• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Hamit Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Stüdyo Hamit Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Hamit Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Hamit düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Hamit düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Stüdyo Hamit ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Hamit ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Hamit şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Hamit şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Hamit düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Hamit düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Hamit hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Hamit aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Hamit Hakkında

Her çift, yıllar sonra tekrar baktığında düğün gününü hatırlayacağı, tekrardan heyecanlanmasını sağlayacağı fotoğraflara sahip olmak ister. Yaşadığınız tüm duyguların yeniden canlanmasını olanak tanıyan bu fotoğraf karelerine ise Stüdyo Hamit’te kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Düğün sürecindeki en önemli konulardan biri olan fotoğraflar için gerekli önemi gösteriyor, bu sorumluluğun altından en iyi şekilde kalkıyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren kendimizi geliştirme ve sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip etme amacındayız. Kullandığımız ekipmanları sürekli yenileyerek yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekiyor, yıllar sonra bile kalitesinden memnun kaldığınız fotoğraflar oluşturuyoruz. Sahip olduğumuz en kıymetli şey ise deneyimlerimiz. Bu deneyimleri siz değerli çiftlerimiz ile paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Fatih fotoğrafçılarından farklılaştığımız bir özelliğimiz var. O da Karagümrük semtindeki en eski fotoğrafçı olmamız! Yıllardır çiftlerin yüzlerini güldürüyor, hayatlarındaki bu özel günü ölümsüzleştiriyoruz.

Çekimleri gerçekleştirmeden önce sizi yakından tanıyor, nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi öğreniyoruz. Tarzınız, konseptiniz ve hayal ettiğiniz bir atmosferi fotoğraflarınız için ön planda tutuyoruz. Her konuda sizi memnun etmek ve “İyi ki” diyeceğiniz bir fotoğrafçılık hizmeti almanızı hedefliyoruz.

Özellikle dış çekim mekanları konusunda devamlı bir araştırma içindeyiz. Son yıllarda çiftlerin ağırlıklı olarak tercih ettiği bu çekimler için İstanbul dış çekim mekanları arasında en çok sevilen yerleri öneriyoruz. Kendinizi rahat hissedeceğiniz neresi varsa, orada sizinle olmak için biz hazırız!

İşimizi iyi yapmanın yanı sıra işimizi uygun fiyatlarla yapmanın da peşindeyiz. Bu yüzden fotoğraf çekiminden baskısı ve teslimine kadar tüm bu süreç için çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Stüdyo Hamit olarak hem size hem de cebinize hitap edeceğiz.

Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyor ve fiyatlarımızı merak ediyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Karagümrük Sütçü Murat Sokak No:12 34091 Fatih

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.