Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Stüdyo Anı

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Anı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Stüdyo Anı Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Anı Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Anı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Anı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Stüdyo Anı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Anı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Anı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Stüdyo Anı şehir dışında hizmet vermiyor.

Stüdyo Anı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Anı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Anı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Anı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Anı Hakkında

Birlikte yürüyeceğiniz bu özel yolun adımlarını atarken yanınızda olmak ve bu anları ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz. İki kalbin ortak mutluluğunu fotoğraflarken güler yüzümüz, samimiyetimiz ve sıcakkanlılığımız sayesinde de çekimlerin son derece keyifli geçeceğinden emin olabilirsiniz.

Çiftlerimize sıradanlıktan uzak hizmet anlayışımızı ve özgün bakış açımızı sunmak için titizlikle çalışıyoruz. Bunun için önce tarzlarınızı ve zevklerinizi öğreniyor, nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi karşılıklı olarak konuşuyoruz. Çekim gününüzü, saatinizi, çekim türünüzü ve çekim konseptinizi belirliyor, tüm sürece hakim olmanızı sağlıyoruz. Bugün sizin gününüz! Bu yüzden her konuda içinizin rahat olmasını istiyoruz.

Sefaköy fotoğrafçılarından farklılaşmak ve çiftlerin aklına gelen ilk isimlerden olmak için hassasiyetle çalışıyoruz. Yenilikçi bir yapıyla çalışıyor, kullandığımız ekipmanları ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştiriyoruz. Değişen modaya ayak uyduruyor, trend, konsept ve çekimleri yakından takip ediyoruz.

Düğün konseptinizi oluştururken pek çok ayrıntıya dikkat ediyoruz. Mekanınız son derece önemli olurken gelinlik ve damatlığınızla da uygun bir tarz seçiyoruz. Gelin buketi, damat yaka çiçeği, şemsiye, balon ya da arka plana tül ve çiçeklerle süslenmiş bir platform ya da salıncak kurabiliyoruz.

Çektiğimiz tüm fotoğrafların baskısı, montajı, kurgusu, şoplanması ve düzenlenmesi ile birlikte son haline getiriyor, çiftlerimize orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde teslim ediyoruz. Düğün albümünüz için özel fotoğraflar oluştururken bu kareleri sosyal medyada paylaşabilmeniz için dijital ortama uygun formata dönüştürüyor, bir USB bellek ile çiftlerimize sunuyoruz. Aşkınızı sevdiklerinizle dilediğiniz gibi paylaşabilir ya tarzınıza uygun bir albüm ile ömür boyu saklayabilirsiniz.

Siz de imkanlarımızdan yararlanmak ve kusursuz bir çekim süreci yaşamak isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Stüdyo Anı olarak hayatınızda güzel bir bırakmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

  • Adres::

    Kemalpaşa Mah. Halkalı Cad. No: 135/C Sefaköy-Küçükçekmece/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.