Stüdyo Fon

E-posta Gönder

  • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Stüdyo Fon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Stüdyo Fon Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Fon Sık Sorulan Sorular

Stüdyo Fon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Fon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Stüdyo Fon hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Fon aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, katalog çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli".


Stüdyo Fon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Fon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo Fon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Fon şehir dışında hizmet veriyor.


Stüdyo Fon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Fon ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Stüdyo Fon Hakkında

En mutlu gününüzü gönül rahatlığıyla emanet edeceğiniz bir düğün fotoğrafçısı mı arıyorsunuz? Stüdyo Fon İstanbul’da sizlerle olmak ve farkını her süreçte hissettirmek için sabırsızlanıyor. Sektörde 15 yılı aşkın deneyimini çiftlere fotoğrafları aracılığıyla sunan Stüdyo Fon hakkında kısa bir bilgilendirme yazısı okumak ve imkânlarını öğrenmek isterseniz, buyurun aşağıya!

- Hayatınızdaki bu mutlu anları ölümsüzleştirirken ön planda tuttuğumuz bazı detaylar var. Mesela; istek, beklenti ve ihtiyaçlarınız ile özel olarak ilgileniyor, sizleri yakından tanımaya çalışıyoruz. Böylelikle fotoğraflarınız için doğru çekim türünü, doğru günü, doğru zamanı ve doğru konseptleri kullanabiliyoruz.

- Hizmet anlayışımızı sürekli yenileme hedefindeyiz. Kullandığımız aksesuar ve ekipmanları moda ve teknolojiye uyum sağlayarak geliştiriyor, en yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Bu da İstanbul’daki düğün fotoğrafçılarından ayrılmamızı ve çiftlerimizin akıllarındaki ilk isim olmamızı sağlıyor.

- İstanbul’un en güzel yerlerini dış çekim mekanları olarak tercih ediyoruz. Bunun için de önce çiftlerimiz ile konuşuyor, tarzlarını öğreniyoruz. Kumsal, yemyeşil bir bahçe, tarihi bir mekan, panoramik bir manzara ya da şehrin merkezi.. Siz nereyi isterseniz, biz orada olacağız!

- Gerekirse tüm günü çekimlere ayırıyor, çiftlerimizin içine sinen fotoğrafları elde edene kadar deklanşöre basmaya devam ediyoruz. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel güne ait fotoğrafların kusursuz olmasını sizler gibi biz de istiyoruz. Bu yüzden de gün boyu çekimlerimiz devam ediyor.

- Çekilen yüksek çözünürlükteki fotoğrafların montajlanması, retouch düzenlenmesi ve ışık – renk dengesinin ayarlanması gibi işlemleri tamamlıyor, orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz. Aynı zamanda dijital ortamda da sahip olabilmeniz için boyutlarını küçültüyor ve bir USB bellek aracılığıyla çiftlerimize sunuyoruz.

İşte bu imkan ve bilgiler doğrultusunda düğün fotoğraflarınız için bizimle çalışmak ve Stüdyo Fon ailesinin kalitesine güvenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mustafa Kemal Paşa, Beyoğlu Cd. 57/B, 34320 Avcılar/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.