Umudun Karesi Photography

E-posta Gönder

Umudun Karesi Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Umudun Karesi Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Umudun Karesi Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerimizin talepleri ve mevcut lokasyonları değerlendirildikten sonra tarzları yönünde ortak karar verip, diledikleri mekanda çekim planlanması yapılmaktadır.

Umudun Karesi Photography Hakkında

Geleceğe dair umutlarınızın ve birbirinize olan aşkın sembolü olacak fotoğraflara sahip olmak ister misiniz? Tam da bu sorunun cevabı niteliğinde karşınızdayız ve Umudun Karesi Photography olarak en mutlu gününüze talibiz!

Tutkunu olduğumuz fotoğraf sanatını uzun yıllardır icra ediyoruz ve böyle güzel bir işi mesleğimiz olarak benimsediğimiz için kendimizi şanslı hissediyoruz. İşini hem severek hem de bir o kadar profesyonelce yapan 3 kişiyiz ve bu sebeple ortaya harika işler çıkarabiliyoruz. İstanbul menşeili bir ekip olarak Beylikdüzü mevkiinde bulunuyoruz. Fotoğrafçılığın belki de en güzel dallarından biri olan özel gün fotoğrafçılığı yapıyoruz. Bunun da başında elbette ki düğünler ve nişan merasimleri geliyor. Birbirini seven ve bu uğurda hayatlarını birleştirmek için önemli adımlar atan çiftlerle birlikte olmak ve heyecanlarını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Şehrin her yerinden veya özellikle Beylikdüzü düğün fotoğrafçısı arayan gelin ve damatlarımızla harika dış çekimler yapabiliyoruz. Onların aşkını yansıtacak ve güzelliklerine iyi bir arka plan olacak hemen her yerde çekim yapabiliyoruz. İstanbul gibi bir şehirde; doğal, tarihi, mimari ve turistik açıdan beslenebileceğimiz pek çok yer var ve bunları çiftlerimize bol seçenekler ile sunuyoruz. Üstelik özel istekleri varsa kabul ediyor, onlarla birlikte şehir dışına dahi çıkabiliyoruz. Birbirinden güzel albümlere ek olarak kamera çekimleri de yapıyor, düğün hikayesi veya klibi gibi kısa video içerikleri de oluşturabiliyoruz.

İstanbul'da düğün fotoğrafı çekilecek yerler, mekanlar ve zamanlar ile ilgili bize sonsuz güvenebilirsiniz. Hayal ettiğinizden çok daha fazlasını size sunabiliriz. Yıllar boyu bakmaktan sıkılmayacağınız bir albüm için Umudun Karesi Photography olarak kendinizi bize emanet edin. Daha detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak içinse tek yapmanız gereken sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz doldurmak ve hemen altındaki tuşa basmak. Sadece bir tık uzağınızdayız!

İletişim Bilgileri

Umudun Karesi Photography Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

İ&O

İlve & Osman

Düğün Tarihi 15.03.2020


Mehtap ablacım eline emeğine sağlık.O kadar moral bozukluğuma rağmen çok iyi çekmişsin hiç bu kadarını beklemiyordum . Kınamda da,düğünümde de hep sensin emeğine sağlık hepsi çok güzel.

r&h

Rukiye & Hazım

Düğün Tarihi 04.11.2019


Fotoğraflarıma her baktıkça neden nişan günü doluydun diye ahh çekiyorum o güzel neşenle bizlere çok güzel hatıralar bıraktın emeğine sağlık iyiki sen iyiki Umudumuz.

b&b

Betül & Bilal

Düğün Tarihi 24.09.2019


Mehtap ablacım çekim boyunca bize verdiğin enerji ile günümüzü neşelendirdin.Emeğine sağlık iyiki yollarımız kesişmiş iyiki bizimde Umudumuz oldun.

s&e

Sedef & Emre

Düğün Tarihi 07.09.2019


Sen bir fotoğrafçıdan daha fazlasısın Mehtap abla çektiğin her kare o kadar güzelki albüm için hangilerini sececeğiz biz.Emeğine sağlık seni seviyoruz.

k&f

Kevser & Fatih

Düğün Tarihi 12.06.2019


Sen bizim yıllardır beraber olduğumuz en özel günlerimizin umudu.Güleryüzün ,samimiyetin bizimle bir oluşun ailemizin bir parçası iyiki varsın umudun hiç bitmesin seni çok seviyoruz.

e&ş

Esra & Şafak

Düğün Tarihi 23.03.2019


Çekim boyu bize verdiğin neşen ile bir fotoğrafçıdan öte oldun ailemiz oldun ablamız oldun.İyiki yollarımız seninle kesişti mutlu günlerimizin mimarı emeğine sağlık iyiki varsın.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.