Stüdyo A Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

  • Sultanbeyli, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Stüdyo A Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Stüdyo A Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo A Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Stüdyo A Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo A Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Stüdyo A Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo A Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, düğün belgeseli, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".


Stüdyo A Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo A Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo A Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo A Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Stüdyo A Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo A Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Stüdyo A Fotoğrafçılık Hakkında

Unutulmaz anların başında gelen düğününüzü yıllar sonra bile ilk günkü gibi hatırlamak isterseniz, Stüdyo A Fotoğrafçılık olarak bu isteğinizi uzmanlıkla yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Fotoğraflarınıza her baktığınızda yaşadığınız tüm duyguları tekrar hissedecek, torunlarınıza gururla göstereceksiniz.

Faaliyet göstermeye başladığımız günden beri istek ve ihtiyacınız en çok dikkat ettiğimiz konuların başında geldi. Memnuniyetinizi sağlamak adına her detayın üstünde tek tek duruyor, benzersiz fotoğraflar için titizlikle çalışıyoruz. Sultanbeyli fotoğrafçılarından farklılaşmak için kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trendleri, konseptleri ve çekim türlerini kullanıyoruz. Hem hizmet anlayışımız hem de teknolojik ekipmanlarımızı devamlı yenilediğimizi belirtmek istiyoruz. Böylelikle çiftlerimizin de yüzünü güldürüyor, “İyi ki”leri oluyoruz.

Düğün fotoğraflarınız için İstanbul’un her yerine gidebiliyoruz. Denizin ayaklarınıza vurduğu eşsiz bir sahili ya da yemyeşil bir bahçeyi dış çekimleriniz için kullanabiliyoruz. Aynı zamanda boğazın panoramik manzarasına şahit olacağınız bir konumu ya da İstanbul’un tarihi noktalarını tercih edebiliyorsunuz. Konseptiniz ya da tarzınız fark etmeksizin sizin yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özellikle bahar ve yaz aylarıyla birlikte düğünlerde de bir hayli artış oluyor. Bu yüzden biz de bu dönemde yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Eğer çekim tarihiniz için bu ayları tercih ederseniz bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlayıp bu özel güne kusursuz bir şekilde hazırlanabiliyoruz.

Aşkınızı fotoğraf karelerine aktarmak için ne bekliyorsunuz? Stüdyo A Fotoğrafçılık olarak hayatınızda güzel bir iz bırakmak ve mutluluğunuza tanıklık etmek için sabırsızlanıyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.