Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Sim-On Photography

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sim-On Photography Hakkında

Özel gün çekimleriniz için İstanbul kadın fotoğrafçı arayışındaysanız doğru yerdesiniz demektir. İsmim Simge Songur. Siz gelinlerimizin fotoğraf çekimlerinde ne kadar hassas ve özenli olduğunuzu biliyorum. Bu yüzden ben de yıllardır profesyonel olarak düğün çekimleri, kına gecesi çekimleri, nişan çekimleri, mezuniyet çekimleri, hamile ve yeni doğan çekimleri yapıyorum.

Kendinizi elbette kadın bir fotoğrafçının yanında daha rahat hissedebileceğinizi biliyorum. Özellikle bir şeyler danışırken ya da sorarken çekinmeyeceğinizi, sıkıntınızı ve düşüncenizi rahatlıkla benimle paylaşabileceğinizi söylemek istiyorum. Fotoğraflarla ilgili aklınıza gelen her soruya sizin anlayacağınız şekilde cevap veriyorum.

Düğün çekimlerinde öncelikle size sunduğum paketten bahsetmek istiyorum. Dış mekân çekimlerimizde 4 saat boyunca süren çekim imkânı sağlıyorum. Bununla birlikte 400-500 kare fotoğraf elde ediyorum. Bu fotoğrafların hepsini dijital ortam üzerinden size teslim ediyorum. Ayrıca fotoğraflardan oluşan 1 dakikalık instagram videosunu da hediye ediyorum. 1 adet 30x80 cm boyutlarında albüm, 2 adet aile albümü ve 1 adet 50x70 cm olan kanvas tablo veriyorum. Ayrıca hem kına hem de düğün çekimleri yapmak isteyen çiftlere özel ekstra indirimler sağlıyorum. Böylelikle her iki özel gününüz için de tek bir fotoğrafçıyla anlaşmanız yeterli olabiliyor.

Çekimler esnasında size poz vermeyle ilgili önerilerde bulunuyorum. Böylelikle sizin hiçbir şey düşünmenize gerek kalmadan, yalnızca çekim anına odaklanmanızı sağlıyorum.

Lokasyon olarak da birbirinden farklı alternatifler sunuyor, aynı zamanda önerilerinizi dinliyor ve dikkate alıyorum. Arzunuza göre deniz kenarında çekimler yapıyor ya da ormanda yemyeşil ağaçların arasında aşkınızı ölümsüzleştirebiliyorum.

Eğer siz de İstanbul dış çekim fotoğraf fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız ve özel gün çekimlerinizde kadın fotoğrafçıyla çalışmak istiyorsanız, sayfadaki “ücretsiz teklif al formu” nu doldurup bana ulaşabilir, çekimleri birlikte planlama fırsatına sahip olabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul / Beşiktaş

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.