• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Ekol Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Stüdyo Ekol Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Ekol Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Ekol düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Ekol düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Stüdyo Ekol ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Ekol ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Ekol şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Stüdyo Ekol şehir dışında hizmet vermiyor.

Stüdyo Ekol düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Ekol düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Ekol hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Ekol aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Ekol Hakkında

Çok uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Fotoğraf sanatını çok seviyor, mesleğimiz olarak benimseyip icra etme şansına sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul’un Bayrampaşa ilçesi sınırlarındaki stüdyomuz Ekol Fotoğrafçılık Yıldırım Mahallesi’nde bulunuyor. Şehir merkezli konumumuz sayesinde kolayca ulaşılabiliyoruz. Sadece ilçemizde değil, İstanbul’un her bölgesinde de hizmet verebiliyoruz. İşinin ehli ve alanında uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Bir fotoğrafçıdan bekleyebileceğiniz her hizmeti en iyi şekilde veriyoruz. Ancak bu metinde özellikle bir hizmetimiz üzerinde yoğunluklu olarak bilgi vermek istiyoruz. Özel gün ve organizasyonlarda, tekrarı olmayacak anları ve kutlamaları ölümsüzleştirmek için çalışıyoruz. Düğünler, kına geceleri, nişan merasimleri, sünnet törenleri, mezuniyetler ve daha aklınıza gelebilecek her özel gün için fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Müşterilerimizin tüm isteklerini gerçekleştiriyor ve onları diledikleri şekilde çekiyoruz.

Düğünler bir çift için önemli günlerden bir tanesidir ve çok büyük uğraşlarla düzenlenen kalabalık organizasyonlarla düzenlenir. Biz de bu büyük çabayı kayıt altına alma görevini üstleniyoruz. Dış çekimler, stüdyo çekimleri, düğün mekanında gerçekleşen çekimler gibi her türden seçeneğimiz mevcut. Dış çekimler için ne kendimizi ne de çiftlerimizi sınırlandırmıyoruz ve diledikleri konseptte çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Mekan seçimi konusunda çiftlerimizin özel bir istekleri varsa muhakkak uyguluyoruz fakat bir karara varamamışlarsa onlara seçenekler sunuyoruz. Daha önceki çekimlerimizden oluşan portfolyo sunarak farklı mekan önerilerinde bulunuyoruz. Doğal, tarihi veya turistik güzelliğe sahip her yer bizim çekim alanımız olabilir. Yeter ki çiftlerimiz rahat etsin ve eğlenceli bir çekim geliştirerek onları en doğal halleri ile çekebilelim. Verdikleri her pozda onların mutlu yüzlerini ve gülücüklerini de ölümsüzleştirmeye çalışıyoruz. Bunlar da sonrasında oluşturduğumuz albümlere yansıyor.

Hepsi ve daha fazlası için Ekol Fotoğrafçılık Bayrampaşa Yıldırım’da sizi bekliyor. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yıldırım Mahallesi Şehit Kamil Balkan Caddesi No:36A Bayrampaşa / İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.