Sertuğ Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Sertuğ Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sertuğ Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sertuğ Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Sertuğ Fotoğrafçılık Hakkında

Sertuğ Fotoğrafçılık olarak İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde çiftlerimize kapılarımızı açıyoruz! Düğününüzü yıllar sonra bile en iyi şekilde anımsamak için bir fotoğrafçı desteğine ihtiyacınız varsa, bu biz olmalıyız! Üstümüze düşen ne varsa yapmak ve önce keyifli bir çekim, sonra da benzersiz fotoğraflar sunmak için sabırsızlanıyoruz!

Düğün sektörüne 2010 yılında giriş yaptık. Bu tarihten itibaren kusursuz düğünlerini fotoğraflamak için bizi tercih eden her çiftimize, istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak hizmet verdik. Bu yüzdende her çiftimizin memnuniyetini sağladık, yüzlerindeki tebessümün sebebi olduk. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında önemli bir konumda olmak için kendimizi sürekli geliştiriyor, sektörün ve modanın devamlı içinde oluyoruz. Yenilikçi yapımız sayesinde hem hizmet anlayışımızda hem de ekipmanlarımızda sürekli bir değişim ve gelişimin olduğunu belirtmek istiyoruz.

Dış çekim fotoğraflarına sahip olmak isterseniz tarzınıza uygun mekan önerilerinde bulunabiliyoruz. İstanbul dış çekim mekanlarını sürekli araştırıyor, hem en çok tercih edilen yerleri hem de daha önce keşfedilmemiş yerleri fotoğraflarınızda kullanabiliyoruz. Dış çekimler için sadece İstanbul’da değil, tüm Türkiye’de faaliyet gösterebiliyoruz. Hayal ettiğiniz neresi olursa, sizinle birlikte oraya gidiyoruz.

Çekimlerinizi 5 kişilik ekibimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Ekipmanlarımızın kalitesi ve ekibimizin genişliğiyle birlikte aklınıza gelen her çekim türünü uygulayabiliyoruz. Konsept çekimler, dış çekimler, save the date ve trash day çekimlerinin yanı sıra düğün hikayesi ve düğün klibi gibi video klipler de oluşturabiliyoruz. Bu anları sıra dışı bir şekilde ölümsüzleştirmek için doğru yerdesiniz.

Yalnızca düğün fotoğrafçılığı ile sınırlı kalmıyor, çocuk, bebek, yenidoğan ve hamile fotoğrafçılığı da yapıyoruz. Sertuğ Fotoğrafçılık olarak özel anlarınızın hepsinde yanınızda olmak için biz hazırız. Siz mutluluğunuzu yaşarken biz de bu duygularınızı kusursuz bir şekilde kaydediyoruz. Hakkımızda daha çok bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.