Selvi Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Selvi Fotoğraf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Selvi Fotoğraf Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Selvi Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Selvi Fotoğraf Hakkında

Selvi Fotoğraf ailesi olarak, 2010 yılından beri profesyonel düğün fotoğrafçılığı yapıyoruz. Üstelik, bizim yolculuğumuz da sizinki gibi aşk ile başladı… Çift olarak düzenlediğimiz çekimlerinizde kadın ve erkek bakış açılarının farklılığı ile çeşitlilik sağlıyoruz. Kendinizi her an rahat ve özgür hissetmenizi de sağlıyoruz. Bunun için tüm detayları görüşeceğimiz randevuyu düzenliyor, heyecanla isteklerinizi öğreniyoruz. Dış mekan çekimleri ve düğün fotoğrafçılığı konusunda hoş sohbetler etsek de hiç vakit kaybetmeden harekete geçiyoruz. Değerli vaktinizi en iyi şekilde kullanıyor, çekimlerinizi büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz.

Peki, düğün öncesi çekimlere başlıyor muyuz? Düğün öncesi, sonrası ve nikah töreninde tasarladığımız çekimlerin tümü albümünüzde harika görünüyor… Tarihini belirlediğimiz çekimler için mekan seçimi de son derece büyük önem arz ediyor. Mesela, mevsime ve çekim türüne göre bir dış mekan seçmek konusunda hassas davranıyoruz. Doğanın içerisinde, deniz kenarında, İstanbul’un en güzel koyları, koru, çiçek bahçesi ve tarihi mekanlarında aşkınızın yansıdığı çekimler tasarlıyoruz. Mutluluğunuz yüzünüzden okunuyor, güzelliğiniz ise fotoğraf karelerinde doğanın zarafetini bile gölgede bırakıyor. Bunun için en doğru çekim teknikleri ve doğallığı tercih ediyoruz. Rötuş yapılmadan da kusursuz karelerinize dilerseniz, dijital ortamda küçük dokunuşlar da yapıyoruz.

Evlilik seremoniniz ve tüm özel anlarınızı belgelemenin ayrıcalığını yaşarken size de yüksek standartlarda kalite sunuyoruz. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yerimizi alırken kalitemizi artırmak için son teknoloji ekipmanlar kullanamaya da devam ediyoruz. Zaten sektörümüzdeki gelişmeler ve yeniliklerle dikkat çekici çekimler tasarlıyoruz. Günün sonunda albüm hazırlıklarına da başlıyor, sizi bekletmemek için en hızlı şekilde tüm belgelerinizi teslim ediyoruz.

İstanbul dış mekan çekimleri için bizi tercih ediyorsanız, Selvi Fotoğraf iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Form aracılığıyla avantajlı fiyatlarımız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.