Uğur Fotoğraf Stüdyosu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Uğur Fotoğraf Stüdyosu Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Uğur Fotoğraf Stüdyosu Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Uğur Fotoğraf Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Uğur Fotoğraf Stüdyosu Hakkında

1984 yılından beri Pendik fotoğraf stüdyoları arasında yer aldığımız Uğur Fotoğraf Stüdyosu’nda çok sayıda çiftin yaşamlarının en özel anlarını objektifimizle kayıt altına alıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeleri çalışmalarımızda yansıtarak sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Profesyonel olarak fotoğrafçılık mesleğini yapan 2 kişilik ekibimizle size hizmet veriyoruz. Üstelik sadece dış çekim yapmakla kalmıyor aynı zamanda düğün hikayesi gibi video çekim hizmetlerimizle de size yardımcı oluyoruz. İstanbul’da bulunuyor olsak da isteğinize bağlı olarak il dışında da çekimler yapabiliyoruz.

Uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe başarımızı sürdürmemizin sırrı her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyor olmamız. Çekiminiz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir konsept istediğiniz üzerine konuşuyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda yaptığımız çalışma örneklerinden göstererek tarzınıza uygun çekimlerde nasıl bir yol izlediğimizi konuşuyoruz. Çekimlerinizi istediğiniz tüm mekanlarda gerekli izinleri alarak kolayca yapıyoruz. Genellikle yeşilliklerin ve ağaçların bolca göründüğü kareleri tercih etsek de isteğinize bağlı olarak taş duvarlarında öne çıktığı alanları fotoğraflarınızın arka fonu olarak kullanabiliyoruz.

Çekimler sırasında rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Herkesin güzel çıktığı bir açı olduğu için sizin için en doğru açıyı bularak çekimlerde onu ön plana çıkarıyoruz. Poz ve duruş gibi estetik bakış açısı gerektiren tüm konularda size yol gösteriyoruz. Gülümsemeniz ve bakışlarınızın karelere güzellik katması için yönlendirmelerde bulunuyoruz. Çekimleriniz bittiğinde elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek pürüzleri yok ediyoruz. Hazırlıklarınız tamamlandığında ise albümünüzü size teslim ediyoruz.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Uğur Havancı’nın kurucusu olduğu fotoğraf stüdyomuzda hizmet almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.