Tekin Ajans

E-posta Gönder

2 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Fatih, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Ersin Çiçek Photography
133 6 12

Bayrampaşa

Ersin Çiçek Photography

En unutulmaz anlarınızı farklı ve yaratıcı karelerle ölümsüzleştiren Ersin ...

Evlilik Foto
132 1 10

Zeytinburnu

Evlilik Foto

15 yıllık tecrübesi, benzersiz stüdyosu ve kaliteli ekipmanları ile İstanbu...

Life Begins Photo
35 6 10

Beşiktaş

Life Begins Photo

“ Gelin Hikayenizi beraber yazalım ” 2015 yılından bu yana kaliteli hizme...

Hakkında

Yıllar sonra düğünlerinizi hatırlamak isterseniz, bunun en güzel yolu fotoğraflardır. Her anın kaydedildiği ve tüm doğallığınızın yansıtıldığı fotoğraflar sayesinde yüzünüzde bir tebessüm oluşur, o günlere geri dönersiniz. İşte bu denli önemli bir hizmet için kalitesini ispatlamış ve uzun zamandır düğün fotoğrafları çeken bir fotoğrafçıyla çalışmanız gerektiğini düşünüyoruz. İsim mi? Tekin Ajans!

2002 yılında İstanbul’un Fatih ilçesinde kurulduk. Farklı bakış açımızı yaratıcılığımız ile birleştirdik ve kısa sürede çiftlerin bunu fark etmesini sağladık. Fotoğraflarımızdaki dokunuşlar ile çiftlerimizin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşıladık. Kendimizi açıldığımız günden beri sürekli geliştirdik, akıp giden zamana uyum sağladık. En yeni konseptler ile çalıştık, yeni trendleri yakından takip ettik. Bir fotoğraf ajansı olarak sağladığımız tüm hizmetlerde kurumsallığı ön planda tuttuk. Bu alanda en iyisi olmak için girdiğimiz sektörde öncü isimlerden olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sevginizi, aşkınızı ve yaşadığınız heyecanı fotoğraflarınıza en iyi şekilde aktaracağımızdan emin olabilirsiniz. Kullandığımız son teknolojik makineler ile yüksek çözünürlükte fotoğraflar sunuyoruz. Bu da bu kareleri ömür boyu rahatlıkla saklamanızı sağlıyor.

Her anınızı kaydediyor, gün boyunca beklediğinizden de fazla poz sayısı sunuyoruz. İçinize sinen fotoğraflara ulaşana dek çekimlerimiz devam ediyor.

Çekimlerimizi İstanbul’un en güzel yerlerinde gerçekleştiriyoruz. İç çekim olarak İstanbul’un önde gelen saraylarını, kasırlarını ve köşklerini tercih ediyoruz. İstanbul dış çekim mekanlarını ise sürekli araştırıyor ve farklı konseptlere uygun mekan seçenekleri sunuyoruz. Dilerseniz masmavi denizin ayaklarınız ıslattığı eşsiz bir kumsalda olabilir, dilerseniz de yemyeşil bir bahçenin içinde huzurla dolabilirsiniz. İstanbul’un tarihi dokusunu fotoğraflarınızda isteyebilir, boğaz manzarasına şahit olabilirsiniz. Siz nerede olmak isterseniz, biz orada olacak ve bu anları kaydedeceğiz.

Hayatınızda unutamayacağınız anların başında gelen düğün gününüzü, her detayıyla hatırlayacak, çektiğimiz fotoğraflar ile tüm duyguları tekrar hissedeceksiniz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Serdar Tekin

 • Adres: Akşamseddin Mahallesi Kınalızade Sokak No:5 Fatih/İstanbul

Tekin Ajans Yol Haritası

2 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


B&B

Bst & BRK

Düğün Tarihi: 17.06.2018

Sultan Sarnıçta , Ceylan kına organizasyon ile yaptığımız kınada bize eşlik eden Tekin Ajansın tatlı ekibine sevgiler..

M&Ö

Merve & Öner

Düğün Tarihi: 24.08.2019

Hayatımızın geri kalanını oluşturduğumuz bu heyecanlı süreçte anılarımızı en güzel şekilde saklamak adına her konuda desteğini bizden esirgemeyen ve ölümsüzleştiren @ajanstekin ailesine çok ama çok teşekkür ederiz. Emeklerinize sağlık. (Merve&Öner)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.