Rapid Ajans

0212 963 26 42

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Rapid Ajans Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Rapid Ajans Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Rapid Ajans Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Rapid Ajans Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Söz / Nişan / Kına çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

Rapid Ajans Hakkında

Yeni bir hayata adım atarken heyecanınıza şahitlik etmek için buradayız. Bakırköy düğün fotoğrafçısı arayanlardan biriyseniz, artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Çünkü güzel ve değerli anlarınızı en kaliteli şekilde ölümsüzleştirecek bir ekiple karşınızdayız. Rapid Ajans’ta düğün öyküsü, kına, nişan ve daha pek çok çekim seçenekleriyle mutlu kutlamalarınızı kayıt altına alıyoruz. 2015 yılından bu yana olumlu yorumlarınız ve övgülerinizle mutlu çiftlerin tercihiyiz.

Deneyim

Bizi diğer firmalardan farklı kılan yüksek enerjimiz. Bugüne dek çalıştığımız çiftlerimiz bizden hep samimi, eğlenceli ve dinamik bir ekip olarak söz ediyor. Sizinle kurduğumuz iletişime önem veriyoruz. Bu amaçla size keyif veren ortamları hazırlamak için gerekli tüm aksiyonları da alıyoruz. Acun Medya’da çalıştıktan sonra dijital sektöre bir geçiş yaptık. Ekibimiz 7 kişi ve hepimizin yaklaşık 5-6 yıllık fotoğrafçılık tecrübesi bulunuyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Rapid Ajans İstanbul’da düğün hikayesi çalışmalarımızın yanı sıra, söz ve nişan çekimleri de yapıyoruz. Video çekimlerimizde gününüzün tamamını bir videoya sıkıştırarak size çok özel bir anı bırakabiliriz. Kız alma, kuaför çekimi, konvoy ve nikah töreni gibi önemli anlarınızda yanınızdayız. Deneyimli ekibimizle hem şehir içi hem de şehir dışı çekim taleplerinizi karşılıyoruz. Düğünden 2 hafta önce bizimle irtibata geçtiğinizde çekimlerinizi planlayabiliriz.

Ekipman

Rapid Ajans olarak hassasiyet gösterdiğimiz konuların başında güncel ve yeni fotoğraf makineleriyle çalışmak geliyor. Drone, go pro gibi aletler sıklıkla kullandığımız donanımların başında geliyor. Çiftlerimizin çekim konseptleri ve talepleri doğrultusunda farklı diğer ekipmanları da tedarik edebiliriz. Ekipmanlarımızı güncel tutmaya dikkat ediyoruz. Yüksek çözünürlükle birlikte geniş açılar yakalamak için en yeni teknolojiyi kullanıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Düğün hikayenizi size dijital ortamda teslim ediyoruz. Çiftlerimiz arzu ettikleri takdirde bu özel davete ait tüm görüntüleri hard disk veya USB ile verebiliriz. Teslim süremiz ortalama 2 haftayı buluyor. Çiftlerimiz farklı baskı hizmetleri almak istediklerinde kendilerine en iyi çözümlerle yardımcı olabiliriz. Rapid Ajans’ta her zaman memnuniyetinizi ön planda tutarak, anılarınızı en sağlam şekilde saklamanızı ve gelecek yıllarda keyifle izlemenizi diliyoruz.

Özellikle yoğun dönemlerden önce erken rezervasyon yaptığınızda ödemelerde kolaylıklar sağlıyoruz. Profesyonel, işini severek ve keyifle yapan bir ekibiz. Bu yüksek enerjimizi size de yansıtıyor ve düğün çekimlerinizi güzel anılarla hatırlamanızı sağlıyoruz. Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, Rapid Ajans iletişim bilgilerimizden randevu alabilirsiniz. Fiyatlarımızla ilgili sorularınız için yandaki formumuzu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0212 963 26 42
 • Adres:

  Fatih Mahallesi İstanbul Caddesi 829.Sokak Sümerhan İşhanı no:36 Kat:3 Daire :20 Küçükçekmece/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rapid Ajans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.