Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Senin Rüyan Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Senin Rüyan Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Senin Rüyan Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Senin Rüyan Photography Sıkça Sorulan Sorular

Senin Rüyan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Senin Rüyan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Senin Rüyan Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Senin Rüyan Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Senin Rüyan Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Senin Rüyan Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Senin Rüyan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Senin Rüyan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Senin Rüyan Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Senin Rüyan Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Senin Rüyan Photography Hakkında

En güzel anılarınızın baş kahramanı olmaktan mutluluk duyarız. Senin Rüyan Photography olarak hayatınızın en özel günlerinde profesyonel dış mekân çekimi gerçekleştiriyor, o ânlarınızı yıllar geçse de unutamayacağınız muhteşem anılara dönüştürüyoruz.

Zeytinburnu düğün fotoğrafçısı olarak profesyonel ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca özel günlerinizi kaydediyor ve hayal ettiğiniz fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Düğün hazırlık sürecinizin ne kadar stresli ve zorlu olduğunu biliyoruz. Gelinlik ve damatlığınızı özenle seçtiniz, konseptinizi belirlediniz. Şimdi de artık bu yorucu zamanınızın sonuna geldi. Dış mekân çekiminizde stresinizi atacak, keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebileceksiniz.

O anları size tebessümle hatırlatacak fotoğraf kareleri için tüm ekip olarak özenle çalışıyoruz. Stüdyomuzda yaptığımız ön görüşmemizde isteklerinizi ve ne tarz fotoğraflar dilediğinizi öğreniyoruz. Konsept bir çekim gerçekleştirmek isterseniz de temanıza uygun aksesuar ve dekorlarla mekân süslemesi yapabiliyoruz.

Doğal ve samimi anlarınızı kaydetmek vazgeçilmez tutkumuz. Fotoğraf çekimi için belirleyeceğimiz mekân önerilerinde de bulunabiliyoruz. Genellikle kumsal ve denize sıfır konumda bulunan mekânlarda, çim bahçe ve yeşilin her tonuna hâkim olan ormanlarda, tarihi mekânların muhteşem atmosferinde romantik anlarınızı kaydediyoruz.

Düğün hikâyesi, save the date, trash day gibi farklı çekim türlerinde de çalışmalarımız bulunuyor. Çekim sonrasında da fotoğraf ve videolarınızı orijinal kopyaları ve tercih edeceğiniz albümle birlikte kısa sürede teslim ediyoruz.

Zeytinburnu fotoğrafçıları arasında çiftlerin tercih ettiği adreslerden biri olma gururunu yaşıyoruz. Siz de düğün, nişan, kına konseptinize uygun fotoğraf karelerine kavuşmak ve evlilik teklifinizde yaşadığınız heyecanın fotoğraflara yansımasını istiyorsanız randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

  • Adres:

    Zeytinburnu-İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.