Studio Pierre Loti

E-posta Gönder

Studio Pierre Loti Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Studio Pierre Loti Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Studio Pierre Loti Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  çekim yapacağımız mekana çiftimizle birlikte karar veriyoruz. Onların istediği konsepte göre mekan alternatifleri sunuyoruz. Büyük albüm seçimlerinde İstanbul dışı yakın mekanlardan ( şile, ağva, sapanca, iğneada vs..) ekstra bir ücret istemiyoruz.

Studio Pierre Loti HakkındaDüğün pastanızın tadını bir gün, gelinliğinizin veya damatlığınızn modelini bir ay, o günkü anılarınızı ise en geç bir kaç yıl sonra unutursunuz muhtemelen. Düğününüzden hayatınızın sonuna kadar, hatta çocuklarınıza belki de torunlarınıza kalacak tek şey ise fotoğraf kareleri olacak..

Stüdyo Pierre Loti olarak bu önemin farkındayız... O yüzden en önemli gününüzü sonsuza taşıyacak anları asla riske atmıyoruz... Kaliteden de estetikten de taviz vermiyoruz.

Poz kataloğumuzdan dünyanın çeşitli ülkelerinden derlenmiş yüzlerce poz arasından istediğinizi seçebiliyorsunuz. Birbirinin benzeri yerler ve pozlar yerine hem kaliteli hem özgün bir albüm Stüdyo Pierre Loti farkıyla sizi bekliyor...

en az 1000 en fazla 2000 kare fotoğrafınızı, çekiyor bunları orijinal boyutlarında flash disk ile size veriyoruz. 100 fotoğrafımızı da ps ve lightroom işlemlerinden geçiriyoruz. 30- 50 arası fotoğrafınızı da albüme alıyoruz.

Ekibimiz:

Gökhan Kalan: 1978 İstanbul doğumlu. İ.Ü Radyo - TV - Sinema mezunu. 2004-2014 yılları arasında Ntv'de görüntü yönetmenliği yapmıştır. Rebul fotoğraf yarışmasında Türkiye ikinciliği vardır. Başta Yasar İpek'in Sus klibi olmak üzere bir çok klipte görüntü yönetmenliği ve yönetmenlik yapmıştır.

Kadir Kalan: 1977 İstanbul doğumlu. Yüzlerce dış mekan düğün albümü çekimi yapmış, mesleğinde yirmi yıllık bir deneyime sahiptir. Albüm tasarımı, photoshop ve lightroom bilgisiyle Studio Pierre Loti'nin fark yaratmasında çok önemli pay sahibidir.

İletişim

Studio Pierre Loti Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

n&b

Nazlı & Barış

Düğün Tarihi: 25.09.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


ekip kesinlikle olağanüstüydü. bizimle çekim öncesinde sırasında ve sonrasında her aşamada ilgilendiler. çekimler sırasında "hangi film, ne zaman gösterime girecek" şeklinde sorularla dahi karşılaştık. bunlar tamamen kadir bey ve gökhan beyin yaratıcılıkları sayesinde gerçekleşti. bize... devamı 

m&s

Merve & Sinan

Düğün Tarihi: 28.05.2016


gerçekten düğün fotoğrafını sanatla buluşturuyorlar..

A&A

Aslı & Aydın

Düğün Tarihi: 11.03.2016


tüm klişelerden uzak estetik kareleri ve mükemmel uyumlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

D&E

Dilek & Erkin

Düğün Tarihi: 06.02.2016


Bu güzel kareleri yakalayan 1.derecede profesyonel bir ekip olan Gökhan ve Kadir Beye çok teşekkür ederiz.Enerjiniz ve bize gösterdiğiniz anlayışınız harikaydı.

E&C

Ebru & Caner

Düğün Tarihi: 01.11.2015


Elinize kolunuza, emeğinize sağlık. Mükemmel bir anımız oldu sizlerin sayesinde çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.