Tülay Gündüz Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tülay Gündüz Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tülay Gündüz Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim

Tülay Gündüz Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Tülay Gündüz Photography Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Tülay Gündüz Photography’de düğün, doğum, yeni doğan, aile konsepti ve özel gün fotoğrafçılığı hizmeti veriyoruz. Fotoğrafçılık sektörün her zaman özgün içerikler üretmeye dikkat ederek beklentilerinizi karşılayacak bir fotoğraf albümü hazırlıyoruz. Düğün albümünde kendi tarzını yansıtmak isteyen çiftleri stüdyomuza bekliyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda çiftin hikayesini objektifimizle kayıt altına alarak her şeyin sorunsuz ilerlediği keyifli bir çekim süreci yaşatıyoruz. Her daim kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörde moda olan trendleri yakından takip ederek isteğinize bağlı olarak çalışmalarımızda uyguluyoruz. Gelişen teknoloji doğrultusunda kaliteli çekim ekipmanları kullanarak en iyi görüntü kalitesine ulaşacağımız şekilde çalışıyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek hangi kategoride hizmet alacağınızı detaylarıyla öğreniyoruz. Daha önce bizimle çalışmış çiftlerimize sunduğumuz olanaklardan ve yaptığımız çalışma örneklerinden size de bahsediyoruz. İstanbul dış çekim mekanları açısından oldukça zengin illerimizden biri olduğu için mekan tercihi kararını verirken zorlanmıyoruz. İl dışında da çekimler yaparak Türkiye’nin neresinde olursanız olun size eşlik ediyoruz.

Çekimler sırasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve rahat olmanızı istiyoruz. Zaman zaman poz, bakış ve duruş gibi konularda size yönlendirmede bulunuyoruz. Farklı açılardan çekimlerinizi yaparak elimizde çok sayıda görüntünün olmasını sağlıyoruz. Çekiminiz esnasında fotoğraflarınızı güzelleştirmek için aksesuar kullanımlarımız da oluyor. Çekim bittikten sonra bilgisayar ortamından en iyi karelerinizi düzenliyoruz. Tüm hazırlıkları tamamlayarak orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğraflarınızı size teslim ediyoruz

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı Tülay Gündüz’ün ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu kanalıyla sizinle kolayca irtibat sağlayabiliriz. Sizinle tanışmak ve aşkınıza şahitlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.