Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Vanilla Wedding

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Vanilla Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Vanilla Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Vanilla Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Vanilla Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Vanilla Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Vanilla Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Vanilla Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Vanilla Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Vanilla Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Vanilla Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Vanilla Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Vanilla Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Vanilla Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Vanilla Wedding Hakkında

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız en güzel duygularınızı barındıran, en değerli anılarınızdır. Bu nedenle biz Vanilla Wedding Beşiktaş düğün fotoğrafçısı olarak, bu özel anılarınızın kusursuz olmasını sağlıyoruz.

İşini aşkla yapan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonelliğimizin bir getirisi olarak çekimlerinizde son derece profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz. Size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Son trendleri yakından takip ediyor, donanımlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz. Düğün anılarınızın her detayıyla muhteşem olması için ışığı kullanmasını ve fotoğrafçılık tekniklerini iyi kullanabilen, tecrübe sahibi bir ekiple çalışıyoruz. Çekimlerinizde ışığı ve açıyı profesyonelce kullanarak her detayın tüm canlılığıyla karelere yansımasını sağlıyoruz.

Sizin görüşlerinize çok değer veriyoruz. Bu nedenle çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm hayallerinizi ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Ardından çekimlerinizde attığımız her adımda bu bilgiler ışığında, sizin beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz.

Çekimlerde çiftleri iyi anlayan, tecrübe sahibi ekibimiz sayesinde size rahat edeceğini bir ortam sunuyoruz. Böylece en doğal halinizle kadrajın karşısına geçebiliyorsunuz. Çekimlerinize sizin en içten duygularınızı, gülüşlerinizi ve bakışlarınızı yansıtmayı çok seviyoruz. Bu nedenle yapay ve sıradanlaşmış pozlardan uzak durarak, çekimler boyunca kendiniz gibi davranabilmenizi sağlıyoruz.

Çekimleriniz boyunca beraber belirlediğimiz bir konsept doğrultusunda, belli renk tonlarına bağlı kalarak çekimlerimizi yapıyoruz. Böylece fotoğraflarınızın bir albümde uyum içinde görünmesini sağlıyoruz.

Düğün klibi, düğün belgeseli, save the date gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Yaptığımız profesyonel video çekimleriyle, düğününüzden yaşayan anılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Vanilla Wedding İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz tüm profesyonelliğimizi ve iş aşkımızı birleştirerek size muhteşem anılar bırakmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.