Studio A

E-posta Gönder

Studio A Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Studio A Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Studio A Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Studio A Hakkında

Hayatınızın en özel anlarından biri olan düğün gününüzü birbirinden güzel fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek istiyorsanız Studio A’da profesyonel ekibimizle sizi bekliyoruz.

Uzun yıllardır İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Studio A’da başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar çok sayıda çiftin en özel anlarına şahitlik ederek objektifimizle gelecekte mutlulukla bakacakları anılar elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Dış çekim öncesi sizinle bir araya gelerek hayalinizi süsleyen fotoğraf karelerinin nasıl detaylara sahip olduğunu öğreniyoruz. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek kusursuz bir hizmet almanız için ekibimizle el birliğiyle çalışıyoruz. Dış çekimlerde en önem verilen konulardan biri arka plan tercihi oluyor. Deniz kenarı, Ada’lar, vapur, tarihi mekanlar ve doğanın güzelliğinin ön plana çıktığı yemyeşil alanları fotoğraflarınızın arka fonu olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çekimler esnasına kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Böylelikle netliği daha iyi görüntüler elde ediyoruz. Sizi farklı açılardan çekerek etkileyici kareler elde ediyoruz. Çekim sırasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve doğal olmanızı istiyoruz. Hangi açıdan daha iyi çıktığınızı ve nasıl poz vermeniz gerektiği konusunda gereken yerlerde sizi bilgilendiriyoruz. Çekimler bittikten sonra elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek estetik hale getiriyoruz. Tüm hazırlıkları tamamlanan fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz.

Studio A mezuniyet, konsept, kına, düğün ve nişan gibi fotoğraf çekimleri yaparak kendinize ve sevdiklerinize hatıra bırakacağınız her alanda size hizmet veriyoruz. Siz de sunduğumuz hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak çok kolay bir şekilde ekibimizle görüşebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.