Stüdyo Osman

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Bayrampaşa, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Kına/Nişan Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Siz değerli çiftlerimizin arzu ettiği her mekanda kapalı yada açık hiç farketmez çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz... Ayrıca isteğe göre gerçek dekorlardan oluşan fotoğraf Stüdyomuzda da gerçekleştirebiliriz....

Önerilen Firmalar

Bahtiyar Uğur Wedding
123 3 9

Bakırköy

Bahtiyar Uğur Wedding

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Asiye Benli Photography
116 4

Eyüp

Asiye Benli Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Arman Marazyan Photography
36 1 12

Bahçelievler

Arman Marazyan Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyor ve Bayrampaşa fotoğraf stüdyoları arasında yer alıyoruz. Stüdyo Osman olarak her biri alanında uzman ve tecrübeli sağlam bir kadroya sahibiz. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz sayesinde çok başarılı işlere imza atıyoruz. Çok yönlü olduğumuz için fotoğrafçılığa dair hemen her işi yapsak da özel günleri bir başka seviyoruz. Düğün ve nişan gibi merasimler için çiftlerle çalışıyor, hayallerindeki çekimleri gerçekleştirerek yıllarca unutamayacakları fotoğrafları hediye ediyoruz.

Her düğün ve her çift bizim için aynı öneme ve değere sahip. Böylesine özel bir günde onlarla birlikte olmak bizim için bir işten ziyade bir onur. Her çiftin kendi hikayesi, zevkleri, yaşanmışlıkları ve heyecanları bambaşka olduğu için bunları mümkün olduğunca fotoğraflarımızda yansıtmayı seviyoruz. Hiçbir şeyi aceleye getirmemek ve günün her saati, ışığı ve ânını kayıt altına alabilmek için aynı gün tek bir çiftimizle çalışıyoruz. İkinci bir randevu vermiyor ve çiftlerimizle özenli bir şekilde ilgileniyoruz. Onları rahat ettirmek ve doğal pozlar verebilecek şekilde hissettirmek için samimi ve eğlenceli bir çekim atmosferi yaratıyoruz. Geçirdiğimiz onca saat sonunda iş ilişkisinden ziyade bir arkadaşlık ilişkisi kuruyoruz. Bu da bizim en değerli çıktılarımız olan fotoğraflarımıza yansıyor.

Çiftlerimizin isteği ve zevkine göre hem stüdyo hem de dış çekimler yapabiliyoruz. Klasik güzellikte ve sade fotoğraflar isteyen çiftlerimizle stüdyo çekimleri; farklı ve gösterişli arka planlar isteyen çiftlerimizle dış çekimler gerçekleştiriyoruz. Mekan konusunda sınırlama yapmıyor, çiftlerimizin beğenip seçtiği her yere gidebiliyoruz. Üstelik İstanbul dışı farklı şehir ve bölgeler de buna dahil. Çekimlerimizin türüne ve niteliğine göre kalabalık veya daha küçük bir ekip olarak gidiyoruz.

Bayrampaşa’daki fotoğraf stüdyoları arasında farkımızı anlamak isterseniz yandaki formu doldurarak Stüdyo Osman ekibine ulaşabilirsiniz.

İletişim

Kadir Erdoğan

 • Adres: Yıldırım Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No:99 Bayrampaşa/İstanbul

Stüdyo Osman Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!