Sonat Kaya Wedding

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Sonat Kaya Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Sonat Kaya Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Sonat Kaya Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Sonat Kaya Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Sonat Kaya Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Sonat Kaya Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Sonat Kaya Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, trashday, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, konsept çekim".


Sonat Kaya Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Sonat Kaya Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Sonat Kaya Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sonat Kaya Wedding şehir dışında hizmet veriyor.


Sonat Kaya Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sonat Kaya Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Sonat Kaya Wedding Hakkında

Sonat Kaya Wedding olarak özen günlerinizi muhteşem anılara dönüştürüyoruz. Bendeniz Sonat Kaya. Uzun yıllar boyunca özel gün fotoğrafçılığı yapıyor ve çiftlerin mutlu günlerine şahitlik ediyorum. Alanında uzman ekibimle birlikte de İstanbul’da dış mekân çekimleri profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında çiftlerin tercih ettiği bir adresiz ve istediğiniz konseptte fotoğraflara sahip olabilmeniz için size tavsiyelerde bulunuyor ve eğlenceli bir süreç geçiriyoruz.

Mutluluğunuzun fotoğraf ve videolara muhteşem bir şekilde yansımasını istemez misiniz? Çifte özel oluşturduğumuz konseptlerle en özel gününüzde yaşadığınız duyguları yıllar sonrasında bile size aynı heyecanla yaşatıyoruz. Kaliteli ekipman kullanmak her zaman önceliğimiz. Bu nedenle değişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve ekipmanlarımızı sürekli güncelleyerek ortaya eşsiz kareler çıkarıyoruz.

Sizi anlatan ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtan fotoğraflara sahip olabilmeniz için öncelikle sizi daha yakından tanımak istiyoruz. İsteklerinize uygun olarak bir konsept belirliyor ve o doğrultuda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Farklı çekim türleriyle de hizmet verebiliriz. Düğün tarihinizi farklı bir şekilde ilân etmek isterseniz save the date çekim türünü, düğün sonrasında eğlenceli pozlar vermek isterseniz de trash day çekim türünü tercih edebilirsiniz. Düğün günü yaşadığınız heyecanı ve aşkınızı anlatan düğün hikâyesi klibiyle de size özel bir video hazırlayabiliyoruz.

Fotoğraf çekiminiz için size farklı mekân önerilerinde de bulunuyoruz. Genellikle doğayı, deniz kenarı, yeşil kır bahçelerini ve tarihi mekânları tercih ediyor ve romantik anlarınızı muhteşem bir şekilde kaydediyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak ekibimizle birlikte özel günlerinizi ölümsüzleştirmek için yanınızdayız. Siz de düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda kutlamanızı aynı heyecanla size anımsatan profesyonel fotoğraflara sahip olmak isterseniz,sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

İletişim

  • Adres:

    Muvvakkıt sok. No:25 Mete Pasajı T. 7 Çekme Kat, 34347 Ortaköy

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.