Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam Hakkında

Yepyeni bir hayata adım atıyorsunuz ve bu anları yıllar sonra bile hatırlamak istiyorsunuz. İşte bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak için yanınızdayız. Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam olarak 1983 yılından beri deklanşöre basıyor, çiftlerimizin mutluluklarını ölümsüzleştiriyoruz. Tecrübemiz ve kalite odaklı hizmet anlayışımız ile seneler sonra fotoğraflarınıza baktığınızda bile yaşadığınız duyguları hissedeceğinizden eminiz.

İstanbul’un en eski fotoğrafçılarından biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlk günden beri kendimizi geliştiriyor, modaya ayak uyduruyoruz. Yenilikçi yapımız sayesinde tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, çiftlerimizin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Bizi İstanbul’daki düğün fotoğrafçılarından farklı kılan pek çok özelliğimiz var. Bunlardan ilki baskı konusunda fazlasıyla uzmanlaşmış olmamız. Sağlam bir altyapıya sahip olmamız sebebiyle 30 sene önce çekilen bir fotoğrafı bile dijital baskıya dönüştürebiliyoruz. Baskı ve matbaa konusundaki profesyonelliğimizi tüm işlemlerde hissettiriyoruz. Bu işin içinden geliyor, çektiğimiz fotoğrafların baskısını, montajını, ışık ve renk düzenlemelerini profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz. Tüm çabamız, kusursuz bir düğün albümüne sahip olmanız için!

Düğün albümü demişken, fotoğraflarınız için oldukça farklı ve benzersiz albüm seçenekleri sunuyoruz. Işıklı panolarımız, her tarafı LED’ler ile çevrili albümlerimiz, deri albümlerimiz ve su geçirmeyen albümlerimiz sizlerin fotoğraflarıyla dolmayı bekliyor.

Sadece düğün fotoğrafları değil, söz, nişan ve kına gecesi gibi özel günlerinizde çekim yapabiliyoruz. Özel anlarınızda dilediğiniz gibi yanınızda olabiliyoruz. Bunun için bizimle planladığınız çekim tarihinden yalnızca 1 ay önce iletişime geçmek yeterli olacaktır. Detaylı bir planlama ve hazırlık aşamasını tamamladıktan sonra günün büyük bir bölümünü size ayırmak için hazır oluyoruz.

Fiyatlarımızı öğrenmek ve hakkımızda çok daha fazla bilgi sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Esenler/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.