Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin isteğine göre değişiyor.

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal Hakkında

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal adıyla 1994 yılında açıldık. Çalışanlarımız ise bu sektörde 1985 yılından beri icra ediyorlar. Fotoğrafçılığın her kaleminde faaliyet gösterdik, şimdi ise düğün fotoğrafçınız olarak karşınızdayız. Düğün fotoğraflarınızı ve videolarınızı çekiyoruz.
Peki düğün fotoğraf mekanlarınızı nasıl belirliyoruz?
Fotoğraf mekanınızı seçebilmeniz için, daha önce fotoğraf çekimi gerçekleştirdiğimiz mekanların demo görüntülerini ön görüşmemizde sunuyoruz. Böylelikle daha önce portföyümüzde bulunan fotoğrafları görme şansı yakalıyorsunuz. Eğer istediğiniz mekanları önerdiğimiz yerlerin içinde bulunmuyorsa karar verdiğiniz yerde de fotoğraf çekiminizi gerçekleştirebiliyoruz.
Albümleriniz elinize ulaşmadan önce hangi süreçlerden geçiyor?
Karar verdiğiniz lokasyonda fotoğraf çekiminizi gerçekleştirdik. Çektiğimiz fotoğraflara beraber karar verdik. En beğendiğiniz fotoğraflar albümüzde yerini almak için hazır. Tabii ki, albüm seçimini de siz yapıyorsunuz. En kaliteli baskı makinelerini kullanıyoruz. Baskı boyutlarımız ise 4.5 cm den başlayarak 200 cm’e kadar devam ediyor. Hangi boyutu tercih ettiğinize bağlı. Albümlerinizin boyutları da değişiklik gösteriyor. Albümlerinizde seçtiğiniz fotoğrafları dijital ortamda Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal olarak paylaşıyoruz. Albüme eklemeden önce de fotoğraflarınızı düzenliyoruz. Pastel tonlarda, canlı renklerde 30 yıllığın verdiği tecrübeyle fotoğraflarınızı rötuşluyoruz.
Bu süreç 4 hafta boyunca devam ediyor. Bu sürenin sonunda albümünüz hazırlanmış oluyor. Sürecin hepsinde fikirleriniz doğrultusunda ilerliyoruz. Sözün kısası her şeye beraber karar veriyoruz.
Bu sürece dahil olmak için ücretlerimiz neler?
Birden fazla paket seçeneğimiz var. Bazen 2-3 saat aralığında çekim yaparken bazen ise tüm gün süren çekimler yapabiliyoruz. Paketlerimizin minimum olarak fiyatı en yakın lokasyonlar için 750 liradan başlıyor. Ücret kriterimiz çekim türüne, saate, konuma göre değişiklik gösteriyorlar. Her bütçeye hitap edebiliyoruz.
Her aşamasında kendinizin bulunduğu, çekimler sırasında çok eğlendiniz bir fotoğraf albümünü yaratmak için tek yapmanız gereken formu doldurmanız.

İletişim

 • Adres:

  Kartal Şampiyon Fotoğrafçılık Yukarı Mh. Üsküdar Cd. No:30/1 Kartal İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Şampiyon Fotoğrafçılık Kartal Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

ER

Erman

Düğün Tarihi: 12.09.2015


Dış çekim gerçekleştirdik ve çekimler, Sarıyer, Belek, Atatürk Parkı, Üsküdar, İstinye'de oldu. Sabah dokuz da başlayan çekimlerimiz akşam sekize kadar sürdü ve albümler de çekimler de tam istediğimiz gibiydi. Çok memnun kaldığımız çekimler oldu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.