Union Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Üsküdar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Save the date, Nişan çekimi, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Film Gibi Düğün Fotoğrafçılığı
11 1

Üsküdar

Film Gibi Düğün Fotoğrafçılığı

1.000-1.500 TL
Aras Fotoğrafçılık
50 5 12

Kadıköy

Aras Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Leylek Wedding
5 5

Maltepe

Leylek Wedding

1.000 TL'den az

Hakkında

Aynı hayali arkadaşlar bir araya geldi, çalışma azmi ve fotoğraf sevgilerini birleştirdiler ve Union Ajans Üsküdar adresinde ortaya çıktı. Biz de bu keyifli ekibin parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyor, hayallerinizdeki fotoğraf karelerini ölümsüzleştiriyoruz.

Vermek istediğiniz aşk ve sevgi dolu hissiyatı fotoğraflarda ulaştırıyor, dijital ortamda sürekli saklamanızı sağlıyoruz. Reklam ve grafik tasarım konusunda uzman olan arkadaşlarımız sayesinde unutulmaz kalitede hatıralara sahip olmanızı sağlıyoruz.

İlk olarak size kendimizden bahsetmek isteriz.

3 kişilik bir ekibiz. Yusuf Kılıç kurucu ve yaratıcı yönetmenimiz. Fatma Gülyüz de değerli anlarınızı çeken, düğün fotoğraflarınızı unutulmaz kılan fotoğrafçımız. Ömer Koçhan ise fotoğraflarınızın kusursuz olması için rötuş ve montaj işleriyle ilgilenen arkadaşımız. Ekibimizde yaratıcı fikirler Fatma Hanım’ın ellerinde ölümsüzleşiyor, Ömer Bey ise son dokunuşları yapar. Sürecimiz hep böyle devam eder.

Peki, bizi ayıran özellikler neler?

Gelişen teknolojiye ayak uyduruyor, trendleri takip ediyoruz. Günümüzde popüler olan pozları bile araştırıyor, en özel ve güzel fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında tanınır hale gelmemizin en önemli nedeni de araştırmacı ve gelişmeye açık vizyonumuz. Üstelik hayalleri sınırlandırmıyor, tüm fotoğraf çekim türünde hizmet verebiliyoruz.

Save the date, trashday, konsept çekim, düğün video, klibi hizmetimiz bulunuyor. İstediğiniz türü bize söylemeniz yeterli. Biz de hemen fotoğraf çekim yerini belirleyebiliriz. İster sahil kenarında isterseniz şehir dışında sizinle buluşabiliyoruz. Arzu ederseniz Paris sokaklarında bile bir araya gelebiliyor, unutulmayacak anlarına şahitlik ediyoruz. Tüm çekilen fotoğrafları da dijital ortamda sizinle paylaşıyor, sosyal medyada böylelikle tüm fotoğraflarınızı paylaşabiliyorsunuz.

Düğün fotoğrafçınız olarak Union Wedding Photography’ı tercih edecekseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın

İletişim

Yunus Kılıç

 • Adres: Validei Atik Mahallesi, Nuhkuyusu Cd. No:5 Osmanoğlu İş Merkezi Üsküdar/İSTANBUL

Union Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.