Saray Dijital Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Saray Dijital Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saray Dijital Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Saray Dijital Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Konsept çekim, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Saray Dijital Fotoğrafçılık Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi taçlandıracağınız gecenizde yaşanacak en güzel anları kayıt altına almak ve düğününüz önce ve sonrasında eğlenceli çekimler ile mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için Saray Dijital Fotoğrafçılık’a davetlisiniz!

En kaliteli ekipmanları kullanarak gerçekleştireceğimiz çekimlerde güler yüzlü ekibimiz size en yaratıcı pozları bulma konusunda yardımcı oluyor. Bugüne kadar birlikte çalıştığımız tüm mutlu çiftler yaptığımız çekimlerden memnuniyetlerini dile getirdiler. Şimdi de bu tecrübe ile sizin tatlı telaşınıza ortak olmak istiyoruz. Saray Dijital Fotoğrafçılık Samandıra’da kolay ulaşılabilen konumu sayesinde çekimlere gelirken size rahat bir ortam sunuyor!

Fotoğraf çekimleri öncesinde dış mekânlara birlikte karar veriyoruz. İstanbul’da bulunan pek çok tarihi mekânda çekim yapabileceğimiz gibi isteğinize göre doğal ortamlar ve deniz kenarlarında da çekimler gerçekleştiriyoruz. Şehir dışı çekimlerine gitme imkânına da sahibiz. Bu yüzden sizi en mutlu edecek arka fonu bulacağımızdan emin olabiliyoruz. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında bizi itibarlı bir konuma getiren de bu esnek çalışma fırsatlarımız oluyor.

Peki hangi türlerde çekimler gerçekleştiriyoruz?

Düğün tarihinizi sevdiklerinizi ilan edebileceğiniz save the date türündeki çekimlerimizde güzel bir arka fon eşliğinde mutluluğunuzu en iyi yansıtan pozlarını çekiyoruz. Bu fotoğraflara düğün tarihinizi ekliyoruz böylece sevdikleriniz bu tarihi kaydedebiliyorlar. Düğün klibi çekimlerinde ise düğününüzde yaşanan en güzel anları içeren bir video oluşturuyoruz. En duygusal ve eğlenceli anların olduğu bu videoya arka fonda ev sevdiğiniz şarkıyı ekleyerek hoş bir kısa film oluşturuyoruz. Son olarak trash day çekimlerinde ise düğün sonrasında tüm stresi atlatmanızın ardından oldukça eğlenceli çekimler gerçekleştiriyoruz.

Hayatınızın en değerli zamanlarını ölümsüzleştirmek için Saray Dijital Fotoğrafçılık’ı tercih ediyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.