Stüdyo Hamit

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Hamit Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Hamit Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Hamit Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Hamit Hakkında

Her çift, yıllar sonra tekrar baktığında düğün gününü hatırlayacağı, tekrardan heyecanlanmasını sağlayacağı fotoğraflara sahip olmak ister. Yaşadığınız tüm duyguların yeniden canlanmasını olanak tanıyan bu fotoğraf karelerine ise Stüdyo Hamit’te kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Düğün sürecindeki en önemli konulardan biri olan fotoğraflar için gerekli önemi gösteriyor, bu sorumluluğun altından en iyi şekilde kalkıyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren kendimizi geliştirme ve sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip etme amacındayız. Kullandığımız ekipmanları sürekli yenileyerek yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekiyor, yıllar sonra bile kalitesinden memnun kaldığınız fotoğraflar oluşturuyoruz. Sahip olduğumuz en kıymetli şey ise deneyimlerimiz. Bu deneyimleri siz değerli çiftlerimiz ile paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Fatih fotoğrafçılarından farklılaştığımız bir özelliğimiz var. O da Karagümrük semtindeki en eski fotoğrafçı olmamız! Yıllardır çiftlerin yüzlerini güldürüyor, hayatlarındaki bu özel günü ölümsüzleştiriyoruz.

Çekimleri gerçekleştirmeden önce sizi yakından tanıyor, nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi öğreniyoruz. Tarzınız, konseptiniz ve hayal ettiğiniz bir atmosferi fotoğraflarınız için ön planda tutuyoruz. Her konuda sizi memnun etmek ve “İyi ki” diyeceğiniz bir fotoğrafçılık hizmeti almanızı hedefliyoruz.

Özellikle dış çekim mekanları konusunda devamlı bir araştırma içindeyiz. Son yıllarda çiftlerin ağırlıklı olarak tercih ettiği bu çekimler için İstanbul dış çekim mekanları arasında en çok sevilen yerleri öneriyoruz. Kendinizi rahat hissedeceğiniz neresi varsa, orada sizinle olmak için biz hazırız!

İşimizi iyi yapmanın yanı sıra işimizi uygun fiyatlarla yapmanın da peşindeyiz. Bu yüzden fotoğraf çekiminden baskısı ve teslimine kadar tüm bu süreç için çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Stüdyo Hamit olarak hem size hem de cebinize hitap edeceğiz.

Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyor ve fiyatlarımızı merak ediyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.