Şafak Özcan

Stüdyo Yaşar Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Şafak Özcan
  Firma Sahibi

  www.fotoyasar.com

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Yaşar Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Stüdyo Yaşar Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Yaşar Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Hidiv Kasrı, Yıldız Parkı, Koç Müzesi, Çamlıca Tepesi, Florya Sosyal Tesisler ve Atatürk Parkı, Büyükçekmece Kültür Park, Çatalca İnceğiz Mağaraları...

Stüdyo Yaşar Photography Hakkında

Ömrünüz boyunca saklamak isteyeceğiniz bazı fotoğraflar vardır. Çocukluk fotoğraflarınız, mezuniyet fotoğraflarınız ya da aile fotoğraflarınız. Bunların yanına eklenecek ve belki de çok daha değerli olacak fotoğraflar olan düğün fotoğraflarınız ise en güzel şekilde çekilip saklanmayı hak ediyor. İşte Foto Yaşar size bu imkânları en iyi şekilde sağlayan bir düğün fotoğrafçısı olarak İstanbul’un Esenyurt ilçesinde çiftlerini bekliyor!

İstanbul’da faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri kalitemizi her hizmetimizde çiftlerimize hissettirmeyi amaçlıyoruz. İlk görüşmeden çekim planlamasına, çekimlerden fotoğrafların teslimine kadar tüm süreçte memnuniyetinizi esas alıyor, istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda kendimizi sürekli geliştiriyor, yenilikçi bir anlayış ile çiftlerimizi ağırlıyoruz. Kullandığımız ekipmanlarda en son teknolojiden yararlanıyor, çekimler için kullandığımız aksesuarlarda da en yeni konseptleri baz alıyoruz.

Çiftlerimizi yakından tanımanın, çok daha verimli ve etkili çekimler sağladığını düşünüyoruz. Zevklerinizi, tarzınızı, beğenilerinizi ve istediğiniz fotoğraf türlerini öğreniyor, çekimleri de buna göre gerçekleştiriyoruz. Örneğin dış mekan çekimlerinde belirlediğiniz konsepte uygun yerler tercih ediyoruz. Ya da poz vermeyi sevmiyorsanız çok daha doğal ve sade fotoğraflar ortaya koyuyoruz. Stüdyo Yaşar ile kendinizi rahat hissedecek, samimi ve sıcak bir ortamda benzersiz fotoğraflara sahip olacaksınız.

İstanbul düğün fotoğrafçılarından farklı olarak çiftlerimize albüm seçenekleri de sunuyoruz. Son yılların modası olan retro albümlerin yanı sıra geleneksel, sade, ya da göz kamaştıran albüm imkanlarımızdan yararlanabiliyorsunuz. Yüksek çözünürlükteki fotoğraflarınız, bütçe dostu albümlerimizin içinde çok güzel görünecek!

Çekilen tüm fotoğrafların montajı, kurgusu ve düzenlenmesini tamamlıyor ve maksimum 1 ay içinde orijinal kopyalarıyla birlikte çiftlerimize teslim ediyoruz. Teslimi zamanında yapmaya çok dikkat ediyor, vaat ettiğimiz tarihi geçirmemeye dikkat ediyoruz. Her konuda olduğu gibi bu konudaki profesyonelliğimiz de yüzünüzü güldürmeye yetecek.

Siz de hakkımızda çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeşilkent Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, 1953 Sokak, No:2, Dükkan:9 34510 Esenyurt

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Stüdyo Yaşar Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.