• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Aslan Doğan

Stüdyo Ünal Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Stüdyo Ünal Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Ünal Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Ünal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Ünal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Stüdyo Ünal ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Ünal ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Ünal şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Ünal şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Ünal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Ünal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Ünal hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Ünal aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Ünal Hakkında

Mutluluğunuzu ölümsüzleştirecek kareler çekmek için çıktığımız yolculuğumuzda Stüdyo Ünal ismiyle size hizmet veriyoruz. İstanbul’da hizmet verdiğimiz stüdyomuz içerisinde çok sayıda gelin-damat fotoğrafı, sünnet, dış çekim, mezuniyet ve özel konsept çekimleri yapıyoruz. Sizin de bir çekim hayaliniz varsa ustalıkla gerçeğe dönüştürüyoruz.

Profesyonel, deneyimli ve fotoğrafçılık alanında eğitim almış kişilerle birlikte çalışıyoruz. Fotoğrafçılığa dair aklınıza gelen tüm hizmetleri size stüdyomuzda sunuyoruz. İşimiz teknolojiyle alakalı olduğu için hizmet verdiğimiz sektörde moda olan trendleri ve son çıkan çekim ekipmanlarını yakından takip ediyoruz. Her zaman en kaliteli fotoğraf makineleriyle çalışarak görüntü açısında oldukça etkileyici kareler yakalamaya özen gösteriyoruz.

Çekiminiz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinize dair uzun uzun konuşuyoruz. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar birlikte planlıyoruz. Dış çekim yaptırmak isteyen bir çiftseniz mekan konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. İstanbul dış çekim mekanları açısından oldukça zengin yerlere sahip bir ilimiz. Bunun avantajını kullanarak tarihi alanlar, doğayla iç içe atmosferler, sahil kenarları ya da aklınıza gelen herhangi bir mekanda birbirinden güzel görüntüler elde ediyoruz. Çekim esnasında size poz ve duruş gibi konularda zaman zaman yönlendirmeler yapıyoruz. İçinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Farklı açılardan çekimlerinizi yaparak elimizde çok sayıda görüntünün olmasını sağlıyoruz.

Çekiminiz bittiğinde ise size ait elimizde olan görüntüler içerisinden istenilen konsepte en uygun kareleri özenle seçiyoruz. Ayırdığımız bu kareleri bilgisayar ortamında düzenleyerek fotoğraf albümünüze uygun hale getiriyoruz. Tüm hazırlıklar tamamlandığında ise orijinal kopyalarıyla birlikte görüntülerinizi size teslim ediyoruz.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alan stüdyomuzun çektiği karelerle geleceğinize hatıra bırakmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Bağlarbaşı Mahallesi, Bağdat Caddesi Ercan İş Hanı 350/5, 34844 Maltepe/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.