Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Yaşar Fotoğrafçılık

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Yaşar Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Yaşar Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Yaşar Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Yaşar Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Yaşar Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Yaşar Fotoğrafçılık hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Sadece düğün fotoğrafçılığı değil, aynı zamanda ek hizmetlerle de çiftlerimize destek oluyoruz. Düğün kamera çekimleri, düğün hikayesi hazırlama gibi kişiselleştirilmiş çekim türleri ve hizmetlerle, özel günlerinizi benzersiz kılıyoruz. Düğün fotoğraf çekimi alanındaki tüm istek ve ihtiyaçlarınızı Yaşar Fotoğrafçılık’ta bulabilir, farklı firmalarla anlaşmaya gerek kalmadan her şeyi tek bir yerden çözebilirsiniz."

Yaşar Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yaşar Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Yaşar Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yaşar Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Yaşar Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Yaşar Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Yaşar Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Yaşar Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yaşar Fotoğrafçılık Hakkında

İstanbullu çiftlerin en mutlu anlarını bir ömür boyu hatırlamak ve paylaşmak için Yaşar Fotoğrafçılık Sultangazi olarak buradayız. Düğün gününüzü unutulmaz kılmak, her anınızı ölümsüzleştirmek için profesyonel fotoğrafçılık yönümüzle yanınızdayız. Stüdyo çekimlerinden, İstanbul'un büyüleyici mekanlarında gerçekleştirdiğimiz dış mekan çekimlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Siz de hayalinizdeki düğün fotoğraflarını elde etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Deneyim

Yaşar Fotoğrafçılık, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimiyle çiftlere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Profesyonel ekibimiz, her çekimi özenle planlayarak, en güzel ve özel anlarınızı en iyi şekilde belgelemek için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Çiftlerimizin beklentilerini aşmak, bizim için sadece bir hizmet değil, bir tutku.Her detayı özenle düşünüp uygulayarak, sizlere en kaliteli fotoğraf ve video çekimlerini sunuyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün gününüzü biricik kılmak için farklı çekim türleri ve mekan seçenekleri sunuyoruz. Stüdyo çekimlerinin yanında çiftlerin tercihine göre İstanbul'un eşsiz atmosferinde dış mekan çekimleri yapıyoruz. Katalog ve konsept çekimler de stüdyomuz tarafından ustalıkla yapılıyor. Yaşar Fotoğrafçılık olarak şehir dışında çekim taleplerinize de profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla yanıt veriyoruz.

Ekipman

Teknolojinin sürekli evrim geçirdiği bu dönemde, Yaşar Fotoğrafçılık olarak en son teknoloji fotoğraf ve video ekipmanlarını kullanarak müşterilerimize yüksek çözünürlüklü ve detay odaklı çekimler sunuyoruz. Benzeri olmayan anlarınızın kaliteli ve etkileyici şekilde belgelenmesi için sürekli olarak ekipmanlarımızı güncelliyor ve gelişen teknolojiyi takip ediyoruz. Bu sayede sizlere her anınızda en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Baskı noktasında kaliteli hizmet veren bir Sultangazi düğün fotoğrafçısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çekimlerinizin ardından isteğe bağlı olarak çeşitli baskı çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Fotoğraf albümleri, çerçeveler veya dijital formatlarda orijinal kopyalarınızı teslim ederek, anılarınızı kalıcı hale getirmenize yardımcı oluyoruz. Çiftlerimiz albümlerinde olmasını istedikleri fotoğrafları belirledikten sonra albümlerini seçmek için ofisimize geliyor. Düğün albümlerini kısa bir sürede hazırlıyor ve teslim ediyoruz.

Ek Hizmetler

Sadece düğün fotoğrafçılığı değil, aynı zamanda ek hizmetlerle de çiftlerimize destek oluyoruz. Düğün kamera çekimleri, düğün hikayesi hazırlama gibi kişiselleştirilmiş çekim türleri ve hizmetlerle, özel günlerinizi benzersiz kılıyoruz. Düğün fotoğraf çekimi alanındaki tüm istek ve ihtiyaçlarınızı Yaşar Fotoğrafçılık’ta bulabilir, farklı firmalarla anlaşmaya gerek kalmadan her şeyi tek bir yerden çözebilirsiniz.

Yaşar Fotoğrafçılık olarak sizlere unutulmaz anılar yaşatmak ve en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için buradayız. Onlarca çiftimizin gülümsediği yüzlerce anıya şahitlik ettik, sıradaki özel gününüzde de yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Profesyonel çekim imkanlarından faydalanmak için Yaşar Fotoğrafçılık ile iletişime geçebilir ve İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formundan faydalanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cebeci Mah. 1. Cebeci Yolu No:40, Sultangazi / İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.