Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam

E-posta Gönder

 • Esenler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam Hakkında

Yepyeni bir hayata adım atıyorsunuz ve bu anları yıllar sonra bile hatırlamak istiyorsunuz. İşte bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak için yanınızdayız. Stüdyo İkimiz Fotoğraf ve Reklam olarak 1983 yılından beri deklanşöre basıyor, çiftlerimizin mutluluklarını ölümsüzleştiriyoruz. Tecrübemiz ve kalite odaklı hizmet anlayışımız ile seneler sonra fotoğraflarınıza baktığınızda bile yaşadığınız duyguları hissedeceğinizden eminiz.

İstanbul’un en eski fotoğrafçılarından biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlk günden beri kendimizi geliştiriyor, modaya ayak uyduruyoruz. Yenilikçi yapımız sayesinde tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, çiftlerimizin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Bizi İstanbul’daki düğün fotoğrafçılarından farklı kılan pek çok özelliğimiz var. Bunlardan ilki baskı konusunda fazlasıyla uzmanlaşmış olmamız. Sağlam bir altyapıya sahip olmamız sebebiyle 30 sene önce çekilen bir fotoğrafı bile dijital baskıya dönüştürebiliyoruz. Baskı ve matbaa konusundaki profesyonelliğimizi tüm işlemlerde hissettiriyoruz. Bu işin içinden geliyor, çektiğimiz fotoğrafların baskısını, montajını, ışık ve renk düzenlemelerini profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz. Tüm çabamız, kusursuz bir düğün albümüne sahip olmanız için!

Düğün albümü demişken, fotoğraflarınız için oldukça farklı ve benzersiz albüm seçenekleri sunuyoruz. Işıklı panolarımız, her tarafı LED’ler ile çevrili albümlerimiz, deri albümlerimiz ve su geçirmeyen albümlerimiz sizlerin fotoğraflarıyla dolmayı bekliyor.

Sadece düğün fotoğrafları değil, söz, nişan ve kına gecesi gibi özel günlerinizde çekim yapabiliyoruz. Özel anlarınızda dilediğiniz gibi yanınızda olabiliyoruz. Bunun için bizimle planladığınız çekim tarihinden yalnızca 1 ay önce iletişime geçmek yeterli olacaktır. Detaylı bir planlama ve hazırlık aşamasını tamamladıktan sonra günün büyük bir bölümünü size ayırmak için hazır oluyoruz.

Fiyatlarımızı öğrenmek ve hakkımızda çok daha fazla bilgi sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.