Volkan Gece Wedding

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Volkan Gece Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Volkan Gece Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Volkan Gece Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Volkan Gece Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Volkan Gece Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Volkan Gece Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Volkan Gece Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi".


Volkan Gece Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Volkan Gece Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Volkan Gece Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Volkan Gece Wedding şehir dışında hizmet vermiyor.


Volkan Gece Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Volkan Gece Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Volkan Gece Wedding Hakkında

Değerli anları kayıt altına almak ve ölümsüzleştirmek için 5 yılı aşkın bir süredir profesyonel fotoğraf sanatçılığı yapıyoruz. Volkan Gece & Wedding ailesi olarak en güzel kareler ve fark yaratan sinematik videolar hazırladığımız özel gün fotoğrafçılığı konusunda son derece iddialıyız.

Düğün fotoğrafçılığı, işimizin en keyifli çekimleri diyebiliriz. Mutluluğunuza ortak olduğumuz zamanlarda farklı uzmanlık alanlarıyla ekibimizin yeteneklerine güveniyoruz. Profesyonel bakış açısı ve estetik anlayışı ile Volkan Gece heyecan dolu anlarınızda en özel kareleri biriktirmek için deklanşöre basıyor. Işık, mekan, çekim türü ve tekniği için ekibimiz de her an yanınızda oluyor. Bu sayede toprak tonlarıyla doğanın içerisinde bohem çekimler, canlı renklerle evlilik seremoniniz boyunca düğün çekimleri, aksesuar ve konseptinize göre doğal renkli çekimler de gerçekleştiriyoruz. Güzelliğinize ve şıklığınıza ışık tuttuğumuz her çekim için doğru ekipmanları seçiyor, zamanınızı da en iyi şekilde değerlendiriyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih ederek başladığınız çekimler boyunca genç ve dinamik ekibimiz sayesinde güzel vakit geçireceksiniz. Ailemize katılmanızı çekimlerle kutluyoruz da diyebiliriz. İstanbul’un en güzel yerlerinde tasarladığımız; save the date, trash say, düğün klipleri için tercih ettiğimiz mekanları beğeneceğinizden de eminiz. Peki, kendinizi nerede özel ve rahat hissedersiniz? “Tarihi mekanlar, orman, koru, çiçek bahçeleri, sahil veya koylar...” karar tamamen sizin!

Tüm çekimlerimizi tamamladığımızda albüm hazırladıklarına başlıyoruz. Düğün hikayesi ve video klipler için montaj çalışmaları, albümler için ise photoshop uygulamaları yapıyoruz. Her güzel hatıranızı dijital ortamda teslim ediyoruz. Mutlu anlardan arda kalan belgelerinize her baktığınızda mutlu olacağınızdan eminiz. Çünkü daima en iyiyi sunmak için kendini yenileyen ekibimiz ve fotoğraf sanatçımız Volkan Bey ile çalıştığınızda kaliteli hizmetin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Siz de İstanbul dış mekan düğün çekimleri için fotoğrafçı arıyorsanız, Volkan Gece Wedding iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.