Stüdyo Ömür

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Stüdyo Ömür Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Stüdyo Ömür Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Ömür Sık Sorulan Sorular

Stüdyo Ömür düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Ömür düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Stüdyo Ömür hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Ömür aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, konsept çekim, trashday, stüdyo / plato çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".


Stüdyo Ömür düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Ömür düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo Ömür şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Ömür şehir dışında hizmet veriyor.


Stüdyo Ömür ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Ömür ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Stüdyo Ömür hangi ek hizmetleri sunuyor?

"En yeni ve gelişmiş teknolojileri takip eden bir firmayız. Ekip çalışmasına inanıyor ve yetenekli ekip arkadaşlarımıza güveniyoruz. En modern, güncel albümleri ve baskı çeşitlerini bünyemizde bulunduruyor ve sizin seçiminize sunuyoruz. Çekim için şehir fark etmeksizin seyahat edebiliyor ve isteklerinize yanıt veriyoruz. Görsellerinizi isterseniz orijinal kopya olarak size usb veya dijital ortamda veriyoruz."

Tüm Sorular

Stüdyo Ömür Hakkında

Ömrünüzü birlikte geçirmek istediğiniz insanı buldunuz ve şimdi o büyük güne sayılı zaman kaldı. Pek çok detayı yoluna koymuşken; sıra geldi sizin için en uygun düğün fotoğrafçısını bulmaya. İstanbul düğün fotoğrafçısı arayışınızda tecrübeli ve işinin ehli bir firmayla çalışmak isterseniz sizi bekliyoruz. Stüdyo Ömür olarak sizinle tanışmaktan onur ve mutluluk duyacağız.

Deneyim

Stüdyo Ömür, uzun yıllardır düğün çekimleri yanında nişan, nikah, kına gecesi, sünnet vs gibi çekimleri başarıyla gerçekleştiriyor. Sürekli gelişime inanan yetenekli ekibiyle siz gelin ve damatlarına hem rahat hem zevkli bir çekim günü yaşatmayı hedefliyor. Baştan sona kaliteli hizmet anlayışını benimseyen markamız; bu unutulmaz ve tekrarı olmayan gün için gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir firma.

Çekim Türleri / Mekanlar

Gelin ve damadımızı çekim öncesinde tanıyarak işe başlıyoruz. İsteklerini ve zevklerini öğreniyor, ona göre çekim planlamasını yapıyoruz. Düğün hikayesi, düğün belgeseli veya düğün klibi seçeneklerimizi sunuyoruz. Dilerseniz konsept çekimler veya katalog çekimleri gerçekleştiriyoruz. Tarihi not et anlamına gelen Save The Date çekimleri veya düğün sonrası çılgın bir Trash Day çekimi tercihinizse; bu konularda da size destek oluyoruz.

Stüdyo veya plato çekimleri yapıyoruz. Son dönemin gözdesi dış mekan çekimlerinde oldukça iddialıyız. İstanbul düğün fotoğraf yerlerini iyi biliyoruz. Tarihi ve turistik mekanlarda ya da doğanın kalbinde size hem keyifli hem de eşsiz bir fotoğraf çekim deneyimi sunuyoruz. İsterseniz sahil ve kumsal alanları, özel kır bahçeleri veya orman alanlarında zevkle deklanşöre basıyoruz.

Ek Hizmetler

En yeni ve gelişmiş teknolojileri takip eden bir firmayız. Ekip çalışmasına inanıyor ve yetenekli ekip arkadaşlarımıza güveniyoruz. En modern, güncel albümleri ve baskı çeşitlerini bünyemizde bulunduruyor ve sizin seçiminize sunuyoruz. Çekim için şehir fark etmeksizin seyahat edebiliyor ve isteklerinize yanıt veriyoruz. Görsellerinizi isterseniz orijinal kopya olarak size usb veya dijital ortamda veriyoruz.

Ömrünüzde bir kez yaşanacak bu anlamlı günden geriye kalacak anıların değerini çok iyi biliyoruz. Gün içindeki heyecanınızı ve beklentilerinizi anlıyor ve sizi rahat ettirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Avantajlı ve size özel düğün fotoğraf paket fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve tanışmak isterseniz bize sayfada bulunan numaralardan ulaşabilir ya da formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.