Ünlü Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ünlü Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ünlü Wedding Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ünlü Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ünlü Wedding Hakkında

Fotoğraf sanatının en güzel yanı duyguları fotoğraf karelerine dönüştürmektir! İşte tam da bu yüzden duyguların en yoğun olduğu özel anlarda çekim yapmak bizim için çok değerli. Ünlü Wedding ailesi olarak yıllardır düğün fotoğrafçılığı yapıyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapmak için kurduğumuz markamızın çatısı altında güzel anıları biriktiriyoruz. Bu yüzden çiftlerimizin tercihi oluyoruz. İstanbul’da başladığımız çekim maceralarına Türkiye’nin pek çok yerinde devam ediyoruz. Çünkü dış çekimlerle hemen hemen istediğiniz her yerde yanınızda oluyoruz.

Bilmelisiniz ki tekrarı olmayan bu çok özel anlarda her zaman mutluluğunuza odaklanıyoruz. Bu yüzden kendimizi geliştiriyor, yenilikleri ve sektörü yakından takip ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla kaliteyi yakalıyor, çekimlerimizde yüksek çözünürlükte canlı renkleri olan fotoğraf kareleri biriktiriyoruz. Anılarınızı video çekimleriyle de belgelemeyi ihmal etmiyoruz. Özellikle düğün günü çekim ekibimizle yanınızda olarak her anı kayıt altına alıyor, yaptığımız video çekimlerini montajlayarak teslim ediyoruz. Anbean yanınızda olan ekibimizle her açıdan gecenizi kaydediyor, konuklarınızı ve sizi eğlenirken fotoğraflamayı da unutmuyoruz. Tüm bunlarla büyük bir arşiv oluşturuyor, dijital baskı ile teslim ettiğimiz fotoğrafların dışında düğün hikayesini de hazırlıyoruz. Videoları dijital ortamda teslim ediyoruz.

Bu arada dış çekimler için şehrin en güzel köşelerini sizinle keşfetmenin heyecanıyla save the date ve trash day çekimleri hazırlıkları da yapıyoruz! Ünlü Wedding Photography İstanbul ailesi olarak özgürce poz verdiğiniz anları doğru çekim açıları ve doğal ışıkla benzersiz karelere dönüştürüyoruz. Unutmadan söyleyelim, konsept çekimlerimiz sayesinde panoramik albümlerinizi de tasarlıyoruz. Çeşit çeşit albüm tasarımlarından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Ünlü Wedding iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. İstanbul dış çekimleri düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih ediyorsanız, form ile detaylı bilgi, fiyat teklifi ve randevu alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.