Sinan Erden Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Sinan Erden Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sinan Erden Wedding Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sinan Erden Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Sinan Erden Wedding Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle birlikte, sonsuz mutluluğa yelken açacağınız bu muhteşem günden geriye, eşsiz güzellikte fotoğrafların kalmasını istiyorsanız, işine aşık bir fotoğrafçıyla anlaşmalısınız. Tam da bu noktada, size harika bir önerimiz var: Sinan Erden Wedding. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında, kaliteli hizmet anlayışımız ve çiftlerimize verdiğimiz önemle, farkımızı korumaya devam ediyoruz. Ayrıcalıklı bir hizmet almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

Çiftimizin o günkü heyecanına ortak olmak ve en güzel hislerini paylaşmak, mesleğimize olan aşkımızın kat be kat artmasını sağlıyor. En özel gününüzde her şeyin kusursuz olması için, elimizden geleni yapıyoruz. Şimdiye kadar pek çok çiftimizin en güzel gününde yanında olduk ve onların beklentilerini fazlasıyla karşıladık. Sizin için de en doğru ve tarzınıza en yakın çekimi yapacağımızdan şüpheniz olmasın!

Fotoğraflarınızı çekmeye başlamadan önce, sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşme sırasında, hayalinizde bir fotoğraf çekimi olup olmadığını öğreniyoruz. Eğer varsa, buna en uygun türü belirleyip, planlarımızı oluşturuyoruz. Zihninizde herhangi bir şey canlanmıyorsa da, endişe etmeyin, emin ellerdesiniz!

Stüdyo ve dış çekimlerde, yüksek enerjili ekibimizle birlikte harika işler ortaya çıkarıyoruz. Sizin birbirinize olan aşkınız, bizim profesyonel gözlerimizle birleşince, eşsiz bir çekime imza atmış oluyoruz. Bu sayede siz de, tamamen kendiniz gibi davranarak, doğal pozlar verebiliyorsunuz. Ayrıca, biz de anlık fotoğraflarınızı yakalıyoruz.

Fotoğraflarınızı size, orijinal kopyalarıyla birlikte çekim tarihinden en geç dört hafta sonra teslim ediyoruz. Kaliteli baskılarımız sayesinde, ömür boyu saklayabileceğiniz fotoğraflara kavuşmuş oluyorsunuz.

Size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, düğün fotoğrafları fiyat bilgisi ve detaylar hakkında bilgi edinmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.