Stüdyo Çağdaş

E-posta Gönder

  • Esenler, İstanbul.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Stüdyo Çağdaş Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Stüdyo Çağdaş Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Çağdaş Sık Sorulan Sorular

Stüdyo Çağdaş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Çağdaş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Stüdyo Çağdaş hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Çağdaş aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim".


Stüdyo Çağdaş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Çağdaş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo Çağdaş şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Çağdaş şehir dışında hizmet veriyor.


Stüdyo Çağdaş ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Çağdaş ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Stüdyo Çağdaş Hakkında

Yılların verdiği deneyim ve bilgileri çiftlerimizle paylaşmak ve hayatları boyunca unutmayacakları bu değerli anları fotoğraflamak için İstanbul’da hizmetinizdeyiz! Stüdyo Çağdaş olarak ne istediğinizi biliyor, çekimlerimizde ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi ön planda tutuyoruz. Zaman, mekan ve çekim türü fark etmeden her çiftimize hizmet verebiliyor olmanın mutluluğu içindeyiz.

Bu sektöre 2000 yılında giriş yaptık. Epey uzun bir süredir düğün fotoğrafçılığı yapıyor ve çiftlerin mutluluğunu ölümsüzleştiriyoruz. Deklanşöre bastığımız ilk günden beri kendimizi geliştirme amacındayız. Her talebe cevap verebiliyor, her çiftimizin hallerindeki çekimleri sunabiliyoruz. En yeni trendleri ve konseptleri yakından takip ediyor, çekimler ile ilgili herhangi bir fikriniz yoksa çeşitli önerilerde de bulunabiliyoruz.

Özellikle dış çekim konusunda bir hayli aktif çalışıyoruz. İstanbul’un her yerine gidiyor, İstanbul dış çekim mekanlarını detaylı bir şekilde araştırıyoruz. Çiftlerin sıklıkla tercih ettiği yerlerde oluyor, tarzlarına uygun mekanlar öneriyoruz. Yemyeşil bir bahçe, eşsiz bir kumsal, tarihi bir yapı ya da şehrin tam göbeği bizim için fark etmiyor. Nerede olmak isterseniz, orada olacağız!

Fotoğrafçılığa olan merakımız ve kendimizi geliştirme isteğimiz sayesinde düğün fotoğrafçılığı dışında da hizmet veriyoruz. Söz ve nişan, kına ve mezuniyet gibi özel günlerin çekimlerini de yapabiliyoruz. Sahip olduğumuz tecrübeler sayesinde poz, bakış, duruş ve gülüş gibi teknik konularda da küçük bilgilendirmeler yapıyoruz.

Çekimlerimizi tamamladıktan sonra fotoğrafların düzenlenmesini, montajını ve baskısını tamamlıyor, çiftlerimize maksimum 1 ay içinde orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Bu aşk dolu fotoğraflarınızı sosyal medyada da paylaşabilmeniz için dijital ortama uygun formatta da sunuyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Nine Hatun, İnönü Cd. No:99, 34220 Esenler/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.