Yaşar Gün Dijital Fotografçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Yaşar Gün Dijital Fotografçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Yaşar Gün Dijital Fotografçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Yaşar Gün Dijital Fotografçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin isteklerine göre farklı mekânlarda çekim yapıyoruz.

Yaşar Gün Dijital Fotografçılık Hakkında

İstanbul düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla gelen ilk adres olabilmek tek gayemiz.

35 yılın vermiş olduğu tecrübeyle her gün bize güvenen bambaşka çiftlere hizmet veriyor, aşk hikayelerini objektifimize dahil ediyoruz.

Çekim süresi, kare sayısı gibi sınırları yıkıyor; bu mutlu gününüzü baltalamadan, çekimlerin içinize sinmesini en önemli görevimiz biliyoruz!

Senelerdir süregelen başarımız prensiplerine bağlı bir aile olmamızın sonucu. Düğün çekiminde çiftlerimizle sözleşmeli çalışmak, zamanında çekimlerini teslim etmek gibi detaylar aslında bizim işimizin bir parçası. Biz bunları birbirinden ayrı tutmadan, işin her aşamasını önemsiyor, özen gösteriyoruz.

Düğün çekimlerinin stresli ortamını kırabilmek adına profesyonel ekibimiz çiftlerimize en rahat ortamı tahsis edebilmek için çalışıyor. Düğün süreçlerinde pek çok çekimin içerisine girdiğinizi biliyoruz, her anınız değerli her anınız yarınlara taşınmaya değer… Kına gününüz sonrasında nişan gününüz ve finalinde düğününüz! Her seferinde bambaşka ekiplerle yeniden tanışmak, yeniden onlara alışmak da çiftlere zor gelebileceğinin farkındayız yahut tekrardan çekim için bir ekibe güvenmek ve araştırmak… Bunun için kına, nişan ve düğün gününde sunulabilecek tüm çekim hizmetlerini Yaşar Gün Dijital Fotoğrafçılık olarak çiftlerimize sunuyoruz.

Kız kıza çılgınlar gibi eğlendiğiniz kına gecesinden düğün gününe kadar ilerleyen tüm süreç…

Kına çekiminden nişan çekimine, save the date çekiminden drone düğün çekimine kadar pek çok seçeneğimiz mevcut.

Üstelik yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübe sayesinde İstanbul’da pek çok lokasyonu biliyor, dilerseniz çekim öncesi alternatif mekânlar sunuyoruz.

Çekimlerinin bir parçası olmamızı isteyen çiftlerin; yaz dönemi yoğunluk sebebiyle 3 hafta, kış dönemi 1 hafta önceden Yaşar Gün Dijital Fotoğrafçılık ekibiyle iletişim kurmaları yeterli olacaktır. Sonrasında 1400 TL’den başlayan çekim paket fiyatlarımızdan dilediklerini seçip sırada çekimlerine gün saymak kalıyor…

Siz de mutluluğunuzu yarınlara taşırken Yaşar Gün Dijital Fotoğrafçılık ekibimin kadrajına dahil olmak istiyorsanız formu doldurarak işe başlayabilirsiniz. Aşkınızın hikayesine tanıklık edebilmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz…

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.