Saray Fotoğrafçılık Maltepe

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Saray Fotoğrafçılık Maltepe Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saray Fotoğrafçılık Maltepe Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Saray Fotoğrafçılık Maltepe Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Saray Fotoğrafçılık Maltepe Hakkında

Düğün fotoğraflarınız için profesyonel bir destek almak isterseniz, Uzun süredir çiftlerin fotoğraflarını çeken ve tecrübesi ile sektöre yön veren bir düğün fotoğrafçısıyla tanıştırmak istiyoruz sizleri. Foto Saray, İstanbul’un Maltepe ilçesinde mutluluğunuzda pay sahibi olmak için sabırsızlanıyor!

Yaşadığınız mutluluğa, sevgiye ve heyecana 1992 yılından beri şahit oluyoruz. Öncelikli olarak çekimlerimizin eğlenceli ve keyifli geçmesini amaçlıyoruz. Çekim stresini tamamen unutturmak ve kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissettirmek için güler yüzlü ve samimi bir hizmet sunuyoruz. Bu da fotoğraflarınızın son derece doğal olmasını sağlıyor.

Dış çekimler özellikle son yıllarda çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Biz de bu çekimler için tüm olanaklarımızı kullanıyor, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerine gidebiliyoruz. Tarihi bir saray ya da köşk, masmavi denizin komşu olduğu sahil, çiçeklerle donanan bir bahçe ya da boğaz manzarasına şahit olacağınız eşsiz bir nokta. Nerede olmak isterseniz, sizinle birlikte orada olacağız.

Dış çekimlerin yanı sıra sevdiklerinize düğün tarihinizi duyuracağınız save the date çekimleri ve düğününüzden sonra gelinlik ve damatlığınızın kirlenmesini önemsemeden gerçekleştirdiğiniz trash day çekimlerine de imza atabiliyoruz. Bunun yanı sıra video hizmetimiz de bulunuyor. Yaşadığınız bu özel anları benzersiz hatıralara dönüştürmek için bir düğün klibi ya da düğün hikayesi oluşturabiliyoruz.

Bizi Maltepe’deki fotoğrafçılardan farklı kılan en önemli hizmetlerimizden biri de tamamen size özel ürünler tasarlıyor olmamız! Fotoğraflarınızı bir saate, bir kupaya, bir puzzle ya da bunun gibi pek çok ürüne bastırabiliyoruz. En mutlu anlarınızı bu hediyelik eşyalar ile de hatırlayabilirsiniz.

Fotoğrafçılığa olan ilgimiz sayesinde kendimizi pek çok alanda geliştirdik. Bu yüzden yalnızca düğün fotoğrafçılığı değil çocuk, aile ve mezuniyet fotoğrafçılığı da yapabiliyoruz. Özel günlerinizin hepsinde yanınızdayız!

Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımızdan yararlanmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çınar Mah. Kadir Has Cad. no:30/C Küçükyalı-Maltepe/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.