• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

U Studio Works Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

U Studio Works Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

U Studio Works Sıkça Sorulan Sorular

U Studio Works düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

U Studio Works düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

U Studio Works ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

U Studio Works ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

U Studio Works şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, U Studio Works şehir dışında hizmet veriyor.

U Studio Works düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

U Studio Works düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

U Studio Works hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

U Studio Works aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, trashday, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

U Studio Works Hakkında

Kusursuz geçen bir düğünü yıllar sonra da ilk günkü gibi hatırlamak istemez misiniz? U Studio Works olarak size birbirinden güzel fotoğraflar ve eşsiz bir düğün albümü sunuyor, hayatınızın en değerli bugününü yarınlara aktarıyoruz. Eşsiz güzelliğinize sihirli dokunuşlar yapacak, hayallerinizin bile ötesinde fotoğraflar çekeceğiz.

Düğün fotoğrafçılığının son derece hassas olduğunu ve tüm detayların düşünülüp gerekli önemin verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu bilinçle faaliyet gösterirken yaşayacağınız her özel anı kaydetmek istiyoruz. Bunun için öncelikle isteklerinizi ön planda tutuyor, beklentilerinizi de en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. En yeni trendleri, konseptleri ve çekim türlerini yakından takip ederek değişen modaya ayak uydurmayı amaçlıyoruz. Kullandığımız teknik ekipmanlarda da yeniliği göz ardı etmiyor, çiftlerimize yüksek çözünürlüklü fotoğraflar sunmak en iyi markalarla çalışıyoruz. Tüm bu özelliklerimiz sayesinde de Sarıyer fotoğrafçıları arasında çiftlerin en çok tercih ettiği isimlerden oluyoruz.

Dış çekimler, çiftler tarafından özellikle son yıllarda sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Bu yüzden biz de İstanbul dış çekim mekanlarını devamlı araştırıyor, en çok tercih edilen yerleri öneriyoruz. Bunu yaparken tarzınıza, zevklerinize, gelinliğinize, damatlığınıza ve konseptinize oldukça önem veriyoruz. Fotoğraflarınız için hayal ettiğiniz yerde olacak, ömür boyu hatırlayacağınız bu anları kaydederken mutluluğunuzu saklayamayacaksınız.

Düğün fotoğrafçılığı dışında mezuniyet, bebek, çocuk ve ürün fotoğrafçılığı da yapabiliyoruz. Fotoğrafçılığın her alanında profesyonel bir şekilde faaliyet göstermek için kendimizi sürekli geliştiriyor, sektörü yakından takip ediyoruz.

Sağladığımız imkanlar hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. U Studio Works ile Kaliteyi her detayda hissedecek, ömrünüz boyunca mutlulukla bakacağınız fotoğraflara sahip olacaksınız.

İletişim

  • Adres::

    Darüşafakka Mah. Akgün Cad. No:40/A Sarıyer/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.