• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Murat Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Stüdyo Murat Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Murat Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Murat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Murat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Stüdyo Murat ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Murat ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Murat şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Murat şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Murat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Murat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Murat hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Murat aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, trashday, konsept çekim, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Murat Hakkında

En özel anları unutulmaz anılara dönüştüren Stüdyo Murat, düğün fotoğraflarınız için de yanınızda olmak için sabırsızlanıyor! Tecrübesi, enerjik ve güler yüzlü ekibi, uygun fiyatları ve daha pek çok özelliği ile çiftlere beklentilerinin üstünde bir hizmet sunan Stüdyo Murat ile eşsiz bir düğün albümüne sahip olmak artık çok kolay!

Hayatınızda oldukça önemli bir yere sahip olan düğünüz için kalitesinden ve bilgi birikimden emin olduğunuz bir düğün fotoğrafçısıyla çalışmanız gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden de kendimizi kısaca tanıtmak istiyoruz.

Tecrübemiz, bizi İstanbul düğün fotoğrafçılarından farklı kılan en önemli şey! 1995 yılından beri İstanbul’un Eyüp ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Bu sürede sayısız çiftimizin mutluluğu için deklanşöre bastık. Bunu yaparken her seferinde çiftlerimizin memnuniyetlerini önemsiyor, yüzlerini güldürmeyi amaçlıyoruz. Bunun için de istek, ihtiyaç ve beklentilerini her detayda karşılıyoruz. Peki, bunu nasıl yapıyoruz? Tabii ki önce çiftlerimizi dinleyerek. Nasıl fotoğraflara sahip olmak istediklerini öğreniyor, tarzlarını, zevklerini, istedikleri konsept ve mekanları karşılıklı olarak konuşuyoruz.

Son derece profesyonel bir ekibe sahibiz. Uzun zamandır bu sektörde olmanın kazandırdığı tecrübeyi çekimlerinizde kullanıyor, sorunsuz bir gün yaşamanızı sağlıyorlar. Çekiminizin büyüklüğüne göre ekip sayımız da değişkenlik gösteriyor. İhtiyacınız olan desteği en iyi şekilde almanız için ayrıntılı planlama yapıyoruz.

Fotoğraf çekimlerinin yanı sıra video çekimlerimiz de bulunuyor. Aklınıza gelen her çekim türünü sunabilir, bu özel anlarınızı istediğiniz gibi kaydedebiliriz. Dış çekimleri ve konsept çekimlerinin yanı sıra düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi gibi özel video klipler hazırlayabiliyoruz. Benzersiz ve eğlenceli bir hatıraya Stüdyo Murat ile sahip olacaksınız.

Düğün fotoğraflarınız için İstanbul dışına da çıkabiliyoruz. Hayal ettiğiniz bir şehirde istediğiniz fotoğraf karelerine sahip olmak bizimle oldukça kolay!

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve size sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanmak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İslambey, İslambey Cd. 2/ D, 34050 Eyüp/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Stüdyo Murat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.