• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Studio Deniz Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Studio Deniz Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Studio Deniz Sıkça Sorulan Sorular

Studio Deniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Studio Deniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Studio Deniz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Studio Deniz ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Studio Deniz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Studio Deniz şehir dışında hizmet vermiyor.

Studio Deniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Studio Deniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Studio Deniz hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Studio Deniz aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Studio Deniz Hakkında

Bu özel günleri en az sizin kadar önemseyen, deneyimleri ve tecrübeleri ile eşsiz fotoğraflara sahip olmanızı sağlayan bir düğün fotoğrafçısı arayışındaysanız doğru sayfadasınız! Stüdyo Deniz, İstanbul’un Maltepe ilçesinde çiftlerin mutluluklarında pay sahibi olmak için sabırsızlanıyor!

Düğün fotoğrafçısı olarak faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren kalite esaslı hizmet veriyoruz. Kalite standardımızı devamlı yukarıya taşıyabilmek adına kendimizi sürekli geliştiriyor, sektörü ve modayı yakından takip ediyoruz. En yeni trendleri, en çok tercih edilen çekim türlerini ve gözde konseptleri mutlaka çiftlerimizle buluşturuyor, böylelikle beklentilerini de en iyi şekilde karşılıyoruz. İlk günkü heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmiyor, yüzünüzdeki gülümsemeyi görünce işimize daha da sıkı sarılıyoruz. Enerjik ve güler yüzlü ekibimiz ile birlikte sizi rahatlatıyor, çok daha doğal fotoğraflara sahip olmanızı amaçlıyoruz. Stüdyo Deniz farkını en iyi şekilde gösterecek, birbirinden güzel fotoğraflar çekerek “İyi ki” diyeceğiniz bir hizmet sunacağız.

Bizi Maltepe’deki fotoğrafçılardan ayıran en önemli özelliğimiz ise aynı zamanda hediyelik hizmeti de verebiliyor olmamız. Çiftlere özel baskılı hediyelik ürünler tasarlıyor, yastık, bardak, albüm, saat ve bunun gibi daha pek çok ürünü uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra ürün fotoğrafçılığı, bebek – yenidoğan fotoğrafçılığı, çocuk fotoğrafçılığı ve mezuniyet fotoğrafçılığına da imza atabiliyoruz. Fotoğrafçılığa olan merakımız sayesinde bu alanlarda da uzmanlaştık. Yüzünüzü güldürmek ve hayatınızın en özel anlarında yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Özellikle bahar ve yaz aylarıyla birlikte düğünlerde de bir artış oluyor. Bu yüzden yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Eğer çekimlerinizi bu dönemlerde gerçekleştirmek isterseniz planladığınız günden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle detaylı bir hazırlık yapıyor, imkanlarımızdan eksiksiz bir şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Eğer düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Küçükyalı Mahallesi Bağdat Caddesi 102/C 34840 Maltepe/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.