fotoğraflarının ruhuna hitap etmediğini düşünen çiftlerden misiniz? O halde sizi Yasemin Karaca Photography’e bekliyorum!

2004 yılında beri İstanbul’da konsept düğün fotoğrafları çekiyorum.

İhtiyacımız olan tek şey hayalgücü!

Her gün bambaşka karakterlere hayat veriyor, aşkınızı bambaşka bakış açılarıyla kadrajıma alıyorum. Sanatsal bakış açımla kadrajıma dahil olan her kareyi daima bir sanat eserine dönüştürmeye özen gösteriyorum. Bunda görsel iletişim tasarımı mezunu olmamın da rolü büyüktür muhakkak.

Peki, çiftler için neler mi yapıyorum?

Yasemin Karaca Photography’e ilk geldiğinizde konseptinize uygun olarak fikir geliştirmek ile sürece başlıyorum. Sonrasında mekân keşfine çıkıyorum ve en güzel kareleri yakalayabileceğimiz alanları buluyorum. Bu mekânlarda aşkınızı ve konseptinizi en güzel yansıtan fotoğrafları çekiyorum. Üstelik yalnızca konsept çekimleri değil; dilediğiniz diğer çekim hizmetlerini de sunabiliyorum.

Düğün öncesi yapabileceğimiz bir save the date çekiminden düğün sonrası trashday çekimine; düğün gününüzde çekebileceğim düğün klibinden düğün belgeseline kadar dilediğiniz fotoğrafları ve videoları oluşturmam mümkün!

Kullandığım profesyonel photoshop teknikleri sayesinde mutlu karelerinizi en güzel şekilde bir araya getiriyor, yıllarca mutlulukla saklayacağınız anılar biriktirmenizi sağlıyorum.

Çekimlerimde özen gösterdiğim bir başka detaysa; fabrikasyon çalışmaktansa daha butik çalışmalar gerçekleştiriyor olmam. Her gün bir başka çekim yapmaktansa, özel ve üzerinde düşünülmüş çekimler ortaya koymaya özen gösteriyorum. Dileğim yalnızca çekim yapmak değil, yaptığım işten keyif almak.

Düğün fotoğraflarında klasik kalıplardan uzaklaşmak isteyen çiftlerdenseniz, ortalama 1 hafta önceden Yasemin Karaca Photography ile iletişime geçmeniz yeterli. 900 TL’den başlayan çekim fiyatlarımdan dilediğinizi seçmek için formu doldurarak benimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan tüm soru işaretlerini sorabilirsiniz…

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.