Şerif Çiçek

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Şerif Çiçek Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şerif Çiçek Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Şerif Çiçek Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Şerif Çiçek Hakkında

Hayallerinize renk katmak için İstanbul’da sizlerleyim! Benzersiz düğün fotoğrafları çekerek bu anlarınızı ölümsüzleştiriyor, en özel anlarınızda bana olan güveninize layık olmaya çalışıyorum. Şerif Çiçek kalitesini çiftlerime her hizmetimde hissettirmek ve memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlamak için sabırsızlanıyorum.

Fotoğrafçılık serüveninde yola çıktığım ilk andan itibaren amacım ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermek ve bu keyifli anları size uzun yıllar mutlulukla bakacağınız fotoğraflar ile hatırlatabilmek. Bunun için de çiftlerimin tüm beklentilerini en iyi şekilde karşılamam gerekiyor. Kendimi sürekli geliştirme ve hizmet anlayışımızın hep üstüne koyma arzum da bunun için. İstanbul düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olmak için gereken sorumluluğun farkındayım. En iyi markalar ile oluşturduğum ekipmanlarımı, keyifli ve eğlenceli çekimler ile birleştiriyorum. Ortaya da çiftlerimin “İyi ki” diyecekleri anlar çıkıyor!

Fotoğraf çekimleri için tarz, istek ve beklentileri ön planda tutuyor ve farklı mekan seçenekleri sunuyorum. İstanbul’un en özel yerlerinde istediğiniz konsepte uygun çekimler gerçekleştirirken mutluluğunuzu da ön planda tutuyorum. Tarihi mekanlar, yemyeşil bahçeler, eşsiz kumsallar veya şehrin merkezindeki önemli noktalar. Siz nereyi isterseniz, ben orada olacağım.

Fotoğraf çekimlerinde tüm tecrübe ve bilgi birikimlerimi çiftlerimle paylaşıyorum. Elinizi omzunuza koyup ufka bakacağınız sıradan fotoğraflar yerine poz, duruş, bakış ve gülüş gibi teknik konularda farklı önerilerde bulunuyorum.

Özellikle düğün sezonuna yaklaştıkça yoğun bir tempoda çalıştığımı da belirtmek istiyorum. Bu yüzden planladığınız çekim tarihinden en az 1 ay önce benimle iletişime geçerseniz, bugüne eksiksiz bir şekilde hazırlanabiliyor, detaylı bir planlama yapabiliyorum.

Hep hatırlamak isteyeceğiniz bu anları en iyi şekilde hatırlamanızı sağlıyor, en özel dakikalarınızı ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyorum. Hakkımda daha fazla bilgi almak ve imkanlarımdan yararlanmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.