Serhat Şirin Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Fenerbahçe Parkı, Adile Sultan Kasrı, Koç Müzesi,Haydarpaşa Garı,Atatürk Arboretumu,Hidiv Kasrı,Anadolu Hisarı,Yıldız Parkı ve çiftlerin tercihi doğrultusunda pek çok farklı yerde çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Wedding Medya
87 2 6

Ümraniye

Wedding Medya

Bizler Wedding Medya ailesi olarak önceliğimiz sizlere sanatımızın değerlin...

Alya Fotoğrafçılık
15

Ümraniye

Alya Fotoğrafçılık

Düğün gününüzde kimlerle güldüğünüzü, ağladığınızı, kahkahalar attığımızı u...

Erkan Ünlu Photography
16

Kadıköy

Erkan Ünlu Photography

Özel günlerinizde en bir ekiple çalışmak, profesyonel ellere kendinizi tesl...

Hakkında

“En mutlu gününüzü bizimle ölümsüzleştirin” mottosuyla başladık fotoğraflarınızı çekmeye. Profesyonel olarak yaptığımız düğün fotoğrafçılığında önceliğimiz; siz çiftlerimizle en iyi iletişimi kurmak. Çünkü sizi ne kadar iyi tanırsak, zevklerinizi ne kadar doğru tespit edebilirsek o kadar iyi fotoğraf ve videolar ortaya çıkarırız diye düşünüyoruz. Tabii ki nasıl bir çekim istediğinizi, nerede istediğinizi hatta nasıl bir tonlama istediğinizi bile tüm ayrıntılarıyla söyleyin biz yapalım ama emin olun tecrübemizle size en doğru yönlendirmeleri yapmaya çalışacağız.

Ben Serhat Şirin. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık bölümünden mezun oldum. 2005 yılından beri profesyonel olarak düğün fotoğrafçılığı yapıyorum. Gelişen teknolojinin yakın takipçisiyim ve hatta Türkiye sınırlarından çıkarak Avrupa’daki profesyonel, işini gerçekten severek yapan, sanata düşkün fotoğrafçıları sürekli takip ediyorum ki sizin için en güncel, en farklı teknikleri bileyim.

Düğün hikâyelerinizden save the datelerinize, düğün belgesellerinizden trashdaylerinize kadar tüm planlamaları özenle yapıyoruz ve siz çiftlerimize de tüm çekimlerimiz boyunca şimdiye kadar edindiğimiz tüm tecrübeleri aktarıyoruz.

Bugüne kadar olan çekimlerimizi Fenerbahçe Parkı, Adile Sultan Kasrı, Koç Müzesi gibi birçok farklı mekanda gerçekleştirdik. Ama bu demek olmuyor ki sadece buralarda çekim yapıyoruz. Siz nerede isterseniz çekimleri orada yapmamız kesinlikle mümkün. Kısaca çiftimiz nereye biz oraya.

Hatta eğer İstanbul’da değilseniz hiç problem değil. Sizin için istediğiniz yere gelip istediğiniz çekimi yapıyoruz. Çünkü önemli olan çiftlerimizin memnuniyeti. Çekimlerden sonra fotoğraflarınızın tamamını orijinal haliyle teslim ediyoruz. Biliyoruz ki verdiğiniz her poz sizin için çok önemli ve tüm fotoğraflarınızın sizde bulunmasını istiyorsunuz.

Serhat Şirin Photography fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız teklif formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Serhat Şirin

 • Adres: Hasanpaşa mah. Kurbağalıdere cad. No:109/D Kadıköy/İSTANBUL

Serhat Şirin Photography Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.